Súhrn
- Vznik
- 07. 12. 199233 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 48 880 €2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- HEMIKO, s.r.o. Michalovce
- identifikačné číslo organizácie
- 31662994
- daňové identifikačné číslo
- 2020497468
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Račaokres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 12. 1992
- V registri
- 33 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 151061/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 933257
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Veľkoobchodná činnosť s obilím, osivom, krmivom, živými zvieratami, surovými kožkami, potravinami, nápojmi, tabakom, zeleninou, ovocím, zemiakmi, mäsom, mäsovými výrobkami, mliekárenskými výrobkami, vajcami, olejom, tukmi, cukrom, čokoládou, cukrovinkami, tovarom pre domácnosť, s textilom, odevami, obuvou, el. prístrojmi pre domácnosť vrátane rozhlasových a televíznych prístrojov, tapetami, porcelánovými a sklenenými výrobkami, lakmi, nátermi, čistiacimi prostriedkami, s kozmetickými, farmaceutickými výrobkami, rôznymi výrobkami pre občanov, nepoľnohospodárskymi medziproduktami, odpadom, šrotom, s pevnými, tekutými a plynnými palivami a príbuznými výrobkami, kovmi a kovovými rudami, drevom, stavebnými materiálmi, železiarenským tovarom, inštalatérskymi, mat. a ter. výkurov. zariadeniami, medziprodukty rôznych druhov /priem. chemik., hnojivá, plastami/, so strojmi, technickými potrebami, obrábacími strojmi pre opracovanie dreva a kovu, stavebnými strojmi, strojmi pre textil. priemysel, so šijacími a pletacími strojmi, ostatnými strojmi pre priemysel, obchod a lodnú plavbu, poľnohospodárskymi strojmi vrátane prísl., náradia, poľ. traktormi, papierenským tovarom | 07. 12. 1992 | — |
| Sprostredkovanie obchodu | 07. 12. 1992 | — |
| Ostatné služby prevažne osobného charakteru | 07. 12. 1992 | — |
| umelecká výzdoba interiérov a exteriérov budov, reštaurátorské práce | 07. 12. 1992 | — |
| vykonávanie inžinierskych, priemyselných, bytových a občianskych stavieb | 18. 01. 1995 | — |
| veľkoobchod s chemickými výrobkami | 11. 03. 1998 | — |
| maloobchod s potravinami, tabakovými, textilnými, odevnými, obuvníckymi, sklárskymi výrobkami, ovocím, zeleninou, nápojmi, mäsom, mäsovými výrobkami, kozmetikou | 11. 03. 1998 | — |
| veľkoobchod a maloobchod s kožiarskymi, papierenskými, hutníckymi, železiarskymi, elektronickými, elektrotechnickými, keramickými, drevospracujúcimi, stavebnými, automobilovými výrobkami, poľnohospodárskymi produktami rastlinnej a živočíšnej vý- roby, zariadením, technickými potrebami a náhradnými dielmi pre obchod, služby, priemysel, dopravu, poľnohospodárstvo, stavebníctvo, nerastnými surovinami, výrobkami z dreva, kovov, plastov, ropnými produktami, drogériou, nábytkom, hračkami, domácimi potrebami | 11. 03. 1998 | — |
| sprostredkovateľská činnosť | 11. 03. 1998 | — |
| reklamné činnosti a kopírovanie | 11. 03. 1998 | — |
| výroba reklám | 11. 03. 1998 | — |
| prenájom reklamných plôch | 11. 03. 1998 | — |
| osadzovanie reklám | 11. 03. 1998 | — |
| sekretárske služby a preklady (vrátane tlmočnických služieb) | 11. 03. 1998 | — |
| prenájom nehnuteľností vrátane bytového hospodárstva | 11. 03. 1998 | — |
| prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu, pozemných dopravných zariadení, tovaru osobnej potreby, potrieb pre domácnosť a kancelárskych strojov a zariadení vrátane elektronických zariadení na spracovanie údajov | 11. 03. 1998 | — |
| maloobchod mimo riadnej predajne | 11. 03. 1998 | — |
| predaj na trhoch | 11. 03. 1998 | — |
| zásielkový predaj | 11. 03. 1998 | — |
| sprostredkovanie a usporadúvanie divadelných, filmových, audiovizuálnych predstavení, koncertov, hudobných a tanečných predstavení | 11. 03. 1998 | — |
| pomocné stavebné práce | 11. 03. 1998 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020497468 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 02. 2022 (rok porušenia 2020).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 sa zo straty dostalo na zisk 0 € a znížila tržby o ▼36 % na 48,9 tisíc eur.
Tržby
48 880 €
▼ 35,8 %Výsledok hospodárenia
0 €
▲ 100,0 %Aktíva
5 000 €
▼ 88,2 %Vlastné imanie
5 000 €
▲ 21,1 %Zadlženosť
0,0 %
Hrubá marža
0,0 %
Čistá marža
0,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 119 tis. | 89,9 tis. | 88,6 tis. | 76,2 tis. | 48,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 20,3 tis. | 5,3 tis. | 1,3 tis. | −12,9 tis. | 0 |
| Aktíva | 27,8 tis. | 26,5 tis. | 25,9 tis. | 42,3 tis. | 5 tis. |
| Vlastné imanie | −4,2 tis. | 1,1 tis. | 2,4 tis. | 4,1 tis. | 5 tis. |
| Daň z príjmu | 4,2 tis. | 1,1 tis. | 960 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 115,2 % | 95,8 % | 90,7 % | 90,2 % | 0,0 % |
aj 2014 — v pláne Štandard
2019
- Tržby
- 48,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 5 tis.
- Vlastné imanie
- 5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 76,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −12,9 tis.
- Aktíva
- 42,3 tis.
- Vlastné imanie
- 4,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 90,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 88,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,3 tis.
- Aktíva
- 25,9 tis.
- Vlastné imanie
- 2,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 90,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 89,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,3 tis.
- Aktíva
- 26,5 tis.
- Vlastné imanie
- 1,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 95,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 119 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 20,3 tis.
- Aktíva
- 27,8 tis.
- Vlastné imanie
- −4,2 tis.
- Daň z príjmu
- 4,2 tis.
- Zadlženosť
- 115,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.