prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

TATRALIFT a.s.

identifikačné číslo organizácie 31655629aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 07. 199234 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Akciová spoločnosťkód 121
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
264 066 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TATRALIFT a.s.
identifikačné číslo organizácie
31655629
daňové identifikačné číslo
2020515585
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020515585
Sídlo
Poľná 4, 06001 Kežmarok, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Akciová spoločnosť (121)
Vznik
15. 07. 1992
V registri
34 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sa, vložka č. 111/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
777279
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- zámočníctvo, výroba kovových konštrukcií, výroba nástrojov, kovoobrábanie05. 01. 1995—
- kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj v rozsahu voľných živností05. 01. 1995—
- nákladanie a vykladanie bremien autožeriavom05. 01. 1995—
- výroba nádrží, zásobníkov a kontajnerov z kovu, výroba vykurovacích telies a kotlov ústredného kúrenia05. 01. 1995—
- výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely05. 01. 1995—
- výroba neelektrických prístrojov pre domácnosť05. 01. 1995—
- montáž, oprava, údržba elektrických zariadení do 1000 V a bleskozvodov v objektoch triedy " A "05. 01. 1995—
- výroba rozvádzačov do 1000 V do objektov triedy " A "05. 01. 1995—
- revízia vyhradených elektrických zariadení05. 01. 1995—
- vykonávanie inžinierských stavieb, bytových a občianských stavieb22. 06. 1995—
- vykonávanie priemyselných stavieb22. 06. 1995—
- nákup a predaj pohonných hmôt, motorových olejov a ďalších ropných produktov22. 06. 1995—
- prenájom hnuteľných a nehnuteľných vecí22. 06. 1995—
- nákup a predaj, sprostredkovanie predaja nehnuteľností22. 06. 1995—
- sprostredkovateľská činnosť - obchod, služby22. 06. 1995—
- školenia a poradenská činnosť v oblasti bezpečnosti práce29. 07. 2002—
výroba, montáž, rekonštrukcia, oprava, údržba, odborné prehliadky a odborné skúšky zdvíhacích zariadení v rozsahu zariadenia technickej zábavnej činnosti06. 10. 2004—
výroba, montáž, rekonštrukcia, oprava a údržba, odborné prehliadky a odborné skúšky zdvíhacích zariadení v rozsahu: vleky06. 10. 2004—
výroba, montáž, oprava a údržba, odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení v rozsahu: objekty bez nebezpečenstva výbuchu, zariadenia s napätím do 1000 V vrátane bleskozvodov06. 10. 2004—
skúšky zariadení visutých lanových dráh v rozsahu: komplexné skúšanie; skúšky po oprave; skúšky po rekonštrukcii06. 10. 2004—
montáž a splietanie lán lanových dráh06. 10. 2004—
defektoskopické kontroly technologických častí lanových dráh: oceľové nosné konštrukcie; strojové zariadenie pohonu, podpier, staníc a vozňov06. 10. 2004—
montáž, rekonštrukcia, opravy, údržba, projektovanie, konštruovanie, vykonávanie prehliadok a skúšok: elektrických zariadení do 1000 V AC vrátane a 1500 V DC vrátane lanových dráh vrátane zabezpečovacích zariadení lanových dráh; blezkozvodov06. 10. 2004—
výroba elektrických rozvádzačov do 1000 V AC vrátane a 1500 V DC vrátane podľa STN EN 60439-1 so skratovou odolnosťou do hodnôt podľa čl. 8.2.3.1.; snímačov polohy dopravného lana na kladkách vyhotovených formou lámacích tyčiniek06. 10. 2004—
činnosť autorizovaného stavebného inžiniera v kategórii technické, technologické a energetické vybavenie stavieb s rozsahu oprávnenia Výrobné technologické zariadenia06. 10. 2004—
činnosť autorizovaného stavebného inžiniera v kategórii technické, technologické a energetické vybavenie stavieb s rozsahom oprávnenia Elektrotechnické zariadenia06. 10. 2004—
inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie15. 01. 2008—
prípravné práce k realizácii stavby12. 09. 2013—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien12. 09. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby12. 09. 2013—
opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení - elektrických v rozsahu: elektrické zariadenia s napätím do 1000 V vrátane bleskozvodov v objektoch bez nebezpečenstva výbuchu12. 09. 2013—
zváranie oceľových mostom podobných dráhových konštrukcií a zváranie dráhových vozidiel (vozňov lanových dráh)12. 09. 2013—
odborné prehliadky a odborné skúšky, opravy v rozsahu: Skupina A - lyžiarsky vlek a zariadenie technickej zábavnej činnosti, napríklad lunaparku a iného zábavného zariadenia, s motorovým pohonom: 2. horská dráha s vozíkmi na koľajnicovej trati s prevýšením vyšším ako 3 m12. 09. 2013—
vývoj, projektovanie, výroba, montáž, predaj a servis horských dopravných zariadení, lanoviek, vlekov a vozíčkových dráh, obchodná činnosť v oblasti navrhovania a dodávok do lyžiarskych stredísk12. 09. 2013—
montáže, opravy, rekonštrukcie a skúšky na určených technických zariadeniach dopravných, nedeštruktívne skúšanie mostom podobných dráhových konštrukcií12. 09. 2013—
vykonávanie montáže, opráv, rekonštrukcií a skúšok určených technických zariadení elektrických na lanových dráhach12. 09. 2013—
počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov13. 02. 2018—
výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov13. 02. 2018—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov13. 02. 2018—
administratívne služby13. 02. 2018—
reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky13. 02. 2018—
vedenie účtovníctva13. 02. 2018—
finančný leasing13. 02. 2018—
faktoring a forfaiting13. 02. 2018—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla13. 02. 2018—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti13. 02. 2018—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí13. 02. 2018—
výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied13. 02. 2018—
skladovanie a pomocné činnosti v doprave13. 02. 2018—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 18. 09. 2018 do 13. 10. 2022 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
IURIS SL s. r. o. · od 22. 03. 2022

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020515585: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020515585: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020515585IČ DPH SK2020515585Obdobia daňových registráciíDIČ 2020515585: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020515585: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020515585IČ DPH SK2020515585Obdobia daňových registráciíDIČ 2020515585: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020515585: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020515585IČ DPH SK2020515585
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202051558511. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 1993
daňové identifikačné číslo202051558510. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −163 949 € a znížila tržby o ▼96 % na 264,1 tisíc eur.

Tržby

264 066 €

▼ 95,7 %

Výsledok hospodárenia

−163 949 €

▼ 197,5 %

Aktíva

3 193 841 €

▼ 9,8 %

Vlastné imanie

−133 761 €

▼ 436,7 %

Zadlženosť

104,2 %

Hrubá marža

−61,4 %

Čistá marža

−62,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby04/2021 — 03/2022: tržby 3 226 209 €. 04/2022 — 12/2022: tržby 2 844 024 €. 2023: tržby 10 288 545 €. 2024: tržby 6 181 921 €. 2025: tržby 264 066 €.20 mil.10 mil.03,23 mil.2,84 mil.10,29 mil.6,18 mil.264,1 tis.04/2021 — 03/202204/2022 — 12/2022202320242025Tržby04/2021 — 03/2022: tržby 3 226 209 €. 04/2022 — 12/2022: tržby 2 844 024 €. 2023: tržby 10 288 545 €. 2024: tržby 6 181 921 €. 2025: tržby 264 066 €.20 mil.10 mil.03,23 mil.10,29 mil.264,1 tis.04/2021 — 03/202220232025Tržby04/2021 — 03/2022: tržby 3 226 209 €. 04/2022 — 12/2022: tržby 2 844 024 €. 2023: tržby 10 288 545 €. 2024: tržby 6 181 921 €. 2025: tržby 264 066 €.20 mil.10 mil.004/2022 — 12/20222025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia04/2021 — 03/2022: výsledok hospodárenia −1 919 747 €. 04/2022 — 12/2022: výsledok hospodárenia −2 041 795 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 058 085 €. 2024: výsledok hospodárenia −55 110 €. 2025: výsledok hospodárenia −163 949 €.0−5 mil.−1,92 mil.−2,04 mil.−3,06 mil.−55,1 tis.−163,9 tis.04/2021 — 03/202204/2022 — 12/2022202320242025Výsledok hospodárenia04/2021 — 03/2022: výsledok hospodárenia −1 919 747 €. 04/2022 — 12/2022: výsledok hospodárenia −2 041 795 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 058 085 €. 2024: výsledok hospodárenia −55 110 €. 2025: výsledok hospodárenia −163 949 €.0−5 mil.−1,92 mil.−3,06 mil.04/2021 — 03/202220232025Výsledok hospodárenia04/2021 — 03/2022: výsledok hospodárenia −1 919 747 €. 04/2022 — 12/2022: výsledok hospodárenia −2 041 795 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 058 085 €. 2024: výsledok hospodárenia −55 110 €. 2025: výsledok hospodárenia −163 949 €.0−5 mil.04/2022 — 12/20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie04/2021 — 03/2022: aktíva 8 876 930 €, vlastné imanie 5 134 468 €. 04/2022 — 12/2022: aktíva 7 183 348 €, vlastné imanie 3 090 769 €. 2023: aktíva 7 890 455 €, vlastné imanie 8 075 €. 2024: aktíva 3 539 365 €, vlastné imanie −24 922 €. 2025: aktíva 3 193 841 €, vlastné imanie −133 761 €.10 mil.0−200 tis.04/2021 — 03/202204/2022 — 12/2022202320242025Aktíva a vlastné imanie04/2021 — 03/2022: aktíva 8 876 930 €, vlastné imanie 5 134 468 €. 04/2022 — 12/2022: aktíva 7 183 348 €, vlastné imanie 3 090 769 €. 2023: aktíva 7 890 455 €, vlastné imanie 8 075 €. 2024: aktíva 3 539 365 €, vlastné imanie −24 922 €. 2025: aktíva 3 193 841 €, vlastné imanie −133 761 €.10 mil.0−200 tis.04/2021 — 03/202220232025Aktíva a vlastné imanie04/2021 — 03/2022: aktíva 8 876 930 €, vlastné imanie 5 134 468 €. 04/2022 — 12/2022: aktíva 7 183 348 €, vlastné imanie 3 090 769 €. 2023: aktíva 7 890 455 €, vlastné imanie 8 075 €. 2024: aktíva 3 539 365 €, vlastné imanie −24 922 €. 2025: aktíva 3 193 841 €, vlastné imanie −133 761 €.10 mil.0−200 tis.04/2021 — 03/20222025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív04/2021 — 03/2022: dlhodobý majetok 1 538 414 €, zásoby 4 987 271 €, pohľadávky 2 301 045 €, finančné účty 22 779 €. 04/2022 — 12/2022: dlhodobý majetok 1 414 499 €, zásoby 3 619 154 €, pohľadávky 1 777 424 €, finančné účty 354 357 €. 2023: dlhodobý majetok 1 812 908 €, zásoby 3 726 083 €, pohľadávky 2 214 039 €, finančné účty 135 491 €. 2024: dlhodobý majetok 1 242 771 €, zásoby 507 528 €, pohľadávky 1 773 736 €, finančné účty 11 186 €. 2025: dlhodobý majetok 1 181 553 €, zásoby 154 415 €, pohľadávky 1 842 507 €, finančné účty 11 272 €.10 mil.5 mil.004/2021 — 03/202204/2022 — 12/2022202320242025Štruktúra aktív04/2021 — 03/2022: dlhodobý majetok 1 538 414 €, zásoby 4 987 271 €, pohľadávky 2 301 045 €, finančné účty 22 779 €. 04/2022 — 12/2022: dlhodobý majetok 1 414 499 €, zásoby 3 619 154 €, pohľadávky 1 777 424 €, finančné účty 354 357 €. 2023: dlhodobý majetok 1 812 908 €, zásoby 3 726 083 €, pohľadávky 2 214 039 €, finančné účty 135 491 €. 2024: dlhodobý majetok 1 242 771 €, zásoby 507 528 €, pohľadávky 1 773 736 €, finančné účty 11 186 €. 2025: dlhodobý majetok 1 181 553 €, zásoby 154 415 €, pohľadávky 1 842 507 €, finančné účty 11 272 €.10 mil.5 mil.004/2021 — 03/202220232025Štruktúra aktív04/2021 — 03/2022: dlhodobý majetok 1 538 414 €, zásoby 4 987 271 €, pohľadávky 2 301 045 €, finančné účty 22 779 €. 04/2022 — 12/2022: dlhodobý majetok 1 414 499 €, zásoby 3 619 154 €, pohľadávky 1 777 424 €, finančné účty 354 357 €. 2023: dlhodobý majetok 1 812 908 €, zásoby 3 726 083 €, pohľadávky 2 214 039 €, finančné účty 135 491 €. 2024: dlhodobý majetok 1 242 771 €, zásoby 507 528 €, pohľadávky 1 773 736 €, finančné účty 11 186 €. 2025: dlhodobý majetok 1 181 553 €, zásoby 154 415 €, pohľadávky 1 842 507 €, finančné účty 11 272 €.10 mil.5 mil.004/2022 — 12/20222025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív04/2021 — 03/2022: vlastné imanie 5 134 468 €, dlhodobé záväzky 50 898 €, krátkodobé záväzky 3 690 960 €. 04/2022 — 12/2022: vlastné imanie 3 090 769 €, dlhodobé záväzky 74 326 €, krátkodobé záväzky 4 016 351 €. 2023: vlastné imanie 8 075 €, dlhodobé záväzky 5 727 €, krátkodobé záväzky 7 850 142 €. 2024: vlastné imanie −24 922 €, dlhodobé záväzky 37 449 €, krátkodobé záväzky 3 526 838 €. 2025: vlastné imanie −133 761 €, dlhodobé záväzky 25 774 €, krátkodobé záväzky 3 301 828 €.10 mil.0−200 tis.04/2021 — 03/202204/2022 — 12/2022202320242025Štruktúra pasív04/2021 — 03/2022: vlastné imanie 5 134 468 €, dlhodobé záväzky 50 898 €, krátkodobé záväzky 3 690 960 €. 04/2022 — 12/2022: vlastné imanie 3 090 769 €, dlhodobé záväzky 74 326 €, krátkodobé záväzky 4 016 351 €. 2023: vlastné imanie 8 075 €, dlhodobé záväzky 5 727 €, krátkodobé záväzky 7 850 142 €. 2024: vlastné imanie −24 922 €, dlhodobé záväzky 37 449 €, krátkodobé záväzky 3 526 838 €. 2025: vlastné imanie −133 761 €, dlhodobé záväzky 25 774 €, krátkodobé záväzky 3 301 828 €.10 mil.0−200 tis.04/2021 — 03/202220232025Štruktúra pasív04/2021 — 03/2022: vlastné imanie 5 134 468 €, dlhodobé záväzky 50 898 €, krátkodobé záväzky 3 690 960 €. 04/2022 — 12/2022: vlastné imanie 3 090 769 €, dlhodobé záväzky 74 326 €, krátkodobé záväzky 4 016 351 €. 2023: vlastné imanie 8 075 €, dlhodobé záväzky 5 727 €, krátkodobé záväzky 7 850 142 €. 2024: vlastné imanie −24 922 €, dlhodobé záväzky 37 449 €, krátkodobé záväzky 3 526 838 €. 2025: vlastné imanie −133 761 €, dlhodobé záväzky 25 774 €, krátkodobé záväzky 3 301 828 €.10 mil.0−200 tis.04/2021 — 03/20222025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu04/2021 — 03/2022: daň z príjmu 118 885 €. 04/2022 — 12/2022: daň z príjmu 122 927 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.200 tis.100 tis.0118,9 tis.122,9 tis.03,8 tis.1,9 tis.04/2021 — 03/202204/2022 — 12/2022202320242025Daň z príjmu04/2021 — 03/2022: daň z príjmu 118 885 €. 04/2022 — 12/2022: daň z príjmu 122 927 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.200 tis.100 tis.0118,9 tis.01,9 tis.04/2021 — 03/202220232025Daň z príjmu04/2021 — 03/2022: daň z príjmu 118 885 €. 04/2022 — 12/2022: daň z príjmu 122 927 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.200 tis.100 tis.004/2022 — 12/20222025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)04/2021 — 03/2022Závierka v registri účtovných závierok04/2022 — 12/2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby3,23 mil.2,84 mil.10,29 mil.6,18 mil.264,1 tis.
Výsledok hospodárenia−1,92 mil.−2,04 mil.−3,06 mil.−55,1 tis.−163,9 tis.
Aktíva8,88 mil.7,18 mil.7,89 mil.3,54 mil.3,19 mil.
Vlastné imanie5,13 mil.3,09 mil.8,1 tis.−24,9 tis.−133,8 tis.
Daň z príjmu118,9 tis.122,9 tis.03,8 tis.1,9 tis.
Zadlženosť42,2 %56,9 %99,6 %100,7 %104,2 %

aj 04/2014 — 03/2015–04/2020 — 03/2021 — v pláne Štandard

2025

Tržby
264,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−163,9 tis.
Aktíva
3,19 mil.
Vlastné imanie
−133,8 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
104,2 %

2024

Tržby
6,18 mil.
Výsledok hospodárenia
−55,1 tis.
Aktíva
3,54 mil.
Vlastné imanie
−24,9 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
100,7 %

2023

Tržby
10,29 mil.
Výsledok hospodárenia
−3,06 mil.
Aktíva
7,89 mil.
Vlastné imanie
8,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,6 %

04/2022 — 12/2022

Tržby
2,84 mil.
Výsledok hospodárenia
−2,04 mil.
Aktíva
7,18 mil.
Vlastné imanie
3,09 mil.
Daň z príjmu
122,9 tis.
Zadlženosť
56,9 %

04/2021 — 03/2022

Tržby
3,23 mil.
Výsledok hospodárenia
−1,92 mil.
Aktíva
8,88 mil.
Vlastné imanie
5,13 mil.
Daň z príjmu
118,9 tis.
Zadlženosť
42,2 %

aj 04/2014 — 03/2015–04/2020 — 03/2021 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API