Súhrn
- Vznik
- 30. 03. 199234 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 33 700 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- East Dream spol. s r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31649980
- daňové identifikačné číslo
- 2020496269
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020496269
- Sídlo
- Budulov 35/60, 045 01 Moldava nad Bodvou, Slovenská republika
- Územie
- Moldava nad Bodvouokres Košice - okolieKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 30. 03. 1992
- V registri
- 34 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 1281/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 862378
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| sprostredkovateľská činnosť | 09. 10. 1998 | — |
| skladovanie mimo prevádzkovania verejného skladu | 09. 10. 1998 | — |
| sprostredkovanie nákupu a predaja nehnuteľnosti | 09. 10. 1998 | — |
| prenájom nehnuteľností, ak sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby spojené s prenájmom | 09. 10. 1998 | — |
| usporiadanie kultúrno-spoločenských a športových podujatí | 09. 10. 1998 | — |
| reklamné činnosti | 09. 10. 1998 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 20. 12. 2019 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 20. 12. 2019 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 20. 12. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020496269 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 1993 |
| daňové identifikačné číslo | 2020496269 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −78 036 € a zvýšila tržby o ▲5 % na 33,7 tisíc eur.
Tržby
33 700 €
▲ 5,3 %Výsledok hospodárenia
−78 036 €
▲ 18,0 %Aktíva
1 399 971 €
▲ 8,3 %Vlastné imanie
113 824 €
▲ 17,7 %Zadlženosť
91,9 %
Hrubá marža
−228,7 %
Čistá marža
−231,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 16,6 tis. | 18 tis. | 44 tis. | 32 tis. | 33,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 5 tis. | −18 tis. | 29,4 tis. | −95,2 tis. | −78 tis. |
| Aktíva | 202,8 tis. | 442,4 tis. | 1,42 mil. | 1,29 mil. | 1,4 mil. |
| Vlastné imanie | 52,2 tis. | 34,2 tis. | 116,7 tis. | 96,7 tis. | 113,8 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 6 tis. | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 74,2 % | 92,3 % | 91,8 % | 92,5 % | 91,9 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 33,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −78 tis.
- Aktíva
- 1,4 mil.
- Vlastné imanie
- 113,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 91,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 32 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −95,2 tis.
- Aktíva
- 1,29 mil.
- Vlastné imanie
- 96,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 92,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 44 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 29,4 tis.
- Aktíva
- 1,42 mil.
- Vlastné imanie
- 116,7 tis.
- Daň z príjmu
- 6 tis.
- Zadlženosť
- 91,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 18 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −18 tis.
- Aktíva
- 442,4 tis.
- Vlastné imanie
- 34,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 92,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 16,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5 tis.
- Aktíva
- 202,8 tis.
- Vlastné imanie
- 52,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 74,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.