Súhrn
- Vznik
- 21. 02. 199234 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 13. 09. 2026
- Tržby
- 264 140 €2018
- Oznámenia
- 55 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PESCH Agentur - spoločnosť s ručením obmedzeným /spol. s r.o./ v konkurze
- identifikačné číslo organizácie
- 31648622
- daňové identifikačné číslo
- 2020496379
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Hviezdoslavova 14, 04501 Moldava nad Bodvou, Slovenská republika
- Územie
- Moldava nad Bodvouokres Košice - okolieKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 21. 02. 1992
- V registri
- 34 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 1167/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 748283
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| veľkoobchod s potravinami, nápojmi a tabakom | 21. 02. 1992 | — |
| veľkoobchod s elektr. prístr. pre domác.vr. rozhl. a TV prístr. | 21. 02. 1992 | — |
| veľkoobchod s kozmetickými výrobkami | 21. 02. 1992 | — |
| veľkoobchod s tovarom pre domácnosť | 21. 02. 1992 | — |
| veľkoobchod so surovými kožkami a kožami | 21. 02. 1992 | — |
| veľkoobchod s drevom a stavebnými materiálmi | 21. 02. 1992 | — |
| veľkoobchod s textilom | 21. 02. 1992 | — |
| veľkoobchod s odevami a obuvou | 21. 02. 1992 | — |
| predaj dvojstopových motorových vozidiel | 21. 02. 1992 | — |
| predaj súčiastok a prísluš. dvojstop. motorových vozidiel | 21. 02. 1992 | — |
| iný veľkoobchod | 21. 02. 1992 | — |
| služby pre osobnú hygienu | 21. 02. 1992 | — |
| sprostredkovanie obchodu | 21. 02. 1992 | — |
| vykonávanie priemyselných stavieb | 21. 02. 1992 | — |
| vnútroštátna nákladná cestná doprava | 08. 07. 2006 | — |
| poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja | 04. 03. 2010 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 04. 03. 2010 | — |
| baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 04. 03. 2010 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 04. 03. 2010 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 04. 03. 2010 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 04. 03. 2010 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 04. 03. 2010 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 04. 03. 2010 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 04. 03. 2010 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 04. 03. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 04. 03. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 04. 03. 2010 | — |
| poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 04. 03. 2010 | — |
| prevádzkovanie športových zariadení | 04. 03. 2010 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 04. 03. 2010 | — |
| reklamné a marketingové služby | 04. 03. 2010 | — |
| skladovanie | 04. 03. 2010 | — |
| medzinárodná nákladná cestná doprava | 04. 03. 2010 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 04. 03. 2010 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020496379 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 prehĺbila stratu na −17 036 € a zvýšila tržby o ▲28 % na 264,1 tisíc eur.
Tržby
264 140 €
▲ 27,8 %Výsledok hospodárenia
−17 036 €
▼ 8,8 %Aktíva
720 925 €
▼ 6,2 %Vlastné imanie
32 399 €
▼ 34,5 %Zadlženosť
95,5 %
Hrubá marža
−6,4 %
Čistá marža
−6,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 638,4 tis. | 471,4 tis. | 367,2 tis. | 206,7 tis. | 264,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 11,5 tis. | −602 | 7,6 tis. | −15,7 tis. | −17 tis. |
| Aktíva | 914,7 tis. | 902,9 tis. | 779,8 tis. | 768,5 tis. | 720,9 tis. |
| Vlastné imanie | 66 tis. | 65,4 tis. | 65,1 tis. | 49,4 tis. | 32,4 tis. |
| Daň z príjmu | 3,8 tis. | 960 | 3,1 tis. | 960 | 0 |
| Zadlženosť | 92,8 % | 92,8 % | 91,7 % | 93,6 % | 95,5 % |
2018
- Tržby
- 264,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −17 tis.
- Aktíva
- 720,9 tis.
- Vlastné imanie
- 32,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 95,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 206,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −15,7 tis.
- Aktíva
- 768,5 tis.
- Vlastné imanie
- 49,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 93,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 367,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,6 tis.
- Aktíva
- 779,8 tis.
- Vlastné imanie
- 65,1 tis.
- Daň z príjmu
- 3,1 tis.
- Zadlženosť
- 91,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 471,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −602
- Aktíva
- 902,9 tis.
- Vlastné imanie
- 65,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 92,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 638,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,5 tis.
- Aktíva
- 914,7 tis.
- Vlastné imanie
- 66 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 92,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Obchodný vestník
5 oznámení
05. 02. 2024
Uznesenie konkurz
30. 05. 2023
Uznesenie konkurz
28. 02. 2023
Súpis všeobecnej podstaty konkurz
16. 02. 2023
Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz
24. 01. 2023
Uznesenie konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.