prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

K.A.M., spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 31642101aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 01. 199630 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
390 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
K.A.M., spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
31642101
daňové identifikačné číslo
2020434625
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Vajanského námestie 3, 036 01 Martin, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 01. 1996
V registri
30 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 3053/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
486306
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- maloobchod v rozsahu voľnej živnosti28. 12. 1995—
- veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti28. 12. 1995—
- sprostredkovanie obchodu a služieb28. 12. 1995—
- poskytovanie ubytovania vo vysokoškolských internátoch, domovoch mládeže28. 12. 1995—
- poskytovanie ubytovacích služieb v rozsahu voľných živností14. 10. 2004—
inžinierska činnosť11. 01. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020434625: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020434625Obdobia daňových registráciíDIČ 2020434625: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020434625Obdobia daňových registráciíDIČ 2020434625: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020434625
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202043462510. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 prepadlo do straty −1 648 € a znížila tržby o ▼93 % na 390 €.

Tržby

390 €

▼ 92,8 %

Výsledok hospodárenia

−1 648 €

▼ 424,4 %

Aktíva

79 830 €

▼ 2,9 %

Vlastné imanie

36 775 €

▼ 4,3 %

Zadlženosť

53,9 %

Hrubá marža

−422,6 %

Čistá marža

−422,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2015: tržby 5 096 €. 2016: tržby 30 000 €. 2017: tržby 45 000 €. 2018: tržby 5 450 €. 2019: tržby 390 €.50 tis.25 tis.05,1 tis.30 tis.45 tis.5,5 tis.39020152016201720182019Tržby2015: tržby 5 096 €. 2016: tržby 30 000 €. 2017: tržby 45 000 €. 2018: tržby 5 450 €. 2019: tržby 390 €.50 tis.25 tis.05,1 tis.30 tis.45 tis.5,5 tis.39020152016201720182019Tržby2015: tržby 5 096 €. 2016: tržby 30 000 €. 2017: tržby 45 000 €. 2018: tržby 5 450 €. 2019: tržby 390 €.50 tis.25 tis.0390201520172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 512 €. 2016: výsledok hospodárenia 18 740 €. 2017: výsledok hospodárenia 22 950 €. 2018: výsledok hospodárenia 508 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 648 €.25 tis.0−2 tis.+512+18,7 tis.+22,9 tis.+508−1,6 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 512 €. 2016: výsledok hospodárenia 18 740 €. 2017: výsledok hospodárenia 22 950 €. 2018: výsledok hospodárenia 508 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 648 €.25 tis.0−2 tis.+512+18,7 tis.+22,9 tis.+508−1,6 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 512 €. 2016: výsledok hospodárenia 18 740 €. 2017: výsledok hospodárenia 22 950 €. 2018: výsledok hospodárenia 508 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 648 €.25 tis.0−2 tis.+512201520172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 11 344 €, vlastné imanie 8 802 €. 2016: aktíva 31 760 €, vlastné imanie 27 542 €. 2017: aktíva 63 274 €, vlastné imanie 37 914 €. 2018: aktíva 82 210 €, vlastné imanie 38 423 €. 2019: aktíva 79 830 €, vlastné imanie 36 775 €.100 tis.50 tis.020152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 11 344 €, vlastné imanie 8 802 €. 2016: aktíva 31 760 €, vlastné imanie 27 542 €. 2017: aktíva 63 274 €, vlastné imanie 37 914 €. 2018: aktíva 82 210 €, vlastné imanie 38 423 €. 2019: aktíva 79 830 €, vlastné imanie 36 775 €.100 tis.50 tis.020152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 11 344 €, vlastné imanie 8 802 €. 2016: aktíva 31 760 €, vlastné imanie 27 542 €. 2017: aktíva 63 274 €, vlastné imanie 37 914 €. 2018: aktíva 82 210 €, vlastné imanie 38 423 €. 2019: aktíva 79 830 €, vlastné imanie 36 775 €.100 tis.50 tis.020152016201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 809 €, finančné účty 5 535 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 275 €, finančné účty 1 485 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 63 147 €, finančné účty 127 €. 2018: dlhodobý majetok 11 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 74 615 €, finančné účty −3 405 €. 2019: dlhodobý majetok 11 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 72 909 €, finančné účty −4 079 €.100 tis.0−5 tis.20152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 809 €, finančné účty 5 535 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 275 €, finančné účty 1 485 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 63 147 €, finančné účty 127 €. 2018: dlhodobý majetok 11 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 74 615 €, finančné účty −3 405 €. 2019: dlhodobý majetok 11 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 72 909 €, finančné účty −4 079 €.100 tis.0−5 tis.20152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 809 €, finančné účty 5 535 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 275 €, finančné účty 1 485 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 63 147 €, finančné účty 127 €. 2018: dlhodobý majetok 11 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 74 615 €, finančné účty −3 405 €. 2019: dlhodobý majetok 11 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 72 909 €, finančné účty −4 079 €.100 tis.0−5 tis.20152016201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 8 802 €, dlhodobé záväzky 116 €, krátkodobé záväzky 2 426 €. 2016: vlastné imanie 27 542 €, dlhodobé záväzky 116 €, krátkodobé záväzky 4 102 €. 2017: vlastné imanie 37 914 €, dlhodobé záväzky 116 €, krátkodobé záväzky 25 244 €. 2018: vlastné imanie 38 423 €, dlhodobé záväzky 10 016 €, krátkodobé záväzky 33 771 €. 2019: vlastné imanie 36 775 €, dlhodobé záväzky 10 016 €, krátkodobé záväzky 33 039 €.100 tis.50 tis.020152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 8 802 €, dlhodobé záväzky 116 €, krátkodobé záväzky 2 426 €. 2016: vlastné imanie 27 542 €, dlhodobé záväzky 116 €, krátkodobé záväzky 4 102 €. 2017: vlastné imanie 37 914 €, dlhodobé záväzky 116 €, krátkodobé záväzky 25 244 €. 2018: vlastné imanie 38 423 €, dlhodobé záväzky 10 016 €, krátkodobé záväzky 33 771 €. 2019: vlastné imanie 36 775 €, dlhodobé záväzky 10 016 €, krátkodobé záväzky 33 039 €.100 tis.50 tis.020152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 8 802 €, dlhodobé záväzky 116 €, krátkodobé záväzky 2 426 €. 2016: vlastné imanie 27 542 €, dlhodobé záväzky 116 €, krátkodobé záväzky 4 102 €. 2017: vlastné imanie 37 914 €, dlhodobé záväzky 116 €, krátkodobé záväzky 25 244 €. 2018: vlastné imanie 38 423 €, dlhodobé záväzky 10 016 €, krátkodobé záväzky 33 771 €. 2019: vlastné imanie 36 775 €, dlhodobé záväzky 10 016 €, krátkodobé záväzky 33 039 €.100 tis.50 tis.020152016201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2015: daň z príjmu 480 €. 2016: daň z príjmu 3 338 €. 2017: daň z príjmu 5 737 €. 2018: daň z príjmu 135 €. 2019: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.04803,3 tis.5,7 tis.135020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 480 €. 2016: daň z príjmu 3 338 €. 2017: daň z príjmu 5 737 €. 2018: daň z príjmu 135 €. 2019: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.04803,3 tis.5,7 tis.135020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 480 €. 2016: daň z príjmu 3 338 €. 2017: daň z príjmu 5 737 €. 2018: daň z príjmu 135 €. 2019: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.04800201520172019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby5,1 tis.30 tis.45 tis.5,5 tis.390
Výsledok hospodárenia51218,7 tis.22,9 tis.508−1,6 tis.
Aktíva11,3 tis.31,8 tis.63,3 tis.82,2 tis.79,8 tis.
Vlastné imanie8,8 tis.27,5 tis.37,9 tis.38,4 tis.36,8 tis.
Daň z príjmu4803,3 tis.5,7 tis.1350
Zadlženosť22,4 %13,3 %40,1 %53,3 %53,9 %

aj 2014 — v pláne Štandard

2019

Tržby
390
Výsledok hospodárenia
−1,6 tis.
Aktíva
79,8 tis.
Vlastné imanie
36,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
53,9 %

2018

Tržby
5,5 tis.
Výsledok hospodárenia
508
Aktíva
82,2 tis.
Vlastné imanie
38,4 tis.
Daň z príjmu
135
Zadlženosť
53,3 %

2017

Tržby
45 tis.
Výsledok hospodárenia
22,9 tis.
Aktíva
63,3 tis.
Vlastné imanie
37,9 tis.
Daň z príjmu
5,7 tis.
Zadlženosť
40,1 %

2016

Tržby
30 tis.
Výsledok hospodárenia
18,7 tis.
Aktíva
31,8 tis.
Vlastné imanie
27,5 tis.
Daň z príjmu
3,3 tis.
Zadlženosť
13,3 %

2015

Tržby
5,1 tis.
Výsledok hospodárenia
512
Aktíva
11,3 tis.
Vlastné imanie
8,8 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
22,4 %

aj 2014 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API