prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

SLOVCONT, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 31641369aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 12. 199530 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
6 399 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SLOVCONT, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
31641369
daňové identifikačné číslo
2020422536
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020422536
Sídlo
509, 02321 Korňa, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 12. 1995
V registri
30 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 3028/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
542245
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- výroba a montáž oceľových konštrukcií a ich častí18. 12. 1995—
- zámočnícke práce18. 12. 1995—
- zváračské práce18. 12. 1995—
- opracovanie kovov trieskovými technológiami, povrchové úpravy18. 12. 1995—
- obchodná činnosť v rozsahu voľných živností18. 12. 1995—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020422536: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020422536: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020422536IČ DPH SK2020422536Obdobia daňových registráciíDIČ 2020422536: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020422536: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020422536IČ DPH SK2020422536Obdobia daňových registráciíDIČ 2020422536: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020422536: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020422536IČ DPH SK2020422536
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202042253611. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 20. 12. 1995
daňové identifikačné číslo202042253610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 02. 2018 (rok porušenia 2013).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −493 € a znížila tržby o ▼6 % na 6,4 tisíc eur.

Tržby

6 399 €

▼ 6,2 %

Výsledok hospodárenia

−493 €

▲ 96,1 %

Aktíva

93 499 €

▼ 1,0 %

Vlastné imanie

−55 911 €

▼ 0,9 %

Zadlženosť

159,8 %

Hrubá marža

−7,7 %

Čistá marža

−7,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 5 683 €. 2022: tržby 6 587 €. 2023: tržby 8 298 €. 2024: tržby 6 821 €. 2025: tržby 6 399 €.10 tis.5 tis.05,7 tis.6,6 tis.8,3 tis.6,8 tis.6,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 5 683 €. 2022: tržby 6 587 €. 2023: tržby 8 298 €. 2024: tržby 6 821 €. 2025: tržby 6 399 €.10 tis.5 tis.05,7 tis.6,6 tis.8,3 tis.6,8 tis.6,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 5 683 €. 2022: tržby 6 587 €. 2023: tržby 8 298 €. 2024: tržby 6 821 €. 2025: tržby 6 399 €.10 tis.5 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −105 €. 2022: výsledok hospodárenia −110 €. 2023: výsledok hospodárenia −382 €. 2024: výsledok hospodárenia −12 534 €. 2025: výsledok hospodárenia −493 €.0−20 tis.−105−110−382−12,5 tis.−49320212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −105 €. 2022: výsledok hospodárenia −110 €. 2023: výsledok hospodárenia −382 €. 2024: výsledok hospodárenia −12 534 €. 2025: výsledok hospodárenia −493 €.0−20 tis.−105−110−382−12,5 tis.−49320212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −105 €. 2022: výsledok hospodárenia −110 €. 2023: výsledok hospodárenia −382 €. 2024: výsledok hospodárenia −12 534 €. 2025: výsledok hospodárenia −493 €.0−20 tis.−105−382−493202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 105 300 €, vlastné imanie −42 392 €. 2022: aktíva 104 508 €, vlastné imanie −42 502 €. 2023: aktíva 105 166 €, vlastné imanie −42 884 €. 2024: aktíva 94 403 €, vlastné imanie −55 418 €. 2025: aktíva 93 499 €, vlastné imanie −55 911 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 105 300 €, vlastné imanie −42 392 €. 2022: aktíva 104 508 €, vlastné imanie −42 502 €. 2023: aktíva 105 166 €, vlastné imanie −42 884 €. 2024: aktíva 94 403 €, vlastné imanie −55 418 €. 2025: aktíva 93 499 €, vlastné imanie −55 911 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 105 300 €, vlastné imanie −42 392 €. 2022: aktíva 104 508 €, vlastné imanie −42 502 €. 2023: aktíva 105 166 €, vlastné imanie −42 884 €. 2024: aktíva 94 403 €, vlastné imanie −55 418 €. 2025: aktíva 93 499 €, vlastné imanie −55 911 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 99 562 €, finančné účty 5 738 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 99 003 €, finančné účty 5 505 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 101 255 €, finančné účty 3 911 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 93 753 €, finančné účty 650 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 93 036 €, finančné účty 463 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 99 562 €, finančné účty 5 738 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 99 003 €, finančné účty 5 505 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 101 255 €, finančné účty 3 911 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 93 753 €, finančné účty 650 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 93 036 €, finančné účty 463 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 99 562 €, finančné účty 5 738 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 99 003 €, finančné účty 5 505 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 101 255 €, finančné účty 3 911 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 93 753 €, finančné účty 650 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 93 036 €, finančné účty 463 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −42 392 €, dlhodobé záväzky 4 978 €, krátkodobé záväzky 142 714 €. 2022: vlastné imanie −42 502 €, dlhodobé záväzky 4 978 €, krátkodobé záväzky 142 032 €. 2023: vlastné imanie −42 884 €, dlhodobé záväzky 4 978 €, krátkodobé záväzky 143 072 €. 2024: vlastné imanie −55 418 €, dlhodobé záväzky 4 978 €, krátkodobé záväzky 144 843 €. 2025: vlastné imanie −55 911 €, dlhodobé záväzky 4 978 €, krátkodobé záväzky 144 432 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −42 392 €, dlhodobé záväzky 4 978 €, krátkodobé záväzky 142 714 €. 2022: vlastné imanie −42 502 €, dlhodobé záväzky 4 978 €, krátkodobé záväzky 142 032 €. 2023: vlastné imanie −42 884 €, dlhodobé záväzky 4 978 €, krátkodobé záväzky 143 072 €. 2024: vlastné imanie −55 418 €, dlhodobé záväzky 4 978 €, krátkodobé záväzky 144 843 €. 2025: vlastné imanie −55 911 €, dlhodobé záväzky 4 978 €, krátkodobé záväzky 144 432 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −42 392 €, dlhodobé záväzky 4 978 €, krátkodobé záväzky 142 714 €. 2022: vlastné imanie −42 502 €, dlhodobé záväzky 4 978 €, krátkodobé záväzky 142 032 €. 2023: vlastné imanie −42 884 €, dlhodobé záväzky 4 978 €, krátkodobé záväzky 143 072 €. 2024: vlastné imanie −55 418 €, dlhodobé záväzky 4 978 €, krátkodobé záväzky 144 843 €. 2025: vlastné imanie −55 911 €, dlhodobé záväzky 4 978 €, krátkodobé záväzky 144 432 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1100000020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1100000020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1100000020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby5,7 tis.6,6 tis.8,3 tis.6,8 tis.6,4 tis.
Výsledok hospodárenia−105−110−382−12,5 tis.−493
Aktíva105,3 tis.104,5 tis.105,2 tis.94,4 tis.93,5 tis.
Vlastné imanie−42,4 tis.−42,5 tis.−42,9 tis.−55,4 tis.−55,9 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť140,3 %140,7 %140,8 %158,7 %159,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
6,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−493
Aktíva
93,5 tis.
Vlastné imanie
−55,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
159,8 %

2024

Tržby
6,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−12,5 tis.
Aktíva
94,4 tis.
Vlastné imanie
−55,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
158,7 %

2023

Tržby
8,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−382
Aktíva
105,2 tis.
Vlastné imanie
−42,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
140,8 %

2022

Tržby
6,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−110
Aktíva
104,5 tis.
Vlastné imanie
−42,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
140,7 %

2021

Tržby
5,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−105
Aktíva
105,3 tis.
Vlastné imanie
−42,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
140,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API