Súhrn
- Vznik
- 17. 11. 199530 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 59 178 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MSB Technology, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31639691
- daňové identifikačné číslo
- 2020423944
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020423944
- Sídlo
- Neslušská cesta 2654/36D, 02401 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Kysucké Nové Mestookres Kysucké Nové MestoŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 17. 11. 1995
- V registri
- 30 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 81109/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 477198
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - inžinierska činnosť | 17. 11. 1995 | — |
| - sprostredkovateľská činnosť | 17. 11. 1995 | — |
| - maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností | 17. 11. 1995 | — |
| - veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností | 17. 11. 1995 | — |
| - reklamná a propagačná činnosť | 03. 02. 2004 | — |
| - prieskum trhu a verejnej mienky | 03. 02. 2004 | — |
| - prenájom bytov, domov, obchodov, konferenčných sál, prenájom pozemkov pre obytné prívesy | 03. 02. 2004 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 08. 12. 2022 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 08. 12. 2022 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 08. 12. 2022 | — |
| Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov | 08. 12. 2022 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 08. 12. 2022 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 08. 12. 2022 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 08. 12. 2022 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 08. 12. 2022 | — |
| Služby požičovní | 08. 12. 2022 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 08. 12. 2022 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 08. 12. 2022 | — |
| Vedenie účtovníctva | 08. 12. 2022 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 08. 12. 2022 | — |
| Administratívne služby | 08. 12. 2022 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 08. 12. 2022 | — |
| Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov | 08. 12. 2022 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020423944 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 17. 11. 1995 |
| daňové identifikačné číslo | 2020423944 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 prepadlo do straty −17 198 € a znížila tržby o ▼65 % na 59,2 tisíc eur.
Tržby
59 178 €
▼ 65,1 %Výsledok hospodárenia
−17 198 €
▼ 184,5 %Aktíva
104 742 €
▼ 6,4 %Vlastné imanie
6 145 €
▼ 73,7 %Zadlženosť
94,1 %
Hrubá marža
−27,4 %
Čistá marža
−29,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 100 | 169,6 tis. | 59,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 201,8 tis. | −1,1 tis. | −1,5 tis. | 20,4 tis. | −17,2 tis. |
| Aktíva | 220 tis. | 4,4 tis. | 24,8 tis. | 111,9 tis. | 104,7 tis. |
| Vlastné imanie | 164,4 tis. | 4,4 tis. | 3 tis. | 23,3 tis. | 6,1 tis. |
| Daň z príjmu | 53,6 tis. | 0 | 0 | 4,8 tis. | 960 |
| Zadlženosť | 25,2 % | 0,0 % | 88,0 % | 79,1 % | 94,1 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 59,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −17,2 tis.
- Aktíva
- 104,7 tis.
- Vlastné imanie
- 6,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 94,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 169,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 20,4 tis.
- Aktíva
- 111,9 tis.
- Vlastné imanie
- 23,3 tis.
- Daň z príjmu
- 4,8 tis.
- Zadlženosť
- 79,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 100
- Výsledok hospodárenia
- −1,5 tis.
- Aktíva
- 24,8 tis.
- Vlastné imanie
- 3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 88,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,1 tis.
- Aktíva
- 4,4 tis.
- Vlastné imanie
- 4,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 201,8 tis.
- Aktíva
- 220 tis.
- Vlastné imanie
- 164,4 tis.
- Daň z príjmu
- 53,6 tis.
- Zadlženosť
- 25,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.