Súhrn
- Vznik
- 16. 10. 199531 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 394 988 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- TRANS SERVIS 24 s.r.o. v likvidácii
- identifikačné číslo organizácie
- 31637809
- daňové identifikačné číslo
- 2020599713
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- ul. 29. augusta 1524/24, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
- Územie
- Banská Bystricaokres Banská BystricaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 16. 10. 1995
- V registri
- 31 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 46746/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 477208
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - piliarska výroba | 16. 10. 1995 | — |
| - výroba drevených obalov | 16. 10. 1995 | — |
| - baliace práce | 16. 10. 1995 | — |
| - výroba obalov | 16. 10. 1995 | — |
| - výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 16. 10. 1995 | — |
| - stáčanie minerálnej vody | 16. 10. 1995 | — |
| - ubytovacie služby | 16. 10. 1995 | — |
| - predaj alkoholických a nealkoholických nápojov na priamu konzumáciu | 16. 10. 1995 | — |
| - sprostredkovanie dopravy | 16. 10. 1995 | — |
| - vedľajšia a pomocná činnosť v doprave | 16. 10. 1995 | — |
| - preklad nákladov | 16. 10. 1995 | — |
| - skladovanie | 16. 10. 1995 | — |
| - leasing spojený s financovaním | 16. 10. 1995 | — |
| - nákup a predaj nehnuteľností | 16. 10. 1995 | — |
| - prenájom nehnuteľností | 16. 10. 1995 | — |
| - správa nehnuteľností | 16. 10. 1995 | — |
| - prenájom strojov a prístrojov | 16. 10. 1995 | — |
| - prenájom motorových vozidiel | 16. 10. 1995 | — |
| - podnikateľské poradenstvo | 16. 10. 1995 | — |
| - veľkoobchod v rozsahu voľných živností | 16. 10. 1995 | — |
| - maloobchod v rozsahu voľných živností | 16. 10. 1995 | — |
| - sprostredkovanie obchodu | 16. 10. 1995 | — |
| - predaj zdravotníckych a kozmetických po- trieb | 16. 10. 1995 | — |
| - veľkoobchod s farmaceutickými výrobkami | 16. 10. 1995 | — |
| - výroba a rozvod pitnej a úžitkovej vody | 16. 10. 1995 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 21. 07. 2015 | — |
| opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 21. 07. 2015 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 21. 07. 2015 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 21. 07. 2015 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 21. 07. 2015 | — |
| stavebné cenárstvo | 21. 07. 2015 | — |
| údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 21. 07. 2015 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 21. 07. 2015 | — |
| vykonávanie odťahovej služby | 21. 07. 2015 | — |
| sťahovacie služby | 21. 07. 2015 | — |
| poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 21. 07. 2015 | — |
| prevádzka malých plavidiel | 21. 07. 2015 | — |
| reklamné a marketingové služby | 21. 07. 2015 | — |
| nákladná cestná doprava | 21. 07. 2015 | — |
| medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu | 29. 08. 2015 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020599713 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 25. 05. 2022 (rok porušenia 2017).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 sa zo straty dostalo na zisk 10 332 € a zvýšila tržby o ▲182 % na 395 tisíc eur.
Tržby
394 988 €
▲ 181,6 %Výsledok hospodárenia
10 332 €
▲ 119,5 %Aktíva
249 268 €
▲ 21,4 %Vlastné imanie
−32 437 €
▲ 24,2 %Zadlženosť
113,0 %
Hrubá marža
2,6 %
Čistá marža
2,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 330 | 94,3 tis. | 119,4 tis. | 140,3 tis. | 395 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −523 | 32 tis. | −50,6 tis. | −53,1 tis. | 10,3 tis. |
| Aktíva | 29,4 tis. | 220,3 tis. | 338,4 tis. | 205,4 tis. | 249,3 tis. |
| Vlastné imanie | 28,9 tis. | 60,9 tis. | 10,3 tis. | −42,8 tis. | −32,4 tis. |
| Daň z príjmu | 480 | 8,4 tis. | 960 | 960 | 0 |
| Zadlženosť | 1,9 % | 72,4 % | 96,9 % | 120,8 % | 113,0 % |
2018
- Tržby
- 395 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 10,3 tis.
- Aktíva
- 249,3 tis.
- Vlastné imanie
- −32,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 113,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 140,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −53,1 tis.
- Aktíva
- 205,4 tis.
- Vlastné imanie
- −42,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 120,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 119,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −50,6 tis.
- Aktíva
- 338,4 tis.
- Vlastné imanie
- 10,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 96,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 94,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 32 tis.
- Aktíva
- 220,3 tis.
- Vlastné imanie
- 60,9 tis.
- Daň z príjmu
- 8,4 tis.
- Zadlženosť
- 72,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 330
- Výsledok hospodárenia
- −523
- Aktíva
- 29,4 tis.
- Vlastné imanie
- 28,9 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 1,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).