prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

MIDA s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 31623549aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
02. 02. 199531 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
647 050 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MIDA s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
31623549
daňové identifikačné číslo
2020437584
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020437584
Sídlo
Okružná 519/101, 018 51 Nová Dubnica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
02. 02. 1995
V registri
31 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 2931/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
304167
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- sprostredkovanie obchodu02. 02. 1995—
- podnikateľské poradenstvo02. 02. 1995—
- výroba kovových konštrukcií a kovospracujúcich výrobkov09. 06. 1998—
- výroba kovového tovaru09. 06. 1998—
- výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely09. 06. 1998—
- výroba športového tovaru09. 06. 1998—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom31. 10. 2012—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)31. 10. 2012—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla31. 10. 2012—
prenájom hnuteľných vecí23. 02. 2013—
opravy karosérií02. 12. 2014—
diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel02. 12. 2014—
kovoobrábanie02. 12. 2014—
zámočníctvo02. 12. 2014—
výskum a výroba výrobkov obranného priemyslu02. 12. 2014—
vývoj a výroba zbraní alebo streliva07. 07. 2016—
opravy, úpravy, ničenie, znehodnocovanie alebo výroba rezu zbraní07. 07. 2016—
nákup, predaj alebo preprava zbraní a streliva07. 07. 2016—
vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a streliva07. 07. 2016—
výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied07. 07. 2016—
prevádzkovanie športových zariadení07. 07. 2016—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien07. 07. 2016—
prípravné práce k realizácii stavby07. 07. 2016—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov07. 07. 2016—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla07. 07. 2016—
sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)07. 07. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020437584: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020437584: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020437584IČ DPH SK2020437584Obdobia daňových registráciíDIČ 2020437584: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020437584: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020437584IČ DPH SK2020437584Obdobia daňových registráciíDIČ 2020437584: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020437584: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020437584IČ DPH SK2020437584
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202043758411. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 11. 10. 1995
daňové identifikačné číslo202043758410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼29 % na 59 604 € a znížila tržby o ▼11 % na 647 tisíc eur.

Tržby

647 050 €

▼ 11,3 %

Výsledok hospodárenia

59 604 €

▼ 28,8 %

Aktíva

1 823 208 €

▲ 12,0 %

Vlastné imanie

19 063 €

▲ 147,0 %

Zadlženosť

98,7 %

Hrubá marža

10,2 %

Čistá marža

9,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 221 267 €. 2022: tržby 287 385 €. 2023: tržby 514 168 €. 2024: tržby 729 618 €. 2025: tržby 647 050 €.1 mil.500 tis.0221,3 tis.287,4 tis.514,2 tis.729,6 tis.647 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 221 267 €. 2022: tržby 287 385 €. 2023: tržby 514 168 €. 2024: tržby 729 618 €. 2025: tržby 647 050 €.1 mil.500 tis.0221,3 tis.287,4 tis.514,2 tis.729,6 tis.647 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 221 267 €. 2022: tržby 287 385 €. 2023: tržby 514 168 €. 2024: tržby 729 618 €. 2025: tržby 647 050 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −22 616 €. 2022: výsledok hospodárenia −41 741 €. 2023: výsledok hospodárenia 43 668 €. 2024: výsledok hospodárenia 83 756 €. 2025: výsledok hospodárenia 59 604 €.100 tis.0−50 tis.−22,6 tis.−41,7 tis.+43,7 tis.+83,8 tis.+59,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −22 616 €. 2022: výsledok hospodárenia −41 741 €. 2023: výsledok hospodárenia 43 668 €. 2024: výsledok hospodárenia 83 756 €. 2025: výsledok hospodárenia 59 604 €.100 tis.0−50 tis.−22,6 tis.−41,7 tis.+43,7 tis.+83,8 tis.+59,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −22 616 €. 2022: výsledok hospodárenia −41 741 €. 2023: výsledok hospodárenia 43 668 €. 2024: výsledok hospodárenia 83 756 €. 2025: výsledok hospodárenia 59 604 €.100 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 878 470 €, vlastné imanie −126 224 €. 2022: aktíva 1 275 081 €, vlastné imanie −167 965 €. 2023: aktíva 1 327 804 €, vlastné imanie −124 297 €. 2024: aktíva 1 627 599 €, vlastné imanie −40 541 €. 2025: aktíva 1 823 208 €, vlastné imanie 19 063 €.2 mil.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 878 470 €, vlastné imanie −126 224 €. 2022: aktíva 1 275 081 €, vlastné imanie −167 965 €. 2023: aktíva 1 327 804 €, vlastné imanie −124 297 €. 2024: aktíva 1 627 599 €, vlastné imanie −40 541 €. 2025: aktíva 1 823 208 €, vlastné imanie 19 063 €.2 mil.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 878 470 €, vlastné imanie −126 224 €. 2022: aktíva 1 275 081 €, vlastné imanie −167 965 €. 2023: aktíva 1 327 804 €, vlastné imanie −124 297 €. 2024: aktíva 1 627 599 €, vlastné imanie −40 541 €. 2025: aktíva 1 823 208 €, vlastné imanie 19 063 €.2 mil.0−200 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 402 520 €, zásoby 93 883 €, pohľadávky 355 421 €, finančné účty 25 443 €. 2022: dlhodobý majetok 406 827 €, zásoby 93 883 €, pohľadávky 761 027 €, finančné účty 10 589 €. 2023: dlhodobý majetok 408 107 €, zásoby 93 883 €, pohľadávky 810 913 €, finančné účty 14 901 €. 2024: dlhodobý majetok 399 122 €, zásoby 4 130 €, pohľadávky 1 160 909 €, finančné účty 63 438 €. 2025: dlhodobý majetok 512 305 €, zásoby 4 130 €, pohľadávky 1 271 353 €, finančné účty 35 420 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 402 520 €, zásoby 93 883 €, pohľadávky 355 421 €, finančné účty 25 443 €. 2022: dlhodobý majetok 406 827 €, zásoby 93 883 €, pohľadávky 761 027 €, finančné účty 10 589 €. 2023: dlhodobý majetok 408 107 €, zásoby 93 883 €, pohľadávky 810 913 €, finančné účty 14 901 €. 2024: dlhodobý majetok 399 122 €, zásoby 4 130 €, pohľadávky 1 160 909 €, finančné účty 63 438 €. 2025: dlhodobý majetok 512 305 €, zásoby 4 130 €, pohľadávky 1 271 353 €, finančné účty 35 420 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 402 520 €, zásoby 93 883 €, pohľadávky 355 421 €, finančné účty 25 443 €. 2022: dlhodobý majetok 406 827 €, zásoby 93 883 €, pohľadávky 761 027 €, finančné účty 10 589 €. 2023: dlhodobý majetok 408 107 €, zásoby 93 883 €, pohľadávky 810 913 €, finančné účty 14 901 €. 2024: dlhodobý majetok 399 122 €, zásoby 4 130 €, pohľadávky 1 160 909 €, finančné účty 63 438 €. 2025: dlhodobý majetok 512 305 €, zásoby 4 130 €, pohľadávky 1 271 353 €, finančné účty 35 420 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −126 224 €, dlhodobé záväzky 189 352 €, krátkodobé záväzky 815 342 €. 2022: vlastné imanie −167 965 €, dlhodobé záväzky 189 352 €, krátkodobé záväzky 938 694 €. 2023: vlastné imanie −124 297 €, dlhodobé záväzky 189 622 €, krátkodobé záväzky 1 258 169 €. 2024: vlastné imanie −40 541 €, dlhodobé záväzky 189 622 €, krátkodobé záväzky 1 474 208 €. 2025: vlastné imanie 19 063 €, dlhodobé záväzky 189 814 €, krátkodobé záväzky 1 610 021 €.2 mil.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −126 224 €, dlhodobé záväzky 189 352 €, krátkodobé záväzky 815 342 €. 2022: vlastné imanie −167 965 €, dlhodobé záväzky 189 352 €, krátkodobé záväzky 938 694 €. 2023: vlastné imanie −124 297 €, dlhodobé záväzky 189 622 €, krátkodobé záväzky 1 258 169 €. 2024: vlastné imanie −40 541 €, dlhodobé záväzky 189 622 €, krátkodobé záväzky 1 474 208 €. 2025: vlastné imanie 19 063 €, dlhodobé záväzky 189 814 €, krátkodobé záväzky 1 610 021 €.2 mil.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −126 224 €, dlhodobé záväzky 189 352 €, krátkodobé záväzky 815 342 €. 2022: vlastné imanie −167 965 €, dlhodobé záväzky 189 352 €, krátkodobé záväzky 938 694 €. 2023: vlastné imanie −124 297 €, dlhodobé záväzky 189 622 €, krátkodobé záväzky 1 258 169 €. 2024: vlastné imanie −40 541 €, dlhodobé záväzky 189 622 €, krátkodobé záväzky 1 474 208 €. 2025: vlastné imanie 19 063 €, dlhodobé záväzky 189 814 €, krátkodobé záväzky 1 610 021 €.2 mil.0−200 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 17 870 €. 2025: daň z príjmu 6 189 €.20 tis.10 tis.000017,9 tis.6,2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 17 870 €. 2025: daň z príjmu 6 189 €.20 tis.10 tis.000017,9 tis.6,2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 17 870 €. 2025: daň z príjmu 6 189 €.20 tis.10 tis.000202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby221,3 tis.287,4 tis.514,2 tis.729,6 tis.647 tis.
Výsledok hospodárenia−22,6 tis.−41,7 tis.43,7 tis.83,8 tis.59,6 tis.
Aktíva878,5 tis.1,28 mil.1,33 mil.1,63 mil.1,82 mil.
Vlastné imanie−126,2 tis.−168 tis.−124,3 tis.−40,5 tis.19,1 tis.
Daň z príjmu00017,9 tis.6,2 tis.
Zadlženosť114,4 %88,5 %109,0 %102,2 %98,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
647 tis.
Výsledok hospodárenia
59,6 tis.
Aktíva
1,82 mil.
Vlastné imanie
19,1 tis.
Daň z príjmu
6,2 tis.
Zadlženosť
98,7 %

2024

Tržby
729,6 tis.
Výsledok hospodárenia
83,8 tis.
Aktíva
1,63 mil.
Vlastné imanie
−40,5 tis.
Daň z príjmu
17,9 tis.
Zadlženosť
102,2 %

2023

Tržby
514,2 tis.
Výsledok hospodárenia
43,7 tis.
Aktíva
1,33 mil.
Vlastné imanie
−124,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
109,0 %

2022

Tržby
287,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−41,7 tis.
Aktíva
1,28 mil.
Vlastné imanie
−168 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
88,5 %

2021

Tržby
221,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−22,6 tis.
Aktíva
878,5 tis.
Vlastné imanie
−126,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
114,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API