Súhrn
- Vznik
- 16. 12. 199431 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 624 896 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- GF bridge, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31620302
- daňové identifikačné číslo
- 2020423020
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020423020
- Sídlo
- SNP 488/29, 903 01 Senec, Slovenská republika
- Územie
- Senecokres SenecBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 16. 12. 1994
- V registri
- 31 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 142814/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 621547
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - činnosti v oblasti nehnuteľností | 16. 12. 1994 | — |
| - činnosti v oblasti nehnuteľností s vlastným alebo prenajatým majetkom | 16. 12. 1994 | — |
| - nákup a predaj nehnuteľností | 16. 12. 1994 | — |
| - prenájom nehnuteľností vrátane bytového hospodárstva | 16. 12. 1994 | — |
| - maloobchodná, veľkoobchodná a sprostredkovateľská činnosť mimo koncesovaných živností | 17. 08. 1995 | — |
| - prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu, | 06. 10. 1998 | — |
| - leasing spojený s financovaním, | 06. 10. 1998 | — |
| - podnikateľské poradenstvo, | 06. 10. 1998 | — |
| - výskum trhu a verejnej mienky, | 06. 10. 1998 | — |
| - prenájom motorových vozidiel, | 06. 10. 1998 | — |
| - prenájom kancelárskych strojov a zariadení vrátane elektrických zariadení na spraco- vanie údajov, | 06. 10. 1998 | — |
| - poradenské služby ohľadne elektronických zariadení na spracovanie dát, | 06. 10. 1998 | — |
| - reklamné činnosti, | 06. 10. 1998 | — |
| - čistenie budov, | 06. 10. 1998 | — |
| - upratovacie práce, | 06. 10. 1998 | — |
| - sekretárske služby a preklady /vrátane tlmočnických služieb/, | 06. 10. 1998 | — |
| - preklad nákladov, | 06. 10. 1998 | — |
| - skladovanie, | 06. 10. 1998 | — |
| - prenájom stavebných strojov a zariadení, | 06. 10. 1998 | — |
| - výskum a vývoj, | 06. 10. 1998 | — |
| Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie | 08. 01. 2020 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 08. 01. 2020 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 08. 01. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020423020 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 12. 04. 1995 |
| daňové identifikačné číslo | 2020423020 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −131 363 € a zvýšila tržby o ▲279 % na 624,9 tisíc eur.
Tržby
624 896 €
▲ 278,8 %Výsledok hospodárenia
−131 363 €
▼ 274,0 %Aktíva
1 076 567 €
▲ 3,1 %Vlastné imanie
233 048 €
▼ 36,0 %Zadlženosť
77,2 %
Hrubá marža
−20,4 %
Čistá marža
−21,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 18,5 tis. | 7,1 tis. | 10,8 tis. | 165 tis. | 624,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 757 | −2,1 tis. | 3,3 tis. | −35,1 tis. | −131,4 tis. |
| Aktíva | 1,01 mil. | 910 tis. | 905,5 tis. | 1,04 mil. | 1,08 mil. |
| Vlastné imanie | 398,4 tis. | 396,3 tis. | 399,5 tis. | 364,4 tis. | 233 tis. |
| Daň z príjmu | 134 | 0 | 0 | 960 | 3,8 tis. |
| Zadlženosť | 60,5 % | 55,1 % | 54,5 % | 63,9 % | 77,2 % |
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 624,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −131,4 tis.
- Aktíva
- 1,08 mil.
- Vlastné imanie
- 233 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 77,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 165 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −35,1 tis.
- Aktíva
- 1,04 mil.
- Vlastné imanie
- 364,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 63,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 10,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,3 tis.
- Aktíva
- 905,5 tis.
- Vlastné imanie
- 399,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 54,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 7,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,1 tis.
- Aktíva
- 910 tis.
- Vlastné imanie
- 396,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 55,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 18,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 757
- Aktíva
- 1,01 mil.
- Vlastné imanie
- 398,4 tis.
- Daň z príjmu
- 134
- Zadlženosť
- 60,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.