Súhrn
- Vznik
- 31. 08. 199432 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 251 993 €2016
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BEMES, s.r.o. v likvidácií
- identifikačné číslo organizácie
- 31613519
- daňové identifikačné číslo
- 2020425561
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Obchodná 39, 81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Staré Mestookres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 31. 08. 1994
- V registri
- 32 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 128286/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 620961
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - nákup a predaj tovaru mimo jedov, žeravín a výrobkov zo zlata | 31. 08. 1994 | — |
| - sprostredkovanie obchodu a leasingu | 31. 08. 1994 | — |
| - finančný a operatívny leasing | 31. 08. 1994 | — |
| - prenájom športového výstroja a náradia | 20. 04. 2000 | — |
| - servis športového náradia | 20. 04. 2000 | — |
| - spracovanie dát a súvisiacej činnosti | 20. 04. 2000 | — |
| - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom | 20. 04. 2000 | — |
| - dodávky a poradenské služby ohľadne programov na spracovanie dát | 20. 04. 2000 | — |
| - automatizované spracovanie dát | 20. 04. 2000 | — |
| - databanky | 20. 04. 2000 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 03. 12. 2011 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 03. 12. 2011 | — |
| demontáž, montáž, opravy cestných zvodidiel a zábradlí | 03. 12. 2011 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 03. 12. 2011 | — |
| administratívne služby | 03. 12. 2011 | — |
| vedenie účtovníctva | 03. 12. 2011 | — |
| otvárka, príprava a dobývanie výhradných ložísk, zriaďovanie, zabezpečovanie a likvidácia lomov, úprava a zušľachťovanie nerastov súvisiace s ich dobývaním, zriaďovanie a prevádzka odvalov, výsypiek a odkalísk pri vyššie uvedených činnostiach, dobývanie ložísk nevyhradených nerastov vrátane úpravy a zušľachťovania nerastov vykonávaných v súvislosti s ich dobývaním, zabezpečovanie a likvidácia lomov pri banskej činnosti a činnosti vykonávanej banským spôsobom s ročnou ťažbou do 500 000 ton | 03. 12. 2011 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020425561 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 11. 02. 2019 (rok porušenia 2013).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2016 prepadlo do straty −32 929 € a znížila tržby o ▼17 % na 252 tisíc eur.
Tržby
251 993 €
▼ 16,5 %Výsledok hospodárenia
−32 929 €
▼ 1 242,6 %Aktíva
144 843 €
▼ 77,8 %Vlastné imanie
−12 664 €
▼ 106,0 %Zadlženosť
108,7 %
Hrubá marža
−12,7 %
Čistá marža
−13,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 196,8 tis. | 301,8 tis. | 252 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −9,5 tis. | 2,9 tis. | −32,9 tis. |
| Aktíva | 684,4 tis. | 653 tis. | 144,8 tis. |
| Vlastné imanie | 191,1 tis. | 210,9 tis. | −12,7 tis. |
| Daň z príjmu | −1 tis. | 1 tis. | 960 |
| Zadlženosť | 72,1 % | 67,7 % | 108,7 % |
2016
- Tržby
- 252 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −32,9 tis.
- Aktíva
- 144,8 tis.
- Vlastné imanie
- −12,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 108,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 301,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,9 tis.
- Aktíva
- 653 tis.
- Vlastné imanie
- 210,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1 tis.
- Zadlženosť
- 67,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 196,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −9,5 tis.
- Aktíva
- 684,4 tis.
- Vlastné imanie
- 191,1 tis.
- Daň z príjmu
- −1 tis.
- Zadlženosť
- 72,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.