prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

INŠTALATÉR Dušan Piatka, spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 31609279aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 06. 199432 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
95 357 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
INŠTALATÉR Dušan Piatka, spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
31609279
daňové identifikačné číslo
2020429224
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020429224
Sídlo
1. mája 80, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 06. 1994
V registri
32 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 2006/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
565549
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- kúrenárske a vodoinštatérske práce22. 06. 1994—
- obchod s vodoinštalačným, kúrenárskym, plynoinštalačným zariadením22. 06. 1994—
- dodávka, montáž plynových zariadení na spotrebu zemného plynu spaľovaním22. 06. 1994—
- oprava, servis plynových zariadení na spotrebu zemného plynu spaľovaním22. 06. 1994—
- revízie plynových zariadení na spotrebu zemného plynu spaľovaním22. 06. 1994—
- činnosť staviteľa,22. 06. 1999—
- vykonávanie inžinierskych a priemyselných stavieb22. 06. 1999—
- vykonávanie občianskych stavieb22. 06. 1999—
- obstarávanie výstavby nehnuteľností22. 06. 1999—
- činnosť realitnej kancelárie - sprostredkovanie kúpy, predaja a služieb22. 06. 1999—
- obchod s tovarom všetkého druhu v rozsahu voľných živností22. 06. 1999—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020429224: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020429224: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020429224IČ DPH SK2020429224Obdobia daňových registráciíDIČ 2020429224: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020429224: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020429224IČ DPH SK2020429224Obdobia daňových registráciíDIČ 2020429224: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020429224: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020429224IČ DPH SK2020429224
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202042922411. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 08. 1994
daňové identifikačné číslo202042922410. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲493 % na 64 874 € a znížila tržby o ▼36 % na 95,4 tisíc eur.

Tržby

95 357 €

▼ 36,4 %

Výsledok hospodárenia

64 874 €

▲ 492,8 %

Aktíva

112 165 €

▲ 3,4 %

Vlastné imanie

58 149 €

▲ 964,5 %

Zadlženosť

48,2 %

Hrubá marža

74,6 %

Čistá marža

68,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 478 436 €. 2022: tržby 562 278 €. 2023: tržby 378 350 €. 2024: tržby 150 011 €. 2025: tržby 95 357 €.1 mil.500 tis.0478,4 tis.562,3 tis.378,4 tis.150 tis.95,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 478 436 €. 2022: tržby 562 278 €. 2023: tržby 378 350 €. 2024: tržby 150 011 €. 2025: tržby 95 357 €.1 mil.500 tis.0478,4 tis.562,3 tis.378,4 tis.150 tis.95,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 478 436 €. 2022: tržby 562 278 €. 2023: tržby 378 350 €. 2024: tržby 150 011 €. 2025: tržby 95 357 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 31 480 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 099 €. 2023: výsledok hospodárenia −49 961 €. 2024: výsledok hospodárenia 10 944 €. 2025: výsledok hospodárenia 64 874 €.100 tis.0−50 tis.+31,5 tis.+3,1 tis.−50 tis.+10,9 tis.+64,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 31 480 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 099 €. 2023: výsledok hospodárenia −49 961 €. 2024: výsledok hospodárenia 10 944 €. 2025: výsledok hospodárenia 64 874 €.100 tis.0−50 tis.+31,5 tis.+3,1 tis.−50 tis.+10,9 tis.+64,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 31 480 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 099 €. 2023: výsledok hospodárenia −49 961 €. 2024: výsledok hospodárenia 10 944 €. 2025: výsledok hospodárenia 64 874 €.100 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 259 734 €, vlastné imanie 63 771 €. 2022: aktíva 268 475 €, vlastné imanie 35 390 €. 2023: aktíva 155 200 €, vlastné imanie −17 670 €. 2024: aktíva 108 470 €, vlastné imanie −6 726 €. 2025: aktíva 112 165 €, vlastné imanie 58 149 €.500 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 259 734 €, vlastné imanie 63 771 €. 2022: aktíva 268 475 €, vlastné imanie 35 390 €. 2023: aktíva 155 200 €, vlastné imanie −17 670 €. 2024: aktíva 108 470 €, vlastné imanie −6 726 €. 2025: aktíva 112 165 €, vlastné imanie 58 149 €.500 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 259 734 €, vlastné imanie 63 771 €. 2022: aktíva 268 475 €, vlastné imanie 35 390 €. 2023: aktíva 155 200 €, vlastné imanie −17 670 €. 2024: aktíva 108 470 €, vlastné imanie −6 726 €. 2025: aktíva 112 165 €, vlastné imanie 58 149 €.500 tis.0−20 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 16 670 €, zásoby 15 432 €, pohľadávky 160 057 €, finančné účty 65 919 €. 2022: dlhodobý majetok 48 417 €, zásoby 15 432 €, pohľadávky 183 662 €, finančné účty 18 397 €. 2023: dlhodobý majetok 69 692 €, zásoby 15 432 €, pohľadávky 62 687 €, finančné účty 5 976 €. 2024: dlhodobý majetok 79 920 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 446 €, finančné účty 1 020 €. 2025: dlhodobý majetok 79 906 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 603 €, finančné účty 1 656 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 16 670 €, zásoby 15 432 €, pohľadávky 160 057 €, finančné účty 65 919 €. 2022: dlhodobý majetok 48 417 €, zásoby 15 432 €, pohľadávky 183 662 €, finančné účty 18 397 €. 2023: dlhodobý majetok 69 692 €, zásoby 15 432 €, pohľadávky 62 687 €, finančné účty 5 976 €. 2024: dlhodobý majetok 79 920 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 446 €, finančné účty 1 020 €. 2025: dlhodobý majetok 79 906 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 603 €, finančné účty 1 656 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 16 670 €, zásoby 15 432 €, pohľadávky 160 057 €, finančné účty 65 919 €. 2022: dlhodobý majetok 48 417 €, zásoby 15 432 €, pohľadávky 183 662 €, finančné účty 18 397 €. 2023: dlhodobý majetok 69 692 €, zásoby 15 432 €, pohľadávky 62 687 €, finančné účty 5 976 €. 2024: dlhodobý majetok 79 920 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 446 €, finančné účty 1 020 €. 2025: dlhodobý majetok 79 906 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 603 €, finančné účty 1 656 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 63 771 €, dlhodobé záväzky 89 €, krátkodobé záväzky 195 874 €. 2022: vlastné imanie 35 390 €, dlhodobé záväzky 66 348 €, krátkodobé záväzky 166 737 €. 2023: vlastné imanie −17 670 €, dlhodobé záväzky 70 626 €, krátkodobé záväzky 102 244 €. 2024: vlastné imanie −6 726 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 115 196 €. 2025: vlastné imanie 58 149 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 54 016 €.500 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 63 771 €, dlhodobé záväzky 89 €, krátkodobé záväzky 195 874 €. 2022: vlastné imanie 35 390 €, dlhodobé záväzky 66 348 €, krátkodobé záväzky 166 737 €. 2023: vlastné imanie −17 670 €, dlhodobé záväzky 70 626 €, krátkodobé záväzky 102 244 €. 2024: vlastné imanie −6 726 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 115 196 €. 2025: vlastné imanie 58 149 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 54 016 €.500 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 63 771 €, dlhodobé záväzky 89 €, krátkodobé záväzky 195 874 €. 2022: vlastné imanie 35 390 €, dlhodobé záväzky 66 348 €, krátkodobé záväzky 166 737 €. 2023: vlastné imanie −17 670 €, dlhodobé záväzky 70 626 €, krátkodobé záväzky 102 244 €. 2024: vlastné imanie −6 726 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 115 196 €. 2025: vlastné imanie 58 149 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 54 016 €.500 tis.0−20 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 5 517 €. 2022: daň z príjmu 1 100 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 2 469 €. 2025: daň z príjmu 6 292 €.10 tis.5 tis.05,5 tis.1,1 tis.02,5 tis.6,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 5 517 €. 2022: daň z príjmu 1 100 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 2 469 €. 2025: daň z príjmu 6 292 €.10 tis.5 tis.05,5 tis.1,1 tis.02,5 tis.6,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 5 517 €. 2022: daň z príjmu 1 100 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 2 469 €. 2025: daň z príjmu 6 292 €.10 tis.5 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby478,4 tis.562,3 tis.378,4 tis.150 tis.95,4 tis.
Výsledok hospodárenia31,5 tis.3,1 tis.−50 tis.10,9 tis.64,9 tis.
Aktíva259,7 tis.268,5 tis.155,2 tis.108,5 tis.112,2 tis.
Vlastné imanie63,8 tis.35,4 tis.−17,7 tis.−6,7 tis.58,1 tis.
Daň z príjmu5,5 tis.1,1 tis.02,5 tis.6,3 tis.
Zadlženosť75,4 %86,8 %111,4 %106,2 %48,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
95,4 tis.
Výsledok hospodárenia
64,9 tis.
Aktíva
112,2 tis.
Vlastné imanie
58,1 tis.
Daň z príjmu
6,3 tis.
Zadlženosť
48,2 %

2024

Tržby
150 tis.
Výsledok hospodárenia
10,9 tis.
Aktíva
108,5 tis.
Vlastné imanie
−6,7 tis.
Daň z príjmu
2,5 tis.
Zadlženosť
106,2 %

2023

Tržby
378,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−50 tis.
Aktíva
155,2 tis.
Vlastné imanie
−17,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
111,4 %

2022

Tržby
562,3 tis.
Výsledok hospodárenia
3,1 tis.
Aktíva
268,5 tis.
Vlastné imanie
35,4 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
86,8 %

2021

Tržby
478,4 tis.
Výsledok hospodárenia
31,5 tis.
Aktíva
259,7 tis.
Vlastné imanie
63,8 tis.
Daň z príjmu
5,5 tis.
Zadlženosť
75,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API