prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

PROENERGIA, s.r.o. „v konkurze“

identifikačné číslo organizácie 31608353aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 06. 199432 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
7 803 €2020
Oznámenia
99 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PROENERGIA, s.r.o. „v konkurze“
identifikačné číslo organizácie
31608353
daňové identifikačné číslo
2020455129
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Laskomerská 2, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 06. 1994
V registri
32 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 1986/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
424633
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- projektová a inžinierska činnosť v investičnej výstavbe09. 06. 1994—
- obchodná a sprostredkovateľská činnosť mimo riadnej prevádzky v rozsahu voľnej živnosti09. 06. 1994—
- poradenská a konzultačná činnosť v oblasti hutníctva, strojárstva, chémie, spracovateľ ského priemyslu a energetiky09. 06. 1994—
- priemyselný marketing a analýza v priemysle09. 06. 1994—
- výroba, inštalácia, opravy, montáž a demontáž ústredného kúrenia a vetrania09. 06. 1994—
- vodoinštalatérske práce09. 06. 1994—
- maliarske a natieračské práce09. 06. 1994—
- prevádzanie tepelných a hlukových izolácií09. 06. 1994—
- montáž a opravy plynových zariadení19. 07. 1995—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien13. 07. 2005—
výkon činnosti stavbyvedúceho - pozemné stavby13. 07. 2005—
obstarávanie prác a dodávok v stavebníctve13. 07. 2005—
technické poradenstvo v oblasti stavebníctva13. 07. 2005—
montáž, rekonštrukcia, oprava a údržba, odborné prehliadky a odborné skúšky tlakových zariadení13. 07. 2005—
montáž, rekonštrukcia , oprava a údržba, odborné prehliadky, a odborné skúšky plynových zariadení13. 07. 2005—
montáž, oprava a údržba elektrických zariadení13. 07. 2005—
výroba tlakových zariadení13. 07. 2005—
zváračské práce13. 07. 2005—
zámočnícke práce13. 07. 2005—
montáž meračov pretečeného množstva vody, meračov tepla a ich členov13. 07. 2005—
výkon činnosti stavbyvedúceho - inžinierske stavby - potrubné, energetické a iné líniové stavby13. 07. 2005—
technické a technologické a energetické vybavenie stavieb - zdravotnotechnické zariadenia a inštalácie, vykurovanie a klimatizačné zariadenia, tepelné zariadenia13. 07. 2005—
opravy a údržba kancelárskych elektrických strojov a prístrojov13. 07. 2005—
opravy a údržba elektrických strojov a prístrojov pre domácnosť13. 07. 2005—
správa, prevádzkovanie a servis energetických a technických zariadení13. 07. 2005—
vypracovanie dokumentácie a projektu technického a technologického a energetického vybavenia jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb13. 07. 2005—
rozpočtovanie, fakturácia a kalkulácia stavieb13. 07. 2005—
zabezpečenie vyjadrení, rozhodnutí a s tým súvisiacich podkladov pre vydanie územných rozhodnutí, stavebných povolení a kolaudácií13. 07. 2005—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľných živností13. 07. 2005—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živností13. 07. 2005—
inštalácia a opravy chladiarenských zariadení13. 07. 2005—
výkon činnosti stavebného dozoru - pozemné stavby20. 01. 2010—
nákup a predaj zdravotníckej techniky20. 01. 2010—
poradenstvo a inžinierska činnosť v oblati zdravotníckych prístrojov20. 01. 2010—
technické poradenstvo v oblasti úspor energií20. 01. 2010—
marketingové služby, prieskum trhu20. 01. 2010—
administratívne práce20. 01. 2010—
výkon činnosti stavebného dozoru - inžinierske stavby - technické, technologické a energetické vybavenie20. 01. 2010—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností20. 01. 2010—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 11. 01. 2018 do 25. 02. 2021 · na vlastnú žiadosť

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020455129: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020455129Obdobia daňových registráciíDIČ 2020455129: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020455129Obdobia daňových registráciíDIČ 2020455129: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020455129
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202045512910. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila stratu na −23 025 € a znížila tržby o ▼96 % na 7,8 tisíc eur.

Tržby

7 803 €

▼ 96,3 %

Výsledok hospodárenia

−23 025 €

▲ 68,7 %

Aktíva

45 404 €

▼ 49,0 %

Vlastné imanie

−100 176 €

▼ 29,8 %

Zadlženosť

320,6 %

Hrubá marža

−295,1 %

Čistá marža

−295,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 426 140 €. 2017: tržby 305 121 €. 2018: tržby 375 635 €. 2019: tržby 208 661 €. 2020: tržby 7 803 €.500 tis.250 tis.0426,1 tis.305,1 tis.375,6 tis.208,7 tis.7,8 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 426 140 €. 2017: tržby 305 121 €. 2018: tržby 375 635 €. 2019: tržby 208 661 €. 2020: tržby 7 803 €.500 tis.250 tis.0426,1 tis.305,1 tis.375,6 tis.208,7 tis.7,8 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 426 140 €. 2017: tržby 305 121 €. 2018: tržby 375 635 €. 2019: tržby 208 661 €. 2020: tržby 7 803 €.500 tis.250 tis.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −2 992 €. 2017: výsledok hospodárenia −3 593 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 118 €. 2019: výsledok hospodárenia −73 638 €. 2020: výsledok hospodárenia −23 025 €.5 tis.0−100 tis.−3 tis.−3,6 tis.+3,1 tis.−73,6 tis.−23 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −2 992 €. 2017: výsledok hospodárenia −3 593 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 118 €. 2019: výsledok hospodárenia −73 638 €. 2020: výsledok hospodárenia −23 025 €.5 tis.0−100 tis.−3 tis.−3,6 tis.+3,1 tis.−73,6 tis.−23 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −2 992 €. 2017: výsledok hospodárenia −3 593 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 118 €. 2019: výsledok hospodárenia −73 638 €. 2020: výsledok hospodárenia −23 025 €.5 tis.0−100 tis.201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 232 852 €, vlastné imanie 4 865 €. 2017: aktíva 142 583 €, vlastné imanie 101 €. 2018: aktíva 172 891 €, vlastné imanie 8 €. 2019: aktíva 89 010 €, vlastné imanie −77 151 €. 2020: aktíva 45 404 €, vlastné imanie −100 176 €.250 tis.0−200 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 232 852 €, vlastné imanie 4 865 €. 2017: aktíva 142 583 €, vlastné imanie 101 €. 2018: aktíva 172 891 €, vlastné imanie 8 €. 2019: aktíva 89 010 €, vlastné imanie −77 151 €. 2020: aktíva 45 404 €, vlastné imanie −100 176 €.250 tis.0−200 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 232 852 €, vlastné imanie 4 865 €. 2017: aktíva 142 583 €, vlastné imanie 101 €. 2018: aktíva 172 891 €, vlastné imanie 8 €. 2019: aktíva 89 010 €, vlastné imanie −77 151 €. 2020: aktíva 45 404 €, vlastné imanie −100 176 €.250 tis.0−200 tis.20162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 109 765 €, zásoby 17 700 €, pohľadávky 103 315 €, finančné účty 1 316 €. 2017: dlhodobý majetok 2 050 €, zásoby 45 000 €, pohľadávky 107 555 €, finančné účty −12 278 €. 2018: dlhodobý majetok 2 050 €, zásoby 70 941 €, pohľadávky 84 896 €, finančné účty 14 697 €. 2019: dlhodobý majetok 2 050 €, zásoby 0 €, pohľadávky 97 623 €, finančné účty −10 846 €. 2020: dlhodobý majetok 2 050 €, zásoby 0 €, pohľadávky 53 329 €, finančné účty −9 975 €.250 tis.0−20 tis.20162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 109 765 €, zásoby 17 700 €, pohľadávky 103 315 €, finančné účty 1 316 €. 2017: dlhodobý majetok 2 050 €, zásoby 45 000 €, pohľadávky 107 555 €, finančné účty −12 278 €. 2018: dlhodobý majetok 2 050 €, zásoby 70 941 €, pohľadávky 84 896 €, finančné účty 14 697 €. 2019: dlhodobý majetok 2 050 €, zásoby 0 €, pohľadávky 97 623 €, finančné účty −10 846 €. 2020: dlhodobý majetok 2 050 €, zásoby 0 €, pohľadávky 53 329 €, finančné účty −9 975 €.250 tis.0−20 tis.20162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 109 765 €, zásoby 17 700 €, pohľadávky 103 315 €, finančné účty 1 316 €. 2017: dlhodobý majetok 2 050 €, zásoby 45 000 €, pohľadávky 107 555 €, finančné účty −12 278 €. 2018: dlhodobý majetok 2 050 €, zásoby 70 941 €, pohľadávky 84 896 €, finančné účty 14 697 €. 2019: dlhodobý majetok 2 050 €, zásoby 0 €, pohľadávky 97 623 €, finančné účty −10 846 €. 2020: dlhodobý majetok 2 050 €, zásoby 0 €, pohľadávky 53 329 €, finančné účty −9 975 €.250 tis.0−20 tis.20162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 4 865 €, dlhodobé záväzky 36 500 €, krátkodobé záväzky 191 487 €. 2017: vlastné imanie 101 €, dlhodobé záväzky 2 520 €, krátkodobé záväzky 139 962 €. 2018: vlastné imanie 8 €, dlhodobé záväzky 10 373 €, krátkodobé záväzky 162 510 €. 2019: vlastné imanie −77 151 €, dlhodobé záväzky 7 269 €, krátkodobé záväzky 158 892 €. 2020: vlastné imanie −100 176 €, dlhodobé záväzky 7 338 €, krátkodobé záväzky 138 242 €.250 tis.0−200 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 4 865 €, dlhodobé záväzky 36 500 €, krátkodobé záväzky 191 487 €. 2017: vlastné imanie 101 €, dlhodobé záväzky 2 520 €, krátkodobé záväzky 139 962 €. 2018: vlastné imanie 8 €, dlhodobé záväzky 10 373 €, krátkodobé záväzky 162 510 €. 2019: vlastné imanie −77 151 €, dlhodobé záväzky 7 269 €, krátkodobé záväzky 158 892 €. 2020: vlastné imanie −100 176 €, dlhodobé záväzky 7 338 €, krátkodobé záväzky 138 242 €.250 tis.0−200 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 4 865 €, dlhodobé záväzky 36 500 €, krátkodobé záväzky 191 487 €. 2017: vlastné imanie 101 €, dlhodobé záväzky 2 520 €, krátkodobé záväzky 139 962 €. 2018: vlastné imanie 8 €, dlhodobé záväzky 10 373 €, krátkodobé záväzky 162 510 €. 2019: vlastné imanie −77 151 €, dlhodobé záväzky 7 269 €, krátkodobé záväzky 158 892 €. 2020: vlastné imanie −100 176 €, dlhodobé záväzky 7 338 €, krátkodobé záväzky 138 242 €.250 tis.0−200 tis.20162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1100000020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1100000020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1100000020162017201820192020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby426,1 tis.305,1 tis.375,6 tis.208,7 tis.7,8 tis.
Výsledok hospodárenia−3 tis.−3,6 tis.3,1 tis.−73,6 tis.−23 tis.
Aktíva232,9 tis.142,6 tis.172,9 tis.89 tis.45,4 tis.
Vlastné imanie4,9 tis.1018−77,2 tis.−100,2 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť97,9 %99,9 %100,0 %186,7 %320,6 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
7,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−23 tis.
Aktíva
45,4 tis.
Vlastné imanie
−100,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
320,6 %

2019

Tržby
208,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−73,6 tis.
Aktíva
89 tis.
Vlastné imanie
−77,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
186,7 %

2018

Tržby
375,6 tis.
Výsledok hospodárenia
3,1 tis.
Aktíva
172,9 tis.
Vlastné imanie
8
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
100,0 %

2017

Tržby
305,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,6 tis.
Aktíva
142,6 tis.
Vlastné imanie
101
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,9 %

2016

Tržby
426,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−3 tis.
Aktíva
232,9 tis.
Vlastné imanie
4,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,9 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

9 oznámení

  1. 24. 02. 2025

    Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 17. 10. 2023

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 14. 09. 2023

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 23. 12. 2021

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 28. 10. 2021

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 24. 09. 2021

    Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 04. 08. 2021

    Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 04. 08. 2021

    Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 04. 08. 2021

    Výzva zahraničným veriteľom na prihlásenie pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API