Súhrn
- Vznik
- 18. 02. 199432 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- —2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- DEL, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31601057
- daňové identifikačné číslo
- 2020441643
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Uhrovecká 39, 02061 Lednické Rovne, Slovenská republika
- Územie
- Lednické Rovneokres PúchovTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 02. 1994
- V registri
- 32 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 2563/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 343366
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - veľkoobchod so zmiešaným tovarom | 18. 02. 1994 | — |
| - maloobchod so zmiešaným tovarom | 18. 02. 1994 | — |
| - sprostredkovanie obchodu | 18. 02. 1994 | — |
| - nákup a predaj nehnuteľností | 18. 02. 1994 | — |
| - inžinierska činnosť, navrhovanie interiérov | 18. 02. 1994 | — |
| - opracovanie tabuľového skla - rezanie, brúsenie | 18. 02. 1994 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína a destilátov | 06. 12. 1999 | — |
| predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy | 06. 12. 1999 | — |
| predaj tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál, ak k ich priamej konzumácii nie je viac ako 8 miest | 06. 12. 1999 | — |
| predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariad. s kapacitou do 10 lôžok | 06. 12. 1999 | — |
| výroba drobných výrobkov zo skla | 06. 12. 1999 | — |
| výroba drobných výrobkov z kovu | 06. 12. 1999 | — |
| výroba drobných výrobkov z dreva | 06. 12. 1999 | — |
| výroba bytových doplnkov | 06. 12. 1999 | — |
| vnútroštátna cestná nákladná doprava | 29. 09. 2003 | — |
| stolárstvo | 29. 09. 2003 | — |
| zámočníctvo | 29. 09. 2003 | — |
| reklamné a propagačné činnosti | 29. 09. 2003 | — |
| komisionálny predaj v rozsahu voľných živností | 29. 09. 2003 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020441643 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 register neuvádza tržby ani výsledok hospodárenia.
Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
840 €
bez zmenyVlastné imanie
−3 358 €
bez zmenyZadlženosť
499,8 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 816 | 986 | 0 | 0 | — |
| Výsledok hospodárenia | 5,1 tis. | −8,7 tis. | −480 | 0 | — |
| Aktíva | 20,3 tis. | 840 | 840 | 840 | 840 |
| Vlastné imanie | 5,8 tis. | −2,9 tis. | −3,4 tis. | −3,4 tis. | −3,4 tis. |
| Daň z príjmu | 1,9 tis. | 960 | 480 | 0 | — |
| Zadlženosť | 71,6 % | 442,6 % | 499,8 % | 499,8 % | 499,8 % |
aj 2014 — v pláne Štandard
2019
- Tržby
- —
- Výsledok hospodárenia
- —
- Aktíva
- 840
- Vlastné imanie
- −3,4 tis.
- Daň z príjmu
- —
- Zadlženosť
- 499,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 840
- Vlastné imanie
- −3,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 499,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −480
- Aktíva
- 840
- Vlastné imanie
- −3,4 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 499,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 986
- Výsledok hospodárenia
- −8,7 tis.
- Aktíva
- 840
- Vlastné imanie
- −2,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 442,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 816
- Výsledok hospodárenia
- 5,1 tis.
- Aktíva
- 20,3 tis.
- Vlastné imanie
- 5,8 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 71,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.