prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

TIGNUM, spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 31599362aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 01. 199432 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TIGNUM, spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
31599362
daňové identifikačné číslo
2020454447
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Tehelná 1054, 97613 Slovenská Ľupča, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 01. 1994
V registri
32 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 1669/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
480951
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- obchodná a sprostredkovateľská činnosť mimo riadnej predajne25. 01. 1994—
porez guľatiny22. 12. 2006—
výroba paliet22. 12. 2006—
pilčícke práce22. 12. 2006—
piliarska výroba22. 12. 2006—
prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom18. 10. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020454447: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020454447Obdobia daňových registráciíDIČ 2020454447: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020454447Obdobia daňových registráciíDIČ 2020454447: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020454447
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202045444710. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 prehĺbila stratu na −3 071 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−3 071 €

▼ 9,4 %

Aktíva

13 867 €

▼ 11,8 %

Vlastné imanie

3 515 €

▼ 46,6 %

Zadlženosť

74,7 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2015: tržby 3 560 €. 2016: tržby 8 760 €. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €.10 tis.5 tis.03,6 tis.8,8 tis.00020152016201720182019Tržby2015: tržby 3 560 €. 2016: tržby 8 760 €. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €.10 tis.5 tis.03,6 tis.8,8 tis.00020152016201720182019Tržby2015: tržby 3 560 €. 2016: tržby 8 760 €. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €.10 tis.5 tis.000201520172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 281 €. 2016: výsledok hospodárenia 2 466 €. 2017: výsledok hospodárenia 2 090 €. 2018: výsledok hospodárenia −2 808 €. 2019: výsledok hospodárenia −3 071 €.2,5 tis.0−5 tis.+281+2,5 tis.+2,1 tis.−2,8 tis.−3,1 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 281 €. 2016: výsledok hospodárenia 2 466 €. 2017: výsledok hospodárenia 2 090 €. 2018: výsledok hospodárenia −2 808 €. 2019: výsledok hospodárenia −3 071 €.2,5 tis.0−5 tis.+281+2,5 tis.+2,1 tis.−2,8 tis.−3,1 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 281 €. 2016: výsledok hospodárenia 2 466 €. 2017: výsledok hospodárenia 2 090 €. 2018: výsledok hospodárenia −2 808 €. 2019: výsledok hospodárenia −3 071 €.2,5 tis.0−5 tis.+281201520172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 43 893 €, vlastné imanie −51 829 €. 2016: aktíva 31 753 €, vlastné imanie −49 363 €. 2017: aktíva 19 600 €, vlastné imanie 9 393 €. 2018: aktíva 15 720 €, vlastné imanie 6 586 €. 2019: aktíva 13 867 €, vlastné imanie 3 515 €.50 tis.0−100 tis.20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 43 893 €, vlastné imanie −51 829 €. 2016: aktíva 31 753 €, vlastné imanie −49 363 €. 2017: aktíva 19 600 €, vlastné imanie 9 393 €. 2018: aktíva 15 720 €, vlastné imanie 6 586 €. 2019: aktíva 13 867 €, vlastné imanie 3 515 €.50 tis.0−100 tis.20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 43 893 €, vlastné imanie −51 829 €. 2016: aktíva 31 753 €, vlastné imanie −49 363 €. 2017: aktíva 19 600 €, vlastné imanie 9 393 €. 2018: aktíva 15 720 €, vlastné imanie 6 586 €. 2019: aktíva 13 867 €, vlastné imanie 3 515 €.50 tis.0−100 tis.20152016201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 16 568 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 955 €, finančné účty 5 996 €. 2016: dlhodobý majetok 12 928 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 528 €, finančné účty 8 907 €. 2017: dlhodobý majetok 10 023 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 801 €, finančné účty 4 776 €. 2018: dlhodobý majetok 9 543 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 721 €, finančné účty 1 456 €. 2019: dlhodobý majetok 9 063 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 706 €, finančné účty 98 €.50 tis.25 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 16 568 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 955 €, finančné účty 5 996 €. 2016: dlhodobý majetok 12 928 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 528 €, finančné účty 8 907 €. 2017: dlhodobý majetok 10 023 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 801 €, finančné účty 4 776 €. 2018: dlhodobý majetok 9 543 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 721 €, finančné účty 1 456 €. 2019: dlhodobý majetok 9 063 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 706 €, finančné účty 98 €.50 tis.25 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 16 568 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 955 €, finančné účty 5 996 €. 2016: dlhodobý majetok 12 928 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 528 €, finančné účty 8 907 €. 2017: dlhodobý majetok 10 023 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 801 €, finančné účty 4 776 €. 2018: dlhodobý majetok 9 543 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 721 €, finančné účty 1 456 €. 2019: dlhodobý majetok 9 063 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 706 €, finančné účty 98 €.50 tis.25 tis.020152016201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2015: vlastné imanie −51 829 €, dlhodobé záväzky 764 €, krátkodobé záväzky 94 958 €. 2016: vlastné imanie −49 363 €, dlhodobé záväzky 764 €, krátkodobé záväzky 80 352 €. 2017: vlastné imanie 9 393 €, dlhodobé záväzky 763 €, krátkodobé záväzky 9 444 €. 2018: vlastné imanie 6 586 €, dlhodobé záväzky 763 €, krátkodobé záväzky 8 371 €. 2019: vlastné imanie 3 515 €, dlhodobé záväzky 763 €, krátkodobé záväzky 9 589 €.100 tis.0−100 tis.20152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie −51 829 €, dlhodobé záväzky 764 €, krátkodobé záväzky 94 958 €. 2016: vlastné imanie −49 363 €, dlhodobé záväzky 764 €, krátkodobé záväzky 80 352 €. 2017: vlastné imanie 9 393 €, dlhodobé záväzky 763 €, krátkodobé záväzky 9 444 €. 2018: vlastné imanie 6 586 €, dlhodobé záväzky 763 €, krátkodobé záväzky 8 371 €. 2019: vlastné imanie 3 515 €, dlhodobé záväzky 763 €, krátkodobé záväzky 9 589 €.100 tis.0−100 tis.20152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie −51 829 €, dlhodobé záväzky 764 €, krátkodobé záväzky 94 958 €. 2016: vlastné imanie −49 363 €, dlhodobé záväzky 764 €, krátkodobé záväzky 80 352 €. 2017: vlastné imanie 9 393 €, dlhodobé záväzky 763 €, krátkodobé záväzky 9 444 €. 2018: vlastné imanie 6 586 €, dlhodobé záväzky 763 €, krátkodobé záväzky 8 371 €. 2019: vlastné imanie 3 515 €, dlhodobé záväzky 763 €, krátkodobé záväzky 9 589 €.100 tis.0−100 tis.20152016201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 961 €. 2017: daň z príjmu 972 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009609619720020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 961 €. 2017: daň z príjmu 972 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009609619720020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 961 €. 2017: daň z príjmu 972 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009609619720020152016201720182019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby3,6 tis.8,8 tis.000
Výsledok hospodárenia2812,5 tis.2,1 tis.−2,8 tis.−3,1 tis.
Aktíva43,9 tis.31,8 tis.19,6 tis.15,7 tis.13,9 tis.
Vlastné imanie−51,8 tis.−49,4 tis.9,4 tis.6,6 tis.3,5 tis.
Daň z príjmu96096197200
Zadlženosť218,1 %255,5 %52,1 %58,1 %74,7 %

aj 2014 — v pláne Štandard

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−3,1 tis.
Aktíva
13,9 tis.
Vlastné imanie
3,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
74,7 %

2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−2,8 tis.
Aktíva
15,7 tis.
Vlastné imanie
6,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
58,1 %

2017

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
19,6 tis.
Vlastné imanie
9,4 tis.
Daň z príjmu
972
Zadlženosť
52,1 %

2016

Tržby
8,8 tis.
Výsledok hospodárenia
2,5 tis.
Aktíva
31,8 tis.
Vlastné imanie
−49,4 tis.
Daň z príjmu
961
Zadlženosť
255,5 %

2015

Tržby
3,6 tis.
Výsledok hospodárenia
281
Aktíva
43,9 tis.
Vlastné imanie
−51,8 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
218,1 %

aj 2014 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API