Súhrn
- Vznik
- 26. 11. 199332 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- GEODIS SLOVAKIA, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31595537
- daňové identifikačné číslo
- 2020454271
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Kapitulská 12, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
- Územie
- Banská Bystricaokres Banská BystricaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 26. 11. 1993
- V registri
- 32 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 1533/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 464074
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - obchodná a sprostredkovateľská činnosť mimo riadnej predajne v rozsahu voľnej živnosti | 26. 11. 1993 | — |
| - geodetické a kartografické práce | 17. 06. 1997 | — |
| - reklamná a propagačná činnosť | 30. 03. 2004 | — |
| - lízingová činnosť | 30. 03. 2004 | — |
| - technické poradenstvo v oblasti geodézie, optiky, kartografie | 30. 03. 2004 | — |
| - automatizované spracovanie dát | 30. 03. 2004 | — |
| - činnosť organizačných poradcov | 30. 03. 2004 | — |
| - vydávanie periodických a neperiodických publikácií | 30. 03. 2004 | — |
| - výroba, inštalácia a opravy elektrických strojov a prístrojov | 30. 03. 2004 | — |
| - projektovanie pozemkových úprav | 09. 07. 2011 | — |
| - nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 09. 07. 2011 | — |
| - oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky | 09. 07. 2011 | — |
| - počítačové služby | 09. 07. 2011 | — |
| - administratívne služby | 09. 07. 2011 | — |
| - vedenie účtovníctva | 09. 07. 2011 | — |
| - organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 09. 07. 2011 | — |
| - prieskum trhu a verejnej mienky | 09. 07. 2011 | — |
| - fotografické služby | 09. 07. 2011 | — |
| - služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov | 09. 07. 2011 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020454271 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 prepadlo do straty −2 521 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−2 521 €
▼ 319,6 %Aktíva
31 212 €
▼ 9,3 %Vlastné imanie
6 107 €
▼ 29,2 %Zadlženosť
80,4 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 223 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −693 | 3,6 tis. | 1,6 tis. | 1,1 tis. | −2,5 tis. |
| Aktíva | 52,9 tis. | 49,8 tis. | 36,3 tis. | 34,4 tis. | 31,2 tis. |
| Vlastné imanie | 2,3 tis. | 5,9 tis. | 7,5 tis. | 8,6 tis. | 6,1 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 95,6 % | 88,2 % | 79,4 % | 74,9 % | 80,4 % |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −2,5 tis.
- Aktíva
- 31,2 tis.
- Vlastné imanie
- 6,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 80,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 1,1 tis.
- Aktíva
- 34,4 tis.
- Vlastné imanie
- 8,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 74,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 36,3 tis.
- Vlastné imanie
- 7,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 79,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 3,6 tis.
- Aktíva
- 49,8 tis.
- Vlastné imanie
- 5,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 88,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 223
- Výsledok hospodárenia
- −693
- Aktíva
- 52,9 tis.
- Vlastné imanie
- 2,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 95,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.