prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

UX s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 31594921aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 11. 199332 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
20 985 €2018

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
UX s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
31594921
daňové identifikačné číslo
2020576118
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Demänovská Dolina 99, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 11. 1993
V registri
32 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 1491/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
650183
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- obchod s tovarom všetkého druhu v rozsahu voľných živností15. 11. 1993—
- konnzultácie v oblasti telekomunikácií15. 11. 1993—
- kopírovacie práce15. 11. 1993—
- výroba elektrického zariadenia - adaptéru14. 01. 1994—
prípravné práce k realizácii stavby04. 07. 2017—
dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interiérov04. 07. 2017—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby04. 07. 2017—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla04. 07. 2017—
skladovanie a pomocné činnosti v doprave04. 07. 2017—
poskytovanie služieb osobného charakteru04. 07. 2017—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom04. 07. 2017—
prenájom hnuteľných vecí04. 07. 2017—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov04. 07. 2017—
služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok04. 07. 2017—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení04. 07. 2017—
organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí04. 07. 2017—
prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na rekreáciu a rekondíciu04. 07. 2017—
ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok04. 07. 2017—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností04. 07. 2017—
prevádzkovanie výdajne stravy04. 07. 2017—
poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach04. 07. 2017—
čistiace a upratovacie služby04. 07. 2017—
reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky04. 07. 2017—
administratívne služby04. 07. 2017—
vedenie účtovníctva04. 07. 2017—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti04. 07. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020576118: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020576118Obdobia daňových registráciíDIČ 2020576118: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020576118Obdobia daňových registráciíDIČ 2020576118: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020576118
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202057611810. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2018 znížila zisk o ▼48 % na 968 € a zvýšila tržby o ▲143 % na 21 tisíc eur.

Tržby

20 985 €

▲ 142,7 %

Výsledok hospodárenia

968 €

▼ 47,5 %

Aktíva

9 025 €

▲ 127,3 %

Vlastné imanie

3 548 €

▲ 37,5 %

Zadlženosť

60,7 %

Hrubá marža

5,8 %

Čistá marža

4,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 0 €. 2015: tržby 4 400 €. 2016: tržby 1 100 €. 2017: tržby 8 647 €. 2018: tržby 20 985 €.25 tis.12,5 tis.004,4 tis.1,1 tis.8,6 tis.21 tis.20142015201620172018Tržby2014: tržby 0 €. 2015: tržby 4 400 €. 2016: tržby 1 100 €. 2017: tržby 8 647 €. 2018: tržby 20 985 €.25 tis.12,5 tis.004,4 tis.1,1 tis.8,6 tis.21 tis.20142015201620172018Tržby2014: tržby 0 €. 2015: tržby 4 400 €. 2016: tržby 1 100 €. 2017: tržby 8 647 €. 2018: tržby 20 985 €.25 tis.12,5 tis.00201420162018

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 0 €. 2015: výsledok hospodárenia 3 912 €. 2016: výsledok hospodárenia 620 €. 2017: výsledok hospodárenia 1 845 €. 2018: výsledok hospodárenia 968 €.5 tis.2,5 tis.00+3,9 tis.+620+1,8 tis.+96820142015201620172018Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 0 €. 2015: výsledok hospodárenia 3 912 €. 2016: výsledok hospodárenia 620 €. 2017: výsledok hospodárenia 1 845 €. 2018: výsledok hospodárenia 968 €.5 tis.2,5 tis.00+3,9 tis.+620+1,8 tis.+96820142015201620172018Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 0 €. 2015: výsledok hospodárenia 3 912 €. 2016: výsledok hospodárenia 620 €. 2017: výsledok hospodárenia 1 845 €. 2018: výsledok hospodárenia 968 €.5 tis.2,5 tis.00+620+968201420162018

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 35 752 €, vlastné imanie −3 317 €. 2015: aktíva 2 758 €, vlastné imanie 115 €. 2016: aktíva 1 370 €, vlastné imanie 735 €. 2017: aktíva 3 970 €, vlastné imanie 2 580 €. 2018: aktíva 9 025 €, vlastné imanie 3 548 €.50 tis.0−5 tis.20142015201620172018Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 35 752 €, vlastné imanie −3 317 €. 2015: aktíva 2 758 €, vlastné imanie 115 €. 2016: aktíva 1 370 €, vlastné imanie 735 €. 2017: aktíva 3 970 €, vlastné imanie 2 580 €. 2018: aktíva 9 025 €, vlastné imanie 3 548 €.50 tis.0−5 tis.20142015201620172018Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 35 752 €, vlastné imanie −3 317 €. 2015: aktíva 2 758 €, vlastné imanie 115 €. 2016: aktíva 1 370 €, vlastné imanie 735 €. 2017: aktíva 3 970 €, vlastné imanie 2 580 €. 2018: aktíva 9 025 €, vlastné imanie 3 548 €.50 tis.0−5 tis.20142015201620172018

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 35 287 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 465 €. 2015: dlhodobý majetok 730 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 028 €. 2016: dlhodobý majetok 730 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 640 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 200 €, finančné účty 2 770 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 025 €.50 tis.25 tis.020142015201620172018Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 35 287 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 465 €. 2015: dlhodobý majetok 730 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 028 €. 2016: dlhodobý majetok 730 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 640 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 200 €, finančné účty 2 770 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 025 €.50 tis.25 tis.020142015201620172018Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 35 287 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 465 €. 2015: dlhodobý majetok 730 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 028 €. 2016: dlhodobý majetok 730 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 640 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 200 €, finančné účty 2 770 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 025 €.50 tis.25 tis.020142015201620172018
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −3 317 €, dlhodobé záväzky 365 €, krátkodobé záväzky 38 704 €. 2015: vlastné imanie 115 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 643 €. 2016: vlastné imanie 735 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 635 €. 2017: vlastné imanie 2 580 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 390 €. 2018: vlastné imanie 3 548 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 477 €.50 tis.0−5 tis.20142015201620172018Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −3 317 €, dlhodobé záväzky 365 €, krátkodobé záväzky 38 704 €. 2015: vlastné imanie 115 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 643 €. 2016: vlastné imanie 735 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 635 €. 2017: vlastné imanie 2 580 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 390 €. 2018: vlastné imanie 3 548 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 477 €.50 tis.0−5 tis.20142015201620172018Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −3 317 €, dlhodobé záväzky 365 €, krátkodobé záväzky 38 704 €. 2015: vlastné imanie 115 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 643 €. 2016: vlastné imanie 735 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 635 €. 2017: vlastné imanie 2 580 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 390 €. 2018: vlastné imanie 3 548 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 477 €.50 tis.0−5 tis.20142015201620172018
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 0 €. 2015: daň z príjmu 488 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 257 €.5002500048848048025720142015201620172018Daň z príjmu2014: daň z príjmu 0 €. 2015: daň z príjmu 488 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 257 €.5002500048848048025720142015201620172018Daň z príjmu2014: daň z príjmu 0 €. 2015: daň z príjmu 488 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 257 €.5002500048848048025720142015201620172018
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok
Tržby04,4 tis.1,1 tis.8,6 tis.21 tis.
Výsledok hospodárenia03,9 tis.6201,8 tis.968
Aktíva35,8 tis.2,8 tis.1,4 tis.4 tis.9 tis.
Vlastné imanie−3,3 tis.1157352,6 tis.3,5 tis.
Daň z príjmu0488480480257
Zadlženosť109,3 %95,8 %46,4 %35,0 %60,7 %

2018

Tržby
21 tis.
Výsledok hospodárenia
968
Aktíva
9 tis.
Vlastné imanie
3,5 tis.
Daň z príjmu
257
Zadlženosť
60,7 %

2017

Tržby
8,6 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
4 tis.
Vlastné imanie
2,6 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
35,0 %

2016

Tržby
1,1 tis.
Výsledok hospodárenia
620
Aktíva
1,4 tis.
Vlastné imanie
735
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
46,4 %

2015

Tržby
4,4 tis.
Výsledok hospodárenia
3,9 tis.
Aktíva
2,8 tis.
Vlastné imanie
115
Daň z príjmu
488
Zadlženosť
95,8 %

2014

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
35,8 tis.
Vlastné imanie
−3,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
109,3 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API