prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

MRAMOR-GRANIT MOHYLA, spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 31593828aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 10. 199333 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
283 139 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MRAMOR-GRANIT MOHYLA, spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
31593828
daňové identifikačné číslo
2020474181
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020474181
Sídlo
J. Bottu 465, 96301 Krupina, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 10. 1993
V registri
33 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 1477/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
560353
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- nešpecializovaný veľkoobchod, okrem viazaných a koncesovaných obchodných živností18. 10. 1993—
- sprostredkovanie obchodu18. 10. 1993—
- opracovanie kameňa17. 08. 1995—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 19. 12. 2019
Oprávnená osoba
JUDr. Ľubomír Spodniak, notár · od 19. 12. 2019

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020474181: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020474181: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020474181IČ DPH SK2020474181Obdobia daňových registráciíDIČ 2020474181: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020474181: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020474181IČ DPH SK2020474181Obdobia daňových registráciíDIČ 2020474181: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020474181: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020474181IČ DPH SK2020474181
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202047418111. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 1994
daňové identifikačné číslo202047418110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲200 % na 37 416 € a zvýšila tržby o ▲5 % na 283,1 tisíc eur.

Tržby

283 139 €

▲ 4,7 %

Výsledok hospodárenia

37 416 €

▲ 199,7 %

Aktíva

1 897 031 €

▲ 2,7 %

Vlastné imanie

876 314 €

▲ 4,5 %

Zadlženosť

53,8 %

Hrubá marža

13,9 %

Čistá marža

13,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 496 523 €. 2022: tržby 654 757 €. 2023: tržby 552 694 €. 2024: tržby 270 384 €. 2025: tržby 283 139 €.1 mil.500 tis.0496,5 tis.654,8 tis.552,7 tis.270,4 tis.283,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 496 523 €. 2022: tržby 654 757 €. 2023: tržby 552 694 €. 2024: tržby 270 384 €. 2025: tržby 283 139 €.1 mil.500 tis.0496,5 tis.654,8 tis.552,7 tis.270,4 tis.283,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 496 523 €. 2022: tržby 654 757 €. 2023: tržby 552 694 €. 2024: tržby 270 384 €. 2025: tržby 283 139 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 23 374 €. 2022: výsledok hospodárenia 25 050 €. 2023: výsledok hospodárenia 17 434 €. 2024: výsledok hospodárenia 12 483 €. 2025: výsledok hospodárenia 37 416 €.50 tis.25 tis.0+23,4 tis.+25,1 tis.+17,4 tis.+12,5 tis.+37,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 23 374 €. 2022: výsledok hospodárenia 25 050 €. 2023: výsledok hospodárenia 17 434 €. 2024: výsledok hospodárenia 12 483 €. 2025: výsledok hospodárenia 37 416 €.50 tis.25 tis.0+23,4 tis.+25,1 tis.+17,4 tis.+12,5 tis.+37,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 23 374 €. 2022: výsledok hospodárenia 25 050 €. 2023: výsledok hospodárenia 17 434 €. 2024: výsledok hospodárenia 12 483 €. 2025: výsledok hospodárenia 37 416 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 879 011 €, vlastné imanie 783 932 €. 2022: aktíva 1 886 605 €, vlastné imanie 808 982 €. 2023: aktíva 1 962 536 €, vlastné imanie 826 415 €. 2024: aktíva 1 847 444 €, vlastné imanie 838 898 €. 2025: aktíva 1 897 031 €, vlastné imanie 876 314 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 879 011 €, vlastné imanie 783 932 €. 2022: aktíva 1 886 605 €, vlastné imanie 808 982 €. 2023: aktíva 1 962 536 €, vlastné imanie 826 415 €. 2024: aktíva 1 847 444 €, vlastné imanie 838 898 €. 2025: aktíva 1 897 031 €, vlastné imanie 876 314 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 879 011 €, vlastné imanie 783 932 €. 2022: aktíva 1 886 605 €, vlastné imanie 808 982 €. 2023: aktíva 1 962 536 €, vlastné imanie 826 415 €. 2024: aktíva 1 847 444 €, vlastné imanie 838 898 €. 2025: aktíva 1 897 031 €, vlastné imanie 876 314 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 60 312 €, zásoby 1 691 073 €, pohľadávky 49 779 €, finančné účty 74 552 €. 2022: dlhodobý majetok 47 752 €, zásoby 1 738 982 €, pohľadávky 46 167 €, finančné účty 50 717 €. 2023: dlhodobý majetok 36 739 €, zásoby 1 801 441 €, pohľadávky 91 845 €, finančné účty 29 806 €. 2024: dlhodobý majetok 32 159 €, zásoby 1 731 396 €, pohľadávky 59 083 €, finančné účty 23 396 €. 2025: dlhodobý majetok 32 214 €, zásoby 1 750 379 €, pohľadávky 58 684 €, finančné účty 53 294 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 60 312 €, zásoby 1 691 073 €, pohľadávky 49 779 €, finančné účty 74 552 €. 2022: dlhodobý majetok 47 752 €, zásoby 1 738 982 €, pohľadávky 46 167 €, finančné účty 50 717 €. 2023: dlhodobý majetok 36 739 €, zásoby 1 801 441 €, pohľadávky 91 845 €, finančné účty 29 806 €. 2024: dlhodobý majetok 32 159 €, zásoby 1 731 396 €, pohľadávky 59 083 €, finančné účty 23 396 €. 2025: dlhodobý majetok 32 214 €, zásoby 1 750 379 €, pohľadávky 58 684 €, finančné účty 53 294 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 60 312 €, zásoby 1 691 073 €, pohľadávky 49 779 €, finančné účty 74 552 €. 2022: dlhodobý majetok 47 752 €, zásoby 1 738 982 €, pohľadávky 46 167 €, finančné účty 50 717 €. 2023: dlhodobý majetok 36 739 €, zásoby 1 801 441 €, pohľadávky 91 845 €, finančné účty 29 806 €. 2024: dlhodobý majetok 32 159 €, zásoby 1 731 396 €, pohľadávky 59 083 €, finančné účty 23 396 €. 2025: dlhodobý majetok 32 214 €, zásoby 1 750 379 €, pohľadávky 58 684 €, finančné účty 53 294 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 783 932 €, dlhodobé záväzky 6 247 €, krátkodobé záväzky 1 088 832 €. 2022: vlastné imanie 808 982 €, dlhodobé záväzky 7 562 €, krátkodobé záväzky 1 070 061 €. 2023: vlastné imanie 826 415 €, dlhodobé záväzky 7 562 €, krátkodobé záväzky 1 128 559 €. 2024: vlastné imanie 838 898 €, dlhodobé záväzky 7 243 €, krátkodobé záväzky 1 001 303 €. 2025: vlastné imanie 876 314 €, dlhodobé záväzky 7 338 €, krátkodobé záväzky 1 013 379 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 783 932 €, dlhodobé záväzky 6 247 €, krátkodobé záväzky 1 088 832 €. 2022: vlastné imanie 808 982 €, dlhodobé záväzky 7 562 €, krátkodobé záväzky 1 070 061 €. 2023: vlastné imanie 826 415 €, dlhodobé záväzky 7 562 €, krátkodobé záväzky 1 128 559 €. 2024: vlastné imanie 838 898 €, dlhodobé záväzky 7 243 €, krátkodobé záväzky 1 001 303 €. 2025: vlastné imanie 876 314 €, dlhodobé záväzky 7 338 €, krátkodobé záväzky 1 013 379 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 783 932 €, dlhodobé záväzky 6 247 €, krátkodobé záväzky 1 088 832 €. 2022: vlastné imanie 808 982 €, dlhodobé záväzky 7 562 €, krátkodobé záväzky 1 070 061 €. 2023: vlastné imanie 826 415 €, dlhodobé záväzky 7 562 €, krátkodobé záväzky 1 128 559 €. 2024: vlastné imanie 838 898 €, dlhodobé záväzky 7 243 €, krátkodobé záväzky 1 001 303 €. 2025: vlastné imanie 876 314 €, dlhodobé záväzky 7 338 €, krátkodobé záväzky 1 013 379 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 6 804 €. 2022: daň z príjmu 9 098 €. 2023: daň z príjmu 8 210 €. 2024: daň z príjmu 5 235 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.10 tis.5 tis.06,8 tis.9,1 tis.8,2 tis.5,2 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 6 804 €. 2022: daň z príjmu 9 098 €. 2023: daň z príjmu 8 210 €. 2024: daň z príjmu 5 235 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.10 tis.5 tis.06,8 tis.9,1 tis.8,2 tis.5,2 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 6 804 €. 2022: daň z príjmu 9 098 €. 2023: daň z príjmu 8 210 €. 2024: daň z príjmu 5 235 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.10 tis.5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby496,5 tis.654,8 tis.552,7 tis.270,4 tis.283,1 tis.
Výsledok hospodárenia23,4 tis.25,1 tis.17,4 tis.12,5 tis.37,4 tis.
Aktíva1,88 mil.1,89 mil.1,96 mil.1,85 mil.1,9 mil.
Vlastné imanie783,9 tis.809 tis.826,4 tis.838,9 tis.876,3 tis.
Daň z príjmu6,8 tis.9,1 tis.8,2 tis.5,2 tis.1,9 tis.
Zadlženosť58,3 %57,1 %57,9 %54,6 %53,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
283,1 tis.
Výsledok hospodárenia
37,4 tis.
Aktíva
1,9 mil.
Vlastné imanie
876,3 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
53,8 %

2024

Tržby
270,4 tis.
Výsledok hospodárenia
12,5 tis.
Aktíva
1,85 mil.
Vlastné imanie
838,9 tis.
Daň z príjmu
5,2 tis.
Zadlženosť
54,6 %

2023

Tržby
552,7 tis.
Výsledok hospodárenia
17,4 tis.
Aktíva
1,96 mil.
Vlastné imanie
826,4 tis.
Daň z príjmu
8,2 tis.
Zadlženosť
57,9 %

2022

Tržby
654,8 tis.
Výsledok hospodárenia
25,1 tis.
Aktíva
1,89 mil.
Vlastné imanie
809 tis.
Daň z príjmu
9,1 tis.
Zadlženosť
57,1 %

2021

Tržby
496,5 tis.
Výsledok hospodárenia
23,4 tis.
Aktíva
1,88 mil.
Vlastné imanie
783,9 tis.
Daň z príjmu
6,8 tis.
Zadlženosť
58,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API