Súhrn
- Vznik
- 08. 06. 199333 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 238 106 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- POLY SYSTEM, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31587305
- daňové identifikačné číslo
- 2020467482
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020467482
- Sídlo
- Priemyselná 11, 97101 Prievidza, Slovenská republika
- Územie
- Prievidzaokres PrievidzaTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 06. 1993
- V registri
- 33 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 2327/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 256312
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - veľkoob. s kancelár. strojmi, zariadením, potrebami, výpoč. tech. | 08. 06. 1993 | — |
| - veľkoobch. so strojmi a technickými zariadeniami | 08. 06. 1993 | — |
| - veľkoobchod s nábytkom a bytovými doplnkami | 08. 06. 1993 | — |
| - veľkoobchod so spotrebným tovarom | 08. 06. 1993 | — |
| - maloobchodná činnosť v rozsahu veľkoobchodnej činnosti | 08. 06. 1993 | — |
| - prenájom kanc. strojov a zariadení vrátane výpočt. techniky | 08. 06. 1993 | — |
| - prenájom strojných zariadení | 08. 06. 1993 | — |
| - montáž, oprava, údržba vyhr. el. zariadení s napätím do 1 000 V | 08. 06. 1993 | — |
| - tlač reklamných predmetov | 08. 06. 1993 | — |
| - výroba tovaru z plastov | 08. 06. 1993 | — |
| - sprostredkovanie obchodu a služieb | 08. 06. 1993 | — |
| - veľkoobchod s polygrafickým materiálom a výrobkami z plastov | 08. 06. 1993 | — |
| - technické poradenstvo | 22. 11. 1993 | — |
| - prenájom nebytových priestorov | 13. 03. 1998 | — |
| - veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti | 13. 03. 1998 | — |
| - maloobchod v rozsahu voľnej živnosti | 13. 03. 1998 | — |
| - poskytovanie služieb v rozsahu voľnej živnosti | 13. 03. 1998 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 29. 05. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020467482 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 09. 06. 1993 |
| daňové identifikačné číslo | 2020467482 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 12. 10. 2026 – 19. 10. 2026 ukončené | 13. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 28. 09. 2026 ukončené | 25. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 13. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼94 % na 140 € a zvýšila tržby o ▲3 % na 238,1 tisíc eur.
Tržby
238 106 €
▲ 3,5 %Výsledok hospodárenia
140 €
▼ 94,0 %Aktíva
155 857 €
▼ 2,0 %Vlastné imanie
12 393 €
▲ 1,1 %Zadlženosť
92,0 %
Hrubá marža
0,5 %
Čistá marža
0,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 914,5 tis. | 1 mil. | 741,9 tis. | 230,1 tis. | 238,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 11,8 tis. | −24,3 tis. | −75,1 tis. | 2,3 tis. | 140 |
| Aktíva | 283,9 tis. | 238 tis. | 179,2 tis. | 159 tis. | 155,9 tis. |
| Vlastné imanie | 38,5 tis. | 16,8 tis. | 3,9 tis. | 12,3 tis. | 12,4 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 1,9 tis. | 960 |
| Zadlženosť | 86,4 % | 92,9 % | 97,8 % | 92,3 % | 92,0 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 238,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 140
- Aktíva
- 155,9 tis.
- Vlastné imanie
- 12,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 92,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 230,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,3 tis.
- Aktíva
- 159 tis.
- Vlastné imanie
- 12,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 92,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 741,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −75,1 tis.
- Aktíva
- 179,2 tis.
- Vlastné imanie
- 3,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 97,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −24,3 tis.
- Aktíva
- 238 tis.
- Vlastné imanie
- 16,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 92,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 914,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,8 tis.
- Aktíva
- 283,9 tis.
- Vlastné imanie
- 38,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 86,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 13. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.