prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

S.O.H. s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 31585248aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
30. 04. 199333 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
147 974 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
S.O.H. s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
31585248
daňové identifikačné číslo
2020432645
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020432645
Sídlo
Bytčianska 132, 01003 Žilina, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
30. 04. 1993
V registri
33 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 1153/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
689720
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- sprostredkovanie obchodu30. 04. 1993—
- sprostredkovanie obchodu s drevom a stavebným materiálom30. 04. 1993—
- sprostr. obchodu so strojmi, priem. zariadením, loďami a let.30. 04. 1993—
- sprostredkovanie obchodu s ostatným tovarom30. 04. 1993—
- sprostredkovanie obchodu so zmiešaným tovarom30. 04. 1993—
- veľkoobchod s drevom a stavebnými materiálmi30. 04. 1993—
- veľkoobch. s ost. strojmi pre priem., obchod a lodnú plavbu30. 04. 1993—
- veľkoobchod so strojmi technickými potrebami30. 04. 1993—
- prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu30. 04. 1993—
- nákup a predaj zbraní a streliva20. 10. 1994—
- veľkoobchod v celom rozsahu okrem koncesovaných živností03. 01. 1995—
- nákup a predaj motorových vozidiel19. 02. 2005—
- výroba drobných výrobkov z dreva, kovu a plastov19. 02. 2005—
- výroba drevených paliet a obalov19. 02. 2005—
- oprava a údržba mechanických častí strojných zariadení19. 02. 2005—
- povrchová úprava kovov pieskovaním19. 02. 2005—
prenájom a úschova zbraní a streliva31. 01. 2006—
vývoj a výroba zbraní a streliva31. 01. 2006—
opravy, úpravy, ničenie, znehodnocovanie alebo výroba rezu zbraní23. 07. 2009—
preprava zbraní a streliva23. 07. 2009—
prevádzkovanie strelnice23. 07. 2009—
obchodovanie s výrobkami obranného priemyslu v zmysle zákona NR SR čís. 392/2011 Z. z.01. 03. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020432645: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020432645: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020432645IČ DPH SK2020432645Obdobia daňových registráciíDIČ 2020432645: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020432645: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020432645IČ DPH SK2020432645Obdobia daňových registráciíDIČ 2020432645: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020432645: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020432645IČ DPH SK2020432645
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202043264511. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 1993
daňové identifikačné číslo202043264510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −109 364 € a znížila tržby o ▼75 % na 148 tisíc eur.

Tržby

147 974 €

▼ 75,2 %

Výsledok hospodárenia

−109 364 €

▼ 320,0 %

Aktíva

736 891 €

▼ 7,1 %

Vlastné imanie

−888 284 €

▼ 11,6 %

Zadlženosť

220,5 %

Hrubá marža

−73,3 %

Čistá marža

−73,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 879 623 €. 2022: tržby 231 861 €. 2023: tržby 214 589 €. 2024: tržby 597 097 €. 2025: tržby 147 974 €.1 mil.500 tis.0879,6 tis.231,9 tis.214,6 tis.597,1 tis.148 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 879 623 €. 2022: tržby 231 861 €. 2023: tržby 214 589 €. 2024: tržby 597 097 €. 2025: tržby 147 974 €.1 mil.500 tis.0879,6 tis.231,9 tis.214,6 tis.597,1 tis.148 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 879 623 €. 2022: tržby 231 861 €. 2023: tržby 214 589 €. 2024: tržby 597 097 €. 2025: tržby 147 974 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 345 525 €. 2022: výsledok hospodárenia −314 334 €. 2023: výsledok hospodárenia −152 957 €. 2024: výsledok hospodárenia 49 703 €. 2025: výsledok hospodárenia −109 364 €.500 tis.0−500 tis.+345,5 tis.−314,3 tis.−153 tis.+49,7 tis.−109,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 345 525 €. 2022: výsledok hospodárenia −314 334 €. 2023: výsledok hospodárenia −152 957 €. 2024: výsledok hospodárenia 49 703 €. 2025: výsledok hospodárenia −109 364 €.500 tis.0−500 tis.−153 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 345 525 €. 2022: výsledok hospodárenia −314 334 €. 2023: výsledok hospodárenia −152 957 €. 2024: výsledok hospodárenia 49 703 €. 2025: výsledok hospodárenia −109 364 €.500 tis.0−500 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 964 392 €, vlastné imanie −378 563 €. 2022: aktíva 839 317 €, vlastné imanie −692 897 €. 2023: aktíva 772 950 €, vlastné imanie −845 854 €. 2024: aktíva 792 881 €, vlastné imanie −796 151 €. 2025: aktíva 736 891 €, vlastné imanie −888 284 €.1 mil.0−1 mil.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 964 392 €, vlastné imanie −378 563 €. 2022: aktíva 839 317 €, vlastné imanie −692 897 €. 2023: aktíva 772 950 €, vlastné imanie −845 854 €. 2024: aktíva 792 881 €, vlastné imanie −796 151 €. 2025: aktíva 736 891 €, vlastné imanie −888 284 €.1 mil.0−1 mil.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 964 392 €, vlastné imanie −378 563 €. 2022: aktíva 839 317 €, vlastné imanie −692 897 €. 2023: aktíva 772 950 €, vlastné imanie −845 854 €. 2024: aktíva 792 881 €, vlastné imanie −796 151 €. 2025: aktíva 736 891 €, vlastné imanie −888 284 €.1 mil.0−1 mil.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 88 612 €, zásoby 261 929 €, pohľadávky 554 321 €, finančné účty 58 842 €. 2022: dlhodobý majetok 120 192 €, zásoby 119 687 €, pohľadávky 515 140 €, finančné účty 83 907 €. 2023: dlhodobý majetok 104 684 €, zásoby 109 565 €, pohľadávky 478 399 €, finančné účty 80 264 €. 2024: dlhodobý majetok 91 151 €, zásoby 39 207 €, pohľadávky 610 504 €, finančné účty 51 790 €. 2025: dlhodobý majetok 83 305 €, zásoby 38 560 €, pohľadávky 541 924 €, finančné účty 72 771 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 88 612 €, zásoby 261 929 €, pohľadávky 554 321 €, finančné účty 58 842 €. 2022: dlhodobý majetok 120 192 €, zásoby 119 687 €, pohľadávky 515 140 €, finančné účty 83 907 €. 2023: dlhodobý majetok 104 684 €, zásoby 109 565 €, pohľadávky 478 399 €, finančné účty 80 264 €. 2024: dlhodobý majetok 91 151 €, zásoby 39 207 €, pohľadávky 610 504 €, finančné účty 51 790 €. 2025: dlhodobý majetok 83 305 €, zásoby 38 560 €, pohľadávky 541 924 €, finančné účty 72 771 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 88 612 €, zásoby 261 929 €, pohľadávky 554 321 €, finančné účty 58 842 €. 2022: dlhodobý majetok 120 192 €, zásoby 119 687 €, pohľadávky 515 140 €, finančné účty 83 907 €. 2023: dlhodobý majetok 104 684 €, zásoby 109 565 €, pohľadávky 478 399 €, finančné účty 80 264 €. 2024: dlhodobý majetok 91 151 €, zásoby 39 207 €, pohľadávky 610 504 €, finančné účty 51 790 €. 2025: dlhodobý majetok 83 305 €, zásoby 38 560 €, pohľadávky 541 924 €, finančné účty 72 771 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −378 563 €, dlhodobé záväzky 93 612 €, krátkodobé záväzky 1 249 343 €. 2022: vlastné imanie −692 897 €, dlhodobé záväzky 94 109 €, krátkodobé záväzky 1 438 105 €. 2023: vlastné imanie −845 854 €, dlhodobé záväzky 85 369 €, krátkodobé záväzky 1 533 435 €. 2024: vlastné imanie −796 151 €, dlhodobé záväzky 83 068 €, krátkodobé záväzky 1 505 964 €. 2025: vlastné imanie −888 284 €, dlhodobé záväzky 76 229 €, krátkodobé záväzky 1 548 946 €.2 mil.0−1 mil.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −378 563 €, dlhodobé záväzky 93 612 €, krátkodobé záväzky 1 249 343 €. 2022: vlastné imanie −692 897 €, dlhodobé záväzky 94 109 €, krátkodobé záväzky 1 438 105 €. 2023: vlastné imanie −845 854 €, dlhodobé záväzky 85 369 €, krátkodobé záväzky 1 533 435 €. 2024: vlastné imanie −796 151 €, dlhodobé záväzky 83 068 €, krátkodobé záväzky 1 505 964 €. 2025: vlastné imanie −888 284 €, dlhodobé záväzky 76 229 €, krátkodobé záväzky 1 548 946 €.2 mil.0−1 mil.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −378 563 €, dlhodobé záväzky 93 612 €, krátkodobé záväzky 1 249 343 €. 2022: vlastné imanie −692 897 €, dlhodobé záväzky 94 109 €, krátkodobé záväzky 1 438 105 €. 2023: vlastné imanie −845 854 €, dlhodobé záväzky 85 369 €, krátkodobé záväzky 1 533 435 €. 2024: vlastné imanie −796 151 €, dlhodobé záväzky 83 068 €, krátkodobé záväzky 1 505 964 €. 2025: vlastné imanie −888 284 €, dlhodobé záväzky 76 229 €, krátkodobé záväzky 1 548 946 €.2 mil.0−1 mil.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 117 965 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 17 232 €. 2025: daň z príjmu 960 €.200 tis.100 tis.0118 tis.0017,2 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 117 965 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 17 232 €. 2025: daň z príjmu 960 €.200 tis.100 tis.0118 tis.0017,2 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 117 965 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 17 232 €. 2025: daň z príjmu 960 €.200 tis.100 tis.00960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby879,6 tis.231,9 tis.214,6 tis.597,1 tis.148 tis.
Výsledok hospodárenia345,5 tis.−314,3 tis.−153 tis.49,7 tis.−109,4 tis.
Aktíva964,4 tis.839,3 tis.773 tis.792,9 tis.736,9 tis.
Vlastné imanie−378,6 tis.−692,9 tis.−845,9 tis.−796,2 tis.−888,3 tis.
Daň z príjmu118 tis.0017,2 tis.960
Zadlženosť139,3 %182,6 %209,4 %200,4 %220,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
148 tis.
Výsledok hospodárenia
−109,4 tis.
Aktíva
736,9 tis.
Vlastné imanie
−888,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
220,5 %

2024

Tržby
597,1 tis.
Výsledok hospodárenia
49,7 tis.
Aktíva
792,9 tis.
Vlastné imanie
−796,2 tis.
Daň z príjmu
17,2 tis.
Zadlženosť
200,4 %

2023

Tržby
214,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−153 tis.
Aktíva
773 tis.
Vlastné imanie
−845,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
209,4 %

2022

Tržby
231,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−314,3 tis.
Aktíva
839,3 tis.
Vlastné imanie
−692,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
182,6 %

2021

Tržby
879,6 tis.
Výsledok hospodárenia
345,5 tis.
Aktíva
964,4 tis.
Vlastné imanie
−378,6 tis.
Daň z príjmu
118 tis.
Zadlženosť
139,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API