prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

C. B. K. spol. s r.o

identifikačné číslo organizácie 31563945aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 05. 199234 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
813 181 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
C. B. K. spol. s r.o
identifikačné číslo organizácie
31563945
daňové identifikačné číslo
2020445361
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020445361
Sídlo
Štrková 27/606, 01009 Žilina, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 05. 1992
V registri
34 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 437/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
505946
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- veľkoobchod v plnom rozsahu okrem koncesovaných živností15. 05. 1992—
- sprostredkovanie obchodu15. 05. 1992—
- prenájom motorových vozidiel15. 05. 1992—
- prípravné práce pre stavbu15. 05. 1992—
- inžinierska činnosť,23. 03. 1999—
- výkon činnosti stavbyvedúceho,23. 03. 1999—
- výkon činnosti stavebného dozoru,23. 03. 1999—
- projektovanie stavieb,23. 03. 1999—
- vykonávanie priemyselných stavieb,23. 03. 1999—
- vykonávanie bytových a občianskych stavieb,23. 03. 1999—
- prenájom nehnuteľností,23. 03. 1999—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla29. 08. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020445361: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020445361: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020445361IČ DPH SK2020445361Obdobia daňových registráciíDIČ 2020445361: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020445361: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020445361IČ DPH SK2020445361Obdobia daňových registráciíDIČ 2020445361: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020445361: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020445361IČ DPH SK2020445361
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202044536111. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 1993
daňové identifikačné číslo202044536110. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −105 625 € a zvýšila tržby o ▲12 % na 813,2 tisíc eur.

Tržby

813 181 €

▲ 11,8 %

Výsledok hospodárenia

−105 625 €

▼ 335,9 %

Aktíva

1 195 043 €

▲ 20,9 %

Vlastné imanie

312 771 €

▼ 25,2 %

Zadlženosť

73,8 %

Hrubá marža

−12,5 %

Čistá marža

−13,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 931 109 €. 2022: tržby 922 847 €. 2023: tržby 659 219 €. 2024: tržby 727 561 €. 2025: tržby 813 181 €.1 mil.500 tis.0931,1 tis.922,8 tis.659,2 tis.727,6 tis.813,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 931 109 €. 2022: tržby 922 847 €. 2023: tržby 659 219 €. 2024: tržby 727 561 €. 2025: tržby 813 181 €.1 mil.500 tis.0931,1 tis.922,8 tis.659,2 tis.727,6 tis.813,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 931 109 €. 2022: tržby 922 847 €. 2023: tržby 659 219 €. 2024: tržby 727 561 €. 2025: tržby 813 181 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 11 347 €. 2022: výsledok hospodárenia 6 650 €. 2023: výsledok hospodárenia 12 427 €. 2024: výsledok hospodárenia 44 775 €. 2025: výsledok hospodárenia −105 625 €.50 tis.0−200 tis.+11,3 tis.+6,7 tis.+12,4 tis.+44,8 tis.−105,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 11 347 €. 2022: výsledok hospodárenia 6 650 €. 2023: výsledok hospodárenia 12 427 €. 2024: výsledok hospodárenia 44 775 €. 2025: výsledok hospodárenia −105 625 €.50 tis.0−200 tis.+11,3 tis.+12,4 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 11 347 €. 2022: výsledok hospodárenia 6 650 €. 2023: výsledok hospodárenia 12 427 €. 2024: výsledok hospodárenia 44 775 €. 2025: výsledok hospodárenia −105 625 €.50 tis.0−200 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 511 231 €, vlastné imanie 365 892 €. 2022: aktíva 449 683 €, vlastné imanie 361 195 €. 2023: aktíva 450 666 €, vlastné imanie 373 622 €. 2024: aktíva 988 146 €, vlastné imanie 418 397 €. 2025: aktíva 1 195 043 €, vlastné imanie 312 771 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 511 231 €, vlastné imanie 365 892 €. 2022: aktíva 449 683 €, vlastné imanie 361 195 €. 2023: aktíva 450 666 €, vlastné imanie 373 622 €. 2024: aktíva 988 146 €, vlastné imanie 418 397 €. 2025: aktíva 1 195 043 €, vlastné imanie 312 771 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 511 231 €, vlastné imanie 365 892 €. 2022: aktíva 449 683 €, vlastné imanie 361 195 €. 2023: aktíva 450 666 €, vlastné imanie 373 622 €. 2024: aktíva 988 146 €, vlastné imanie 418 397 €. 2025: aktíva 1 195 043 €, vlastné imanie 312 771 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 167 385 €, zásoby 302 839 €, pohľadávky 35 203 €, finančné účty 3 526 €. 2022: dlhodobý majetok 153 116 €, zásoby 262 744 €, pohľadávky 29 784 €, finančné účty 2 169 €. 2023: dlhodobý majetok 172 666 €, zásoby 233 680 €, pohľadávky 34 932 €, finančné účty 8 075 €. 2024: dlhodobý majetok 211 846 €, zásoby 726 821 €, pohľadávky 41 229 €, finančné účty 6 431 €. 2025: dlhodobý majetok 299 692 €, zásoby 708 425 €, pohľadávky 184 888 €, finančné účty −462 €.2 mil.0−50020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 167 385 €, zásoby 302 839 €, pohľadávky 35 203 €, finančné účty 3 526 €. 2022: dlhodobý majetok 153 116 €, zásoby 262 744 €, pohľadávky 29 784 €, finančné účty 2 169 €. 2023: dlhodobý majetok 172 666 €, zásoby 233 680 €, pohľadávky 34 932 €, finančné účty 8 075 €. 2024: dlhodobý majetok 211 846 €, zásoby 726 821 €, pohľadávky 41 229 €, finančné účty 6 431 €. 2025: dlhodobý majetok 299 692 €, zásoby 708 425 €, pohľadávky 184 888 €, finančné účty −462 €.2 mil.0−50020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 167 385 €, zásoby 302 839 €, pohľadávky 35 203 €, finančné účty 3 526 €. 2022: dlhodobý majetok 153 116 €, zásoby 262 744 €, pohľadávky 29 784 €, finančné účty 2 169 €. 2023: dlhodobý majetok 172 666 €, zásoby 233 680 €, pohľadávky 34 932 €, finančné účty 8 075 €. 2024: dlhodobý majetok 211 846 €, zásoby 726 821 €, pohľadávky 41 229 €, finančné účty 6 431 €. 2025: dlhodobý majetok 299 692 €, zásoby 708 425 €, pohľadávky 184 888 €, finančné účty −462 €.2 mil.0−50020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 365 892 €, dlhodobé záväzky 4 846 €, krátkodobé záväzky 139 934 €. 2022: vlastné imanie 361 195 €, dlhodobé záväzky 2 810 €, krátkodobé záväzky 85 010 €. 2023: vlastné imanie 373 622 €, dlhodobé záväzky 2 563 €, krátkodobé záväzky 74 481 €. 2024: vlastné imanie 418 397 €, dlhodobé záväzky 2 433 €, krátkodobé záväzky 567 316 €. 2025: vlastné imanie 312 771 €, dlhodobé záväzky 2 468 €, krátkodobé záväzky 879 804 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 365 892 €, dlhodobé záväzky 4 846 €, krátkodobé záväzky 139 934 €. 2022: vlastné imanie 361 195 €, dlhodobé záväzky 2 810 €, krátkodobé záväzky 85 010 €. 2023: vlastné imanie 373 622 €, dlhodobé záväzky 2 563 €, krátkodobé záväzky 74 481 €. 2024: vlastné imanie 418 397 €, dlhodobé záväzky 2 433 €, krátkodobé záväzky 567 316 €. 2025: vlastné imanie 312 771 €, dlhodobé záväzky 2 468 €, krátkodobé záväzky 879 804 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 365 892 €, dlhodobé záväzky 4 846 €, krátkodobé záväzky 139 934 €. 2022: vlastné imanie 361 195 €, dlhodobé záväzky 2 810 €, krátkodobé záväzky 85 010 €. 2023: vlastné imanie 373 622 €, dlhodobé záväzky 2 563 €, krátkodobé záväzky 74 481 €. 2024: vlastné imanie 418 397 €, dlhodobé záväzky 2 433 €, krátkodobé záväzky 567 316 €. 2025: vlastné imanie 312 771 €, dlhodobé záväzky 2 468 €, krátkodobé záväzky 879 804 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 476 €. 2022: daň z príjmu 1 043 €. 2023: daň z príjmu 3 854 €. 2024: daň z príjmu 12 603 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.20 tis.10 tis.01,5 tis.1 tis.3,9 tis.12,6 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 476 €. 2022: daň z príjmu 1 043 €. 2023: daň z príjmu 3 854 €. 2024: daň z príjmu 12 603 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.20 tis.10 tis.01,5 tis.1 tis.3,9 tis.12,6 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 476 €. 2022: daň z príjmu 1 043 €. 2023: daň z príjmu 3 854 €. 2024: daň z príjmu 12 603 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.20 tis.10 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby931,1 tis.922,8 tis.659,2 tis.727,6 tis.813,2 tis.
Výsledok hospodárenia11,3 tis.6,7 tis.12,4 tis.44,8 tis.−105,6 tis.
Aktíva511,2 tis.449,7 tis.450,7 tis.988,1 tis.1,2 mil.
Vlastné imanie365,9 tis.361,2 tis.373,6 tis.418,4 tis.312,8 tis.
Daň z príjmu1,5 tis.1 tis.3,9 tis.12,6 tis.3,8 tis.
Zadlženosť28,3 %19,5 %17,1 %57,7 %73,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
813,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−105,6 tis.
Aktíva
1,2 mil.
Vlastné imanie
312,8 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
73,8 %

2024

Tržby
727,6 tis.
Výsledok hospodárenia
44,8 tis.
Aktíva
988,1 tis.
Vlastné imanie
418,4 tis.
Daň z príjmu
12,6 tis.
Zadlženosť
57,7 %

2023

Tržby
659,2 tis.
Výsledok hospodárenia
12,4 tis.
Aktíva
450,7 tis.
Vlastné imanie
373,6 tis.
Daň z príjmu
3,9 tis.
Zadlženosť
17,1 %

2022

Tržby
922,8 tis.
Výsledok hospodárenia
6,7 tis.
Aktíva
449,7 tis.
Vlastné imanie
361,2 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
19,5 %

2021

Tržby
931,1 tis.
Výsledok hospodárenia
11,3 tis.
Aktíva
511,2 tis.
Vlastné imanie
365,9 tis.
Daň z príjmu
1,5 tis.
Zadlženosť
28,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API