prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

Projekt Kanskasporr s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 31563732aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 05. 199234 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
31 312 703 €2021
Oznámenia
2020 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Projekt Kanskasporr s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
31563732
daňové identifikačné číslo
2020427046
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
ulica 1.mája 724, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 05. 1992
V registri
34 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 426/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
4446527
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- vykonávanie dopravných stavieb12. 05. 1992—
- vykonávanie priemyselných stavieb12. 05. 1992—
- poskytovanie ubytovacích služieb12. 05. 1992—
- vykonávanie inžinierskych stavieb12. 05. 1992—
- vykonávanie bytových a občianskych stavieb12. 05. 1992—
- ťažba a výroba kameniva12. 05. 1992—
- obchod: stavebný mater., náhr. diely na motor. voz. a stav. stroje12. 05. 1992—
- vykonávanie činností organizačných a ekonomických poradcov12. 05. 1992—
- projetková činnosť - pozemné komunikácie24. 06. 1993—
- projektová činnosť - pozemné a inžinierske stavby24. 06. 1993—
výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z asfaltu13. 02. 2015—
vykonávanie trhacích prác : povrchové dobývanie20. 12. 2017—
činnosti uvedené v § 3 písm. a) zákona SNR č. 51/1988 Zb. o banskej činnosti, výbušninách a o štátnej banskej správe v znení neskorších predpisov s výnimkou vyhľadávania a prieskumu ložísk nevyhradených nerastov a to dobývanie ložísk nevyhradených nerastov povrchovým spôsobom v lomoch s ročnou ťažbou nižšou ako 500 000 ton, vrátane úpravy a zušľachťovania nerastov vykonávaných v súvislosti s ich dobývaním, zabezpečovanie a likvidácia lomov20. 12. 2017—
činnosti uvedené v § 2 písm. b), c), d) a e) zákona SNR č. 51/1988 Zb. o banskej činnosti, výbušninách a o štátnej banskej správe v znení neskorších predpisov: 1) otvárka, príprava a dobývanie výhradných ložísk povrchovým spôsobom v lomoch s ročnou ťažbou nižšou ako 500 000 ton, 2) zriaďovanie, zabezpečovanie a likvidácia banských diel a lomov, 3) úprava a zušľachťovanie nerastov vykonávané v súvislosti s ich dobývaním, 4) zriaďovanie a prevádzka odvalov, výsypiek a odkalísk pri činnostiach uvedených vyššie20. 12. 2017—
výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu20. 12. 2017—
výroba a hutnícke spracovanie kovov20. 12. 2017—
výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu20. 12. 2017—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom20. 12. 2017—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien20. 12. 2017—
prípravné práce k realizácii stavby20. 12. 2017—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov20. 12. 2017—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla20. 12. 2017—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby20. 12. 2017—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)20. 12. 2017—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla20. 12. 2017—
nákladná cestná doprava20. 12. 2017—
sťahovacie služby20. 12. 2017—
skladovanie a pomocné činnosti v doprave20. 12. 2017—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom20. 12. 2017—
správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností20. 12. 2017—
inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení20. 12. 2017—
informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly20. 12. 2017—
reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky20. 12. 2017—
prenájom hnuteľných vecí20. 12. 2017—
čistiace a upratovacie služby20. 12. 2017—
administratívne služby20. 12. 2017—
prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu20. 12. 2017—
organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí20. 12. 2017—
zámočníctvo15. 06. 2018—
diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel15. 06. 2018—
výkon činnosti stavbyvedúceho23. 11. 2018—
Tesárstvo19. 01. 2021—
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických19. 01. 2021—
Murárstvo19. 01. 2021—
Stolárstvo19. 01. 2021—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 01. 02. 2017
Oprávnená osoba
LAWCORP, s.r.o. · od 12. 12. 2020

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020427046: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020427046Obdobia daňových registráciíDIČ 2020427046: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020427046Obdobia daňových registráciíDIČ 2020427046: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020427046
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202042704610. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 10. 2014 (rok porušenia 2013).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený26. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prepadlo do straty −35 035 € a zvýšila tržby o ▲154 % na 31,31 mil. €.

Tržby

31 312 703 €

▲ 154,4 %

Výsledok hospodárenia

−35 035 €

▼ 161,7 %

Aktíva

16 988 170 €

▲ 28,8 %

Vlastné imanie

2 672 058 €

▼ 18,5 %

Zadlženosť

84,3 %

Hrubá marža

0,0 %

Čistá marža

−0,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 11 752 727 €. 2018: tržby 20 300 803 €. 2019: tržby 17 232 674 €. 2020: tržby 12 306 333 €. 2021: tržby 31 312 703 €.50 mil.25 mil.011,75 mil.20,3 mil.17,23 mil.12,31 mil.31,31 mil.20172018201920202021Tržby2017: tržby 11 752 727 €. 2018: tržby 20 300 803 €. 2019: tržby 17 232 674 €. 2020: tržby 12 306 333 €. 2021: tržby 31 312 703 €.50 mil.25 mil.011,75 mil.20,3 mil.17,23 mil.12,31 mil.31,31 mil.20172018201920202021Tržby2017: tržby 11 752 727 €. 2018: tržby 20 300 803 €. 2019: tržby 17 232 674 €. 2020: tržby 12 306 333 €. 2021: tržby 31 312 703 €.50 mil.25 mil.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 109 418 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 042 €. 2019: výsledok hospodárenia 10 792 €. 2020: výsledok hospodárenia 56 737 €. 2021: výsledok hospodárenia −35 035 €.200 tis.0−50 tis.+109,4 tis.+3 tis.+10,8 tis.+56,7 tis.−35 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 109 418 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 042 €. 2019: výsledok hospodárenia 10 792 €. 2020: výsledok hospodárenia 56 737 €. 2021: výsledok hospodárenia −35 035 €.200 tis.0−50 tis.+10,8 tis.−35 tis.201720192021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 109 418 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 042 €. 2019: výsledok hospodárenia 10 792 €. 2020: výsledok hospodárenia 56 737 €. 2021: výsledok hospodárenia −35 035 €.200 tis.0−50 tis.201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 16 162 694 €, vlastné imanie 2 752 925 €. 2018: aktíva 18 101 324 €, vlastné imanie 2 755 967 €. 2019: aktíva 11 854 661 €, vlastné imanie 3 222 045 €. 2020: aktíva 13 184 884 €, vlastné imanie 3 278 782 €. 2021: aktíva 16 988 170 €, vlastné imanie 2 672 058 €.20 mil.10 mil.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 16 162 694 €, vlastné imanie 2 752 925 €. 2018: aktíva 18 101 324 €, vlastné imanie 2 755 967 €. 2019: aktíva 11 854 661 €, vlastné imanie 3 222 045 €. 2020: aktíva 13 184 884 €, vlastné imanie 3 278 782 €. 2021: aktíva 16 988 170 €, vlastné imanie 2 672 058 €.20 mil.10 mil.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 16 162 694 €, vlastné imanie 2 752 925 €. 2018: aktíva 18 101 324 €, vlastné imanie 2 755 967 €. 2019: aktíva 11 854 661 €, vlastné imanie 3 222 045 €. 2020: aktíva 13 184 884 €, vlastné imanie 3 278 782 €. 2021: aktíva 16 988 170 €, vlastné imanie 2 672 058 €.20 mil.10 mil.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 7 714 153 €, zásoby 908 836 €, pohľadávky 6 949 049 €, finančné účty 530 781 €. 2018: dlhodobý majetok 7 788 892 €, zásoby 866 810 €, pohľadávky 8 508 154 €, finančné účty 628 039 €. 2019: dlhodobý majetok 4 666 462 €, zásoby 916 003 €, pohľadávky 4 924 869 €, finančné účty 595 442 €. 2020: dlhodobý majetok 4 697 485 €, zásoby 597 259 €, pohľadávky 7 205 981 €, finančné účty 262 920 €. 2021: dlhodobý majetok 5 768 613 €, zásoby 1 447 718 €, pohľadávky 8 493 601 €, finančné účty 812 561 €.20 mil.10 mil.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 7 714 153 €, zásoby 908 836 €, pohľadávky 6 949 049 €, finančné účty 530 781 €. 2018: dlhodobý majetok 7 788 892 €, zásoby 866 810 €, pohľadávky 8 508 154 €, finančné účty 628 039 €. 2019: dlhodobý majetok 4 666 462 €, zásoby 916 003 €, pohľadávky 4 924 869 €, finančné účty 595 442 €. 2020: dlhodobý majetok 4 697 485 €, zásoby 597 259 €, pohľadávky 7 205 981 €, finančné účty 262 920 €. 2021: dlhodobý majetok 5 768 613 €, zásoby 1 447 718 €, pohľadávky 8 493 601 €, finančné účty 812 561 €.20 mil.10 mil.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 7 714 153 €, zásoby 908 836 €, pohľadávky 6 949 049 €, finančné účty 530 781 €. 2018: dlhodobý majetok 7 788 892 €, zásoby 866 810 €, pohľadávky 8 508 154 €, finančné účty 628 039 €. 2019: dlhodobý majetok 4 666 462 €, zásoby 916 003 €, pohľadávky 4 924 869 €, finančné účty 595 442 €. 2020: dlhodobý majetok 4 697 485 €, zásoby 597 259 €, pohľadávky 7 205 981 €, finančné účty 262 920 €. 2021: dlhodobý majetok 5 768 613 €, zásoby 1 447 718 €, pohľadávky 8 493 601 €, finančné účty 812 561 €.20 mil.10 mil.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 2 752 925 €, dlhodobé záväzky 1 880 583 €, krátkodobé záväzky 11 523 913 €. 2018: vlastné imanie 2 755 967 €, dlhodobé záväzky 1 743 724 €, krátkodobé záväzky 13 596 070 €. 2019: vlastné imanie 3 222 045 €, dlhodobé záväzky 2 576 886 €, krátkodobé záväzky 6 050 684 €. 2020: vlastné imanie 3 278 782 €, dlhodobé záväzky 3 797 161 €, krátkodobé záväzky 5 898 836 €. 2021: vlastné imanie 2 672 058 €, dlhodobé záväzky 4 715 039 €, krátkodobé záväzky 9 601 073 €.20 mil.10 mil.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 2 752 925 €, dlhodobé záväzky 1 880 583 €, krátkodobé záväzky 11 523 913 €. 2018: vlastné imanie 2 755 967 €, dlhodobé záväzky 1 743 724 €, krátkodobé záväzky 13 596 070 €. 2019: vlastné imanie 3 222 045 €, dlhodobé záväzky 2 576 886 €, krátkodobé záväzky 6 050 684 €. 2020: vlastné imanie 3 278 782 €, dlhodobé záväzky 3 797 161 €, krátkodobé záväzky 5 898 836 €. 2021: vlastné imanie 2 672 058 €, dlhodobé záväzky 4 715 039 €, krátkodobé záväzky 9 601 073 €.20 mil.10 mil.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 2 752 925 €, dlhodobé záväzky 1 880 583 €, krátkodobé záväzky 11 523 913 €. 2018: vlastné imanie 2 755 967 €, dlhodobé záväzky 1 743 724 €, krátkodobé záväzky 13 596 070 €. 2019: vlastné imanie 3 222 045 €, dlhodobé záväzky 2 576 886 €, krátkodobé záväzky 6 050 684 €. 2020: vlastné imanie 3 278 782 €, dlhodobé záväzky 3 797 161 €, krátkodobé záväzky 5 898 836 €. 2021: vlastné imanie 2 672 058 €, dlhodobé záväzky 4 715 039 €, krátkodobé záväzky 9 601 073 €.20 mil.10 mil.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 42 347 €. 2018: daň z príjmu 18 111 €. 2019: daň z príjmu 98 224 €. 2020: daň z príjmu 23 147 €. 2021: daň z príjmu 24 805 €.100 tis.50 tis.042,3 tis.18,1 tis.98,2 tis.23,1 tis.24,8 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 42 347 €. 2018: daň z príjmu 18 111 €. 2019: daň z príjmu 98 224 €. 2020: daň z príjmu 23 147 €. 2021: daň z príjmu 24 805 €.100 tis.50 tis.042,3 tis.18,1 tis.98,2 tis.23,1 tis.24,8 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 42 347 €. 2018: daň z príjmu 18 111 €. 2019: daň z príjmu 98 224 €. 2020: daň z príjmu 23 147 €. 2021: daň z príjmu 24 805 €.100 tis.50 tis.0201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby11,75 mil.20,3 mil.17,23 mil.12,31 mil.31,31 mil.
Výsledok hospodárenia109,4 tis.3 tis.10,8 tis.56,7 tis.−35 tis.
Aktíva16,16 mil.18,1 mil.11,85 mil.13,18 mil.16,99 mil.
Vlastné imanie2,75 mil.2,76 mil.3,22 mil.3,28 mil.2,67 mil.
Daň z príjmu42,3 tis.18,1 tis.98,2 tis.23,1 tis.24,8 tis.
Zadlženosť82,9 %84,7 %72,8 %73,5 %84,3 %

aj 2015–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
31,31 mil.
Výsledok hospodárenia
−35 tis.
Aktíva
16,99 mil.
Vlastné imanie
2,67 mil.
Daň z príjmu
24,8 tis.
Zadlženosť
84,3 %

2020

Tržby
12,31 mil.
Výsledok hospodárenia
56,7 tis.
Aktíva
13,18 mil.
Vlastné imanie
3,28 mil.
Daň z príjmu
23,1 tis.
Zadlženosť
73,5 %

2019

Tržby
17,23 mil.
Výsledok hospodárenia
10,8 tis.
Aktíva
11,85 mil.
Vlastné imanie
3,22 mil.
Daň z príjmu
98,2 tis.
Zadlženosť
72,8 %

2018

Tržby
20,3 mil.
Výsledok hospodárenia
3 tis.
Aktíva
18,1 mil.
Vlastné imanie
2,76 mil.
Daň z príjmu
18,1 tis.
Zadlženosť
84,7 %

2017

Tržby
11,75 mil.
Výsledok hospodárenia
109,4 tis.
Aktíva
16,16 mil.
Vlastné imanie
2,75 mil.
Daň z príjmu
42,3 tis.
Zadlženosť
82,9 %

aj 2015–2016 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

20 oznámení

  1. 20. 12. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 15. 11. 2024

    Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 15. 11. 2024

    Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 15. 10. 2024

    Pripísanie poznámky o spornom zápise konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 04. 09. 2024

    Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 22. 07. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 22. 07. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 21. 06. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 24. 04. 2024

    Pripísanie poznámky o spornom zápise konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  10. 19. 04. 2024

    Pripísanie poznámky o spornom zápise konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  11. 18. 04. 2024

    Pripísanie poznámky o spornom zápise konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  12. 11. 03. 2024

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  13. 15. 02. 2024

    Preradenie súpisovej zložky konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  14. 13. 02. 2024

    Preradenie súpisovej zložky konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  15. 05. 02. 2024

    Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  16. 30. 01. 2024

    Preradenie súpisovej zložky konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  17. 30. 01. 2024

    Doplnenie súpisu oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  18. 25. 01. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  19. 19. 01. 2024

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  20. 09. 11. 2023

    Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API