prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

Lindenmaier Slovakia, s.r.o. v konkurze

identifikačné číslo organizácie 31446884aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 12. 199332 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
3 666 976 €2023
Oznámenia
2020 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Lindenmaier Slovakia, s.r.o. v konkurze
identifikačné číslo organizácie
31446884
daňové identifikačné číslo
2020414000
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020414000
Sídlo
Továrenská 1A/3817, 94201 Šurany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 12. 1993
V registri
32 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 944/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
315824
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- kovoobrábanie,10. 12. 1993—
- obchodná činnosť10. 12. 1993—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020414000: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020414000: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020414000IČ DPH SK2020414000Obdobia daňových registráciíDIČ 2020414000: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020414000: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020414000IČ DPH SK2020414000Obdobia daňových registráciíDIČ 2020414000: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020414000: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020414000IČ DPH SK2020414000
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202041400011. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 02. 1994
daňové identifikačné číslo202041400010. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 07. 10. 2025, rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR Všeobecná zdravotná poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026 do 24. 10. 2026, naposledy v zozname 17. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRVšeobecná zdravotná poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026 do 24. 10. 2026, naposledy v zozname 17. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRVšeobecná zdravotná poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026 do 24. 10. 2026, naposledy v zozname 17. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRVšeobecná zdravotná poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňa13. 09. 2026 – 24. 10. 2026 ukončené17. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený26. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 prehĺbila stratu na −594 174 € a zvýšila tržby o ▲11 % na 3,67 mil. €.

Tržby

3 666 976 €

▲ 11,0 %

Výsledok hospodárenia

−594 174 €

▼ 178,6 %

Aktíva

561 707 €

▼ 40,6 %

Vlastné imanie

−367 408 €

▼ 262,0 %

Zadlženosť

165,4 %

Hrubá marža

−16,2 %

Čistá marža

−16,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 3 403 433 €. 2020: tržby 2 916 486 €. 2021: tržby 3 297 325 €. 2022: tržby 3 303 175 €. 2023: tržby 3 666 976 €.5 mil.2,5 mil.03,4 mil.2,92 mil.3,3 mil.3,3 mil.3,67 mil.20192020202120222023Tržby2019: tržby 3 403 433 €. 2020: tržby 2 916 486 €. 2021: tržby 3 297 325 €. 2022: tržby 3 303 175 €. 2023: tržby 3 666 976 €.5 mil.2,5 mil.03,4 mil.2,92 mil.3,3 mil.3,3 mil.3,67 mil.20192020202120222023Tržby2019: tržby 3 403 433 €. 2020: tržby 2 916 486 €. 2021: tržby 3 297 325 €. 2022: tržby 3 303 175 €. 2023: tržby 3 666 976 €.5 mil.2,5 mil.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 187 456 €. 2020: výsledok hospodárenia −72 437 €. 2021: výsledok hospodárenia 67 005 €. 2022: výsledok hospodárenia −213 253 €. 2023: výsledok hospodárenia −594 174 €.200 tis.0−1 mil.+187,5 tis.−72,4 tis.+67 tis.−213,3 tis.−594,2 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 187 456 €. 2020: výsledok hospodárenia −72 437 €. 2021: výsledok hospodárenia 67 005 €. 2022: výsledok hospodárenia −213 253 €. 2023: výsledok hospodárenia −594 174 €.200 tis.0−1 mil.+67 tis.201920212023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 187 456 €. 2020: výsledok hospodárenia −72 437 €. 2021: výsledok hospodárenia 67 005 €. 2022: výsledok hospodárenia −213 253 €. 2023: výsledok hospodárenia −594 174 €.200 tis.0−1 mil.201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 1 171 185 €, vlastné imanie 345 447 €. 2020: aktíva 1 208 731 €, vlastné imanie 373 011 €. 2021: aktíva 958 253 €, vlastné imanie 440 019 €. 2022: aktíva 946 328 €, vlastné imanie 226 766 €. 2023: aktíva 561 707 €, vlastné imanie −367 408 €.2 mil.0−500 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 1 171 185 €, vlastné imanie 345 447 €. 2020: aktíva 1 208 731 €, vlastné imanie 373 011 €. 2021: aktíva 958 253 €, vlastné imanie 440 019 €. 2022: aktíva 946 328 €, vlastné imanie 226 766 €. 2023: aktíva 561 707 €, vlastné imanie −367 408 €.2 mil.0−500 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 1 171 185 €, vlastné imanie 345 447 €. 2020: aktíva 1 208 731 €, vlastné imanie 373 011 €. 2021: aktíva 958 253 €, vlastné imanie 440 019 €. 2022: aktíva 946 328 €, vlastné imanie 226 766 €. 2023: aktíva 561 707 €, vlastné imanie −367 408 €.2 mil.0−500 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 282 319 €, zásoby 324 201 €, pohľadávky 367 923 €, finančné účty 173 777 €. 2020: dlhodobý majetok 226 414 €, zásoby 255 098 €, pohľadávky 397 152 €, finančné účty 307 522 €. 2021: dlhodobý majetok 172 219 €, zásoby 319 919 €, pohľadávky 401 564 €, finančné účty 38 456 €. 2022: dlhodobý majetok 134 103 €, zásoby 384 005 €, pohľadávky 307 117 €, finančné účty 100 823 €. 2023: dlhodobý majetok 101 181 €, zásoby 256 316 €, pohľadávky 176 326 €, finančné účty 9 165 €.2 mil.1 mil.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 282 319 €, zásoby 324 201 €, pohľadávky 367 923 €, finančné účty 173 777 €. 2020: dlhodobý majetok 226 414 €, zásoby 255 098 €, pohľadávky 397 152 €, finančné účty 307 522 €. 2021: dlhodobý majetok 172 219 €, zásoby 319 919 €, pohľadávky 401 564 €, finančné účty 38 456 €. 2022: dlhodobý majetok 134 103 €, zásoby 384 005 €, pohľadávky 307 117 €, finančné účty 100 823 €. 2023: dlhodobý majetok 101 181 €, zásoby 256 316 €, pohľadávky 176 326 €, finančné účty 9 165 €.2 mil.1 mil.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 282 319 €, zásoby 324 201 €, pohľadávky 367 923 €, finančné účty 173 777 €. 2020: dlhodobý majetok 226 414 €, zásoby 255 098 €, pohľadávky 397 152 €, finančné účty 307 522 €. 2021: dlhodobý majetok 172 219 €, zásoby 319 919 €, pohľadávky 401 564 €, finančné účty 38 456 €. 2022: dlhodobý majetok 134 103 €, zásoby 384 005 €, pohľadávky 307 117 €, finančné účty 100 823 €. 2023: dlhodobý majetok 101 181 €, zásoby 256 316 €, pohľadávky 176 326 €, finančné účty 9 165 €.2 mil.1 mil.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 345 447 €, dlhodobé záväzky 335 886 €, krátkodobé záväzky 488 239 €. 2020: vlastné imanie 373 011 €, dlhodobé záväzky 29 779 €, krátkodobé záväzky 803 698 €. 2021: vlastné imanie 440 019 €, dlhodobé záväzky 30 055 €, krátkodobé záväzky 488 179 €. 2022: vlastné imanie 226 766 €, dlhodobé záväzky 28 525 €, krátkodobé záväzky 691 037 €. 2023: vlastné imanie −367 408 €, dlhodobé záväzky 25 746 €, krátkodobé záväzky 903 369 €.2 mil.0−500 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 345 447 €, dlhodobé záväzky 335 886 €, krátkodobé záväzky 488 239 €. 2020: vlastné imanie 373 011 €, dlhodobé záväzky 29 779 €, krátkodobé záväzky 803 698 €. 2021: vlastné imanie 440 019 €, dlhodobé záväzky 30 055 €, krátkodobé záväzky 488 179 €. 2022: vlastné imanie 226 766 €, dlhodobé záväzky 28 525 €, krátkodobé záväzky 691 037 €. 2023: vlastné imanie −367 408 €, dlhodobé záväzky 25 746 €, krátkodobé záväzky 903 369 €.2 mil.0−500 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 345 447 €, dlhodobé záväzky 335 886 €, krátkodobé záväzky 488 239 €. 2020: vlastné imanie 373 011 €, dlhodobé záväzky 29 779 €, krátkodobé záväzky 803 698 €. 2021: vlastné imanie 440 019 €, dlhodobé záväzky 30 055 €, krátkodobé záväzky 488 179 €. 2022: vlastné imanie 226 766 €, dlhodobé záväzky 28 525 €, krátkodobé záväzky 691 037 €. 2023: vlastné imanie −367 408 €, dlhodobé záväzky 25 746 €, krátkodobé záväzky 903 369 €.2 mil.0−500 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 43 €. 2020: daň z príjmu 19 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.50250431900020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 43 €. 2020: daň z príjmu 19 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.50250431900020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 43 €. 2020: daň z príjmu 19 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.50250431900020192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby3,4 mil.2,92 mil.3,3 mil.3,3 mil.3,67 mil.
Výsledok hospodárenia187,5 tis.−72,4 tis.67 tis.−213,3 tis.−594,2 tis.
Aktíva1,17 mil.1,21 mil.958,3 tis.946,3 tis.561,7 tis.
Vlastné imanie345,4 tis.373 tis.440 tis.226,8 tis.−367,4 tis.
Daň z príjmu4319000
Zadlženosť70,4 %69,0 %54,1 %76,0 %165,4 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
3,67 mil.
Výsledok hospodárenia
−594,2 tis.
Aktíva
561,7 tis.
Vlastné imanie
−367,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
165,4 %

2022

Tržby
3,3 mil.
Výsledok hospodárenia
−213,3 tis.
Aktíva
946,3 tis.
Vlastné imanie
226,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
76,0 %

2021

Tržby
3,3 mil.
Výsledok hospodárenia
67 tis.
Aktíva
958,3 tis.
Vlastné imanie
440 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
54,1 %

2020

Tržby
2,92 mil.
Výsledok hospodárenia
−72,4 tis.
Aktíva
1,21 mil.
Vlastné imanie
373 tis.
Daň z príjmu
19
Zadlženosť
69,0 %

2019

Tržby
3,4 mil.
Výsledok hospodárenia
187,5 tis.
Aktíva
1,17 mil.
Vlastné imanie
345,4 tis.
Daň z príjmu
43
Zadlženosť
70,4 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

20 oznámení

  1. 19. 03. 2026

    Uznesenie o zrušení konkurzu pre nedostatok majetku konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 15. 07. 2025

    Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh zo všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 15. 07. 2025

    Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh z oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 17. 04. 2025

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 17. 04. 2025

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 07. 04. 2025

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 18. 03. 2025

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 18. 03. 2025

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 17. 03. 2025

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  10. 04. 03. 2025

    Súpis všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  11. 15. 01. 2025

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  12. 09. 12. 2024

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  13. 09. 12. 2024

    Súpis oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  14. 06. 11. 2024

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  15. 16. 09. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  16. 20. 08. 2024

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  17. 08. 08. 2024

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  18. 08. 08. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  19. 01. 08. 2024

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  20. 10. 07. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API