Súhrn
- Vznik
- 08. 10. 199333 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 81 320 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- AB GAS spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31443541
- daňové identifikačné číslo
- 2020360078
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020360078
- Sídlo
- 104, 013 04 Dolná Tižina, Slovenská republika
- Územie
- Dolná Tižinaokres ŽilinaŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 10. 1993
- V registri
- 33 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 58934/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 615727
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| výroba palivových komponentov z odpadu, | 08. 10. 1993 | — |
| obchodná činnosť s tovarom každého druhu v zmysle platných právnych predpisov, | 08. 10. 1993 | — |
| -maloobchodná činnosť vlastných výrobkov, | 08. 10. 1993 | — |
| predaj a servis výrobných zariadení na palivové komponenty, | 08. 10. 1993 | — |
| vývoz výrobkov, strojov a zariadení palivo- vých komponentov, | 08. 10. 1993 | — |
| marketingová a managerska činnosť | 08. 10. 1993 | — |
| -obchodná činnosť s tekutými a plynnými uhľovodíkmi | 08. 07. 1996 | — |
| -výroba, montáž, distribúcia, uvádzanie do prevádzky a servis zariadení na využitie kvapalných a plynných uhľovodíkov | 08. 07. 1996 | — |
| -inžinierska činnosť v strojárstve, energetike a plynárenstve | 08. 07. 1996 | — |
| - výroba a montáž okien, parapetov, žalúzií, opravy a demontáže, | 27. 11. 2003 | — |
| - uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien, | 27. 11. 2003 | — |
| výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 04. 05. 2022 | — |
| údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 04. 05. 2022 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 04. 05. 2022 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 04. 05. 2022 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 04. 05. 2022 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 04. 05. 2022 | — |
| prevádzkovanie taxislužby | 03. 10. 2023 | — |
| Zasielateľstvo | 01. 02. 2024 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020360078 | 11. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 08. 1996 |
| daňové identifikačné číslo | 2020360078 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | 13. 09. 2026 – 27. 09. 2026 ukončené | 19. 09. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 07. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené | 31. 08. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲27 % na 2 212 € a zvýšila tržby o ▲159 % na 81,3 tisíc eur.
Tržby
81 320 €
▲ 159,1 %Výsledok hospodárenia
2 212 €
▲ 27,5 %Aktíva
25 418 €
▲ 92,1 %Vlastné imanie
7 011 €
▲ 46,1 %Zadlženosť
72,4 %
Hrubá marža
3,9 %
Čistá marža
2,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 13,7 tis. | 10 | 31,4 tis. | 81,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −1,2 tis. | −745 | −2,3 tis. | 1,7 tis. | 2,2 tis. |
| Aktíva | 9 tis. | 8,6 tis. | 6,4 tis. | 13,2 tis. | 25,4 tis. |
| Vlastné imanie | 6,1 tis. | 5,4 tis. | 3,1 tis. | 4,8 tis. | 7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 960 |
| Zadlženosť | 32,2 % | 37,3 % | 51,8 % | 63,7 % | 72,4 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 81,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,2 tis.
- Aktíva
- 25,4 tis.
- Vlastné imanie
- 7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 72,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 31,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,7 tis.
- Aktíva
- 13,2 tis.
- Vlastné imanie
- 4,8 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 63,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 10
- Výsledok hospodárenia
- −2,3 tis.
- Aktíva
- 6,4 tis.
- Vlastné imanie
- 3,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 51,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 13,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −745
- Aktíva
- 8,6 tis.
- Vlastné imanie
- 5,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 37,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,2 tis.
- Aktíva
- 9 tis.
- Vlastné imanie
- 6,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 32,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).