prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

SG. INVEST, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 31440801aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 06. 199333 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
229 289 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SG. INVEST, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
31440801
daňové identifikačné číslo
2020396455
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020396455
Sídlo
Heyrovského 1, 841 03 Bratislava - mestská časť Lamač, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 06. 1993
V registri
33 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 21064/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
423004
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
nákup tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,03. 02. 2000—
nákup tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,03. 02. 2000—
sprostredkovanie obchodu a služieb,03. 02. 2000—
sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností,03. 02. 2000—
reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,03. 02. 2000—
prenájom nehnuteľností s poskytovaním doplnkových služieb - obstarávateľské služby spojené s prenájmom,13. 11. 2002—
organizovanie kultúrnych podujatí,13. 11. 2002—
faktoring a forfaiting,13. 11. 2002—
prieskum trhu a verejnej mienky,13. 11. 2002—
obstarávateľské služby spojené so správou nehnuteľností,13. 11. 2002—
vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,13. 11. 2002—
požičiavanie športových potrieb,13. 11. 2002—
ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 4,01. 12. 2003—
požičiavanie a prenájom malých plavidiel a člnov,01. 12. 2003—
prevádzka malých plavidiel,01. 12. 2003—
Maloobchod a veľkoobchod s pevnými, kvapalnými a plynnými palivami s pohonnými látkami, s olejmi a mazivami20. 06. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020396455: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020396455: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020396455IČ DPH SK2020396455Obdobia daňových registráciíDIČ 2020396455: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020396455: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020396455IČ DPH SK2020396455Obdobia daňových registráciíDIČ 2020396455: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020396455: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020396455IČ DPH SK2020396455
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202039645511. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 24. 03. 2000
daňové identifikačné číslo202039645510. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 zvýšila zisk o ▲716 % na 2 235 € a zvýšila tržby o ▲29 % na 229,3 tisíc eur.

Tržby

229 289 €

▲ 29,3 %

Výsledok hospodárenia

2 235 €

▲ 715,7 %

Aktíva

663 380 €

▲ 4,2 %

Vlastné imanie

235 538 €

▲ 1,0 %

Zadlženosť

64,5 %

Hrubá marža

1,4 %

Čistá marža

1,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 694 490 €. 2020: tržby 194 270 €. 2021: tržby 71 410 €. 2022: tržby 177 345 €. 2023: tržby 229 289 €.1 mil.500 tis.0694,5 tis.194,3 tis.71,4 tis.177,3 tis.229,3 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 694 490 €. 2020: tržby 194 270 €. 2021: tržby 71 410 €. 2022: tržby 177 345 €. 2023: tržby 229 289 €.1 mil.500 tis.0694,5 tis.194,3 tis.71,4 tis.177,3 tis.229,3 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 694 490 €. 2020: tržby 194 270 €. 2021: tržby 71 410 €. 2022: tržby 177 345 €. 2023: tržby 229 289 €.1 mil.500 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 2 114 €. 2020: výsledok hospodárenia −15 411 €. 2021: výsledok hospodárenia −19 336 €. 2022: výsledok hospodárenia 274 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 235 €.2,5 tis.0−20 tis.+2,1 tis.−15,4 tis.−19,3 tis.+274+2,2 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 2 114 €. 2020: výsledok hospodárenia −15 411 €. 2021: výsledok hospodárenia −19 336 €. 2022: výsledok hospodárenia 274 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 235 €.2,5 tis.0−20 tis.+2,1 tis.−15,4 tis.−19,3 tis.+274+2,2 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 2 114 €. 2020: výsledok hospodárenia −15 411 €. 2021: výsledok hospodárenia −19 336 €. 2022: výsledok hospodárenia 274 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 235 €.2,5 tis.0−20 tis.201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 726 745 €, vlastné imanie 267 777 €. 2020: aktíva 637 470 €, vlastné imanie 252 365 €. 2021: aktíva 643 980 €, vlastné imanie 233 029 €. 2022: aktíva 636 401 €, vlastné imanie 233 303 €. 2023: aktíva 663 380 €, vlastné imanie 235 538 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 726 745 €, vlastné imanie 267 777 €. 2020: aktíva 637 470 €, vlastné imanie 252 365 €. 2021: aktíva 643 980 €, vlastné imanie 233 029 €. 2022: aktíva 636 401 €, vlastné imanie 233 303 €. 2023: aktíva 663 380 €, vlastné imanie 235 538 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 726 745 €, vlastné imanie 267 777 €. 2020: aktíva 637 470 €, vlastné imanie 252 365 €. 2021: aktíva 643 980 €, vlastné imanie 233 029 €. 2022: aktíva 636 401 €, vlastné imanie 233 303 €. 2023: aktíva 663 380 €, vlastné imanie 235 538 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 563 481 €, zásoby 0 €, pohľadávky 154 917 €, finančné účty 7 968 €. 2020: dlhodobý majetok 487 597 €, zásoby 0 €, pohľadávky 149 067 €, finančné účty 427 €. 2021: dlhodobý majetok 439 621 €, zásoby 0 €, pohľadávky 197 246 €, finančné účty 7 113 €. 2022: dlhodobý majetok 410 059 €, zásoby 0 €, pohľadávky 224 315 €, finančné účty 2 027 €. 2023: dlhodobý majetok 382 280 €, zásoby 0 €, pohľadávky 274 167 €, finančné účty 6 933 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 563 481 €, zásoby 0 €, pohľadávky 154 917 €, finančné účty 7 968 €. 2020: dlhodobý majetok 487 597 €, zásoby 0 €, pohľadávky 149 067 €, finančné účty 427 €. 2021: dlhodobý majetok 439 621 €, zásoby 0 €, pohľadávky 197 246 €, finančné účty 7 113 €. 2022: dlhodobý majetok 410 059 €, zásoby 0 €, pohľadávky 224 315 €, finančné účty 2 027 €. 2023: dlhodobý majetok 382 280 €, zásoby 0 €, pohľadávky 274 167 €, finančné účty 6 933 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 563 481 €, zásoby 0 €, pohľadávky 154 917 €, finančné účty 7 968 €. 2020: dlhodobý majetok 487 597 €, zásoby 0 €, pohľadávky 149 067 €, finančné účty 427 €. 2021: dlhodobý majetok 439 621 €, zásoby 0 €, pohľadávky 197 246 €, finančné účty 7 113 €. 2022: dlhodobý majetok 410 059 €, zásoby 0 €, pohľadávky 224 315 €, finančné účty 2 027 €. 2023: dlhodobý majetok 382 280 €, zásoby 0 €, pohľadávky 274 167 €, finančné účty 6 933 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 267 777 €, dlhodobé záväzky 143 229 €, krátkodobé záväzky 315 739 €. 2020: vlastné imanie 252 365 €, dlhodobé záväzky 81 264 €, krátkodobé záväzky 303 331 €. 2021: vlastné imanie 233 029 €, dlhodobé záväzky 100 924 €, krátkodobé záväzky 310 027 €. 2022: vlastné imanie 233 303 €, dlhodobé záväzky 51 499 €, krátkodobé záväzky 351 599 €. 2023: vlastné imanie 235 538 €, dlhodobé záväzky 23 192 €, krátkodobé záväzky 404 650 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 267 777 €, dlhodobé záväzky 143 229 €, krátkodobé záväzky 315 739 €. 2020: vlastné imanie 252 365 €, dlhodobé záväzky 81 264 €, krátkodobé záväzky 303 331 €. 2021: vlastné imanie 233 029 €, dlhodobé záväzky 100 924 €, krátkodobé záväzky 310 027 €. 2022: vlastné imanie 233 303 €, dlhodobé záväzky 51 499 €, krátkodobé záväzky 351 599 €. 2023: vlastné imanie 235 538 €, dlhodobé záväzky 23 192 €, krátkodobé záväzky 404 650 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 267 777 €, dlhodobé záväzky 143 229 €, krátkodobé záväzky 315 739 €. 2020: vlastné imanie 252 365 €, dlhodobé záväzky 81 264 €, krátkodobé záväzky 303 331 €. 2021: vlastné imanie 233 029 €, dlhodobé záväzky 100 924 €, krátkodobé záväzky 310 027 €. 2022: vlastné imanie 233 303 €, dlhodobé záväzky 51 499 €, krátkodobé záväzky 351 599 €. 2023: vlastné imanie 235 538 €, dlhodobé záväzky 23 192 €, krátkodobé záväzky 404 650 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 4 962 €. 2020: daň z príjmu 251 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 936 €. 2023: daň z príjmu 924 €.5 tis.2,5 tis.05 tis.251093692420192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 4 962 €. 2020: daň z príjmu 251 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 936 €. 2023: daň z príjmu 924 €.5 tis.2,5 tis.05 tis.251093692420192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 4 962 €. 2020: daň z príjmu 251 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 936 €. 2023: daň z príjmu 924 €.5 tis.2,5 tis.00924201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby694,5 tis.194,3 tis.71,4 tis.177,3 tis.229,3 tis.
Výsledok hospodárenia2,1 tis.−15,4 tis.−19,3 tis.2742,2 tis.
Aktíva726,7 tis.637,5 tis.644 tis.636,4 tis.663,4 tis.
Vlastné imanie267,8 tis.252,4 tis.233 tis.233,3 tis.235,5 tis.
Daň z príjmu5 tis.2510936924
Zadlženosť63,2 %60,3 %63,8 %63,3 %64,5 %

aj 2013–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
229,3 tis.
Výsledok hospodárenia
2,2 tis.
Aktíva
663,4 tis.
Vlastné imanie
235,5 tis.
Daň z príjmu
924
Zadlženosť
64,5 %

2022

Tržby
177,3 tis.
Výsledok hospodárenia
274
Aktíva
636,4 tis.
Vlastné imanie
233,3 tis.
Daň z príjmu
936
Zadlženosť
63,3 %

2021

Tržby
71,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−19,3 tis.
Aktíva
644 tis.
Vlastné imanie
233 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
63,8 %

2020

Tržby
194,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,4 tis.
Aktíva
637,5 tis.
Vlastné imanie
252,4 tis.
Daň z príjmu
251
Zadlženosť
60,3 %

2019

Tržby
694,5 tis.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
726,7 tis.
Vlastné imanie
267,8 tis.
Daň z príjmu
5 tis.
Zadlženosť
63,2 %

aj 2013–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API