prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

Welt Construction s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 31439161aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 06. 199333 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
295 636 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Welt Construction s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
31439161
daňové identifikačné číslo
2020403968
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Kukučínova 22, 974 01 Banská Bystrica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 06. 1993
V registri
33 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 44829/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
303179
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- kovoobrábanie22. 06. 1993—
- zámočníctvo22. 06. 1993—
- brúsenie a leštenie kovov s výnimkou brúsenia nožov, nožníc a jedn. nástrojov22. 06. 1993—
- obchodná sprostredkovateľská činnosť22. 06. 1993—
- zahranično-obchodná činnosť22. 06. 1993—
- výkon managérských prác, marketing22. 06. 1993—
- cestná motorová doprava-verejná nákladná25. 06. 1996—
- výroba kovových konštrukcií a ich častí19. 05. 2005—
- výroba kovových prefabrikátov pre stavby19. 05. 2005—
- výroba nádrží, zásobníkov, kontajnerov z kovu19. 05. 2005—
- výroba vykurovacích telies a kotlov ústredného kúrenia19. 05. 2005—
- výroba parných kotlov okrem kotlov ústredného kúrenia19. 05. 2005—
- kovanie. lisovanie, rezanie a valcovanie kovov, prášková metalurgia19. 05. 2005—
- výroba, montáž, rekonštrukcia, oprava a údržba, označovanie tlakových zariadení v rozsahu platného oprávnenia19. 05. 2005—
- spracovanie a povrchová úprava kovov19. 05. 2005—
- výroba oceľových nádrží19. 05. 2005—
- výroba upínadiel, skrutiek, reťazí a pružín19. 05. 2005—
- výroba kovových výrobkov inde nezaradených19. 05. 2005—
- výroba ventilov a armatúr19. 05. 2005—
- výroba zdvíhacích a manipulačných zariadení19. 05. 2005—
- výroba strojov na všeobecné účely inde nezaradených - ohýbačka plechov19. 05. 2005—
- výroba účelových strojov inde neuvedených - ukosovačka19. 05. 2005—
- výroba dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a ich motory19. 05. 2005—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 01. 06. 2017
Oprávnená osoba
BIZOŇ & PARTNERS, s.r.o. · od 01. 06. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020403968: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020403968Obdobia daňových registráciíDIČ 2020403968: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020403968Obdobia daňových registráciíDIČ 2020403968: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020403968
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202040396810. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prepadlo do straty −200 889 € a znížila tržby o ▼67 % na 295,6 tisíc eur.

Tržby

295 636 €

▼ 67,3 %

Výsledok hospodárenia

−200 889 €

▼ 785,9 %

Aktíva

541 251 €

▼ 56,8 %

Vlastné imanie

332 190 €

▼ 37,7 %

Zadlženosť

38,6 %

Hrubá marža

−68,0 %

Čistá marža

−68,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 1 270 288 €. 2018: tržby 893 385 €. 2019: tržby 1 199 564 €. 2020: tržby 905 138 €. 2021: tržby 295 636 €.2 mil.1 mil.01,27 mil.893,4 tis.1,2 mil.905,1 tis.295,6 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 1 270 288 €. 2018: tržby 893 385 €. 2019: tržby 1 199 564 €. 2020: tržby 905 138 €. 2021: tržby 295 636 €.2 mil.1 mil.01,27 mil.893,4 tis.1,2 mil.905,1 tis.295,6 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 1 270 288 €. 2018: tržby 893 385 €. 2019: tržby 1 199 564 €. 2020: tržby 905 138 €. 2021: tržby 295 636 €.2 mil.1 mil.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 19 263 €. 2018: výsledok hospodárenia −1 864 €. 2019: výsledok hospodárenia 494 €. 2020: výsledok hospodárenia 29 290 €. 2021: výsledok hospodárenia −200 889 €.50 tis.0−250 tis.+19,3 tis.−1,9 tis.+494+29,3 tis.−200,9 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 19 263 €. 2018: výsledok hospodárenia −1 864 €. 2019: výsledok hospodárenia 494 €. 2020: výsledok hospodárenia 29 290 €. 2021: výsledok hospodárenia −200 889 €.50 tis.0−250 tis.+19,3 tis.+494201720192021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 19 263 €. 2018: výsledok hospodárenia −1 864 €. 2019: výsledok hospodárenia 494 €. 2020: výsledok hospodárenia 29 290 €. 2021: výsledok hospodárenia −200 889 €.50 tis.0−250 tis.20182021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 1 217 776 €, vlastné imanie 510 904 €. 2018: aktíva 1 480 901 €, vlastné imanie 509 039 €. 2019: aktíva 1 418 040 €, vlastné imanie 503 789 €. 2020: aktíva 1 251 584 €, vlastné imanie 533 079 €. 2021: aktíva 541 251 €, vlastné imanie 332 190 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 1 217 776 €, vlastné imanie 510 904 €. 2018: aktíva 1 480 901 €, vlastné imanie 509 039 €. 2019: aktíva 1 418 040 €, vlastné imanie 503 789 €. 2020: aktíva 1 251 584 €, vlastné imanie 533 079 €. 2021: aktíva 541 251 €, vlastné imanie 332 190 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 1 217 776 €, vlastné imanie 510 904 €. 2018: aktíva 1 480 901 €, vlastné imanie 509 039 €. 2019: aktíva 1 418 040 €, vlastné imanie 503 789 €. 2020: aktíva 1 251 584 €, vlastné imanie 533 079 €. 2021: aktíva 541 251 €, vlastné imanie 332 190 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 785 558 €, zásoby 56 176 €, pohľadávky 227 429 €, finančné účty 148 001 €. 2018: dlhodobý majetok 699 262 €, zásoby 350 870 €, pohľadávky 264 024 €, finančné účty 163 830 €. 2019: dlhodobý majetok 616 708 €, zásoby 319 194 €, pohľadávky 253 046 €, finančné účty 226 985 €. 2020: dlhodobý majetok 558 678 €, zásoby 157 850 €, pohľadávky 395 793 €, finančné účty 138 607 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 37 684 €, pohľadávky 405 107 €, finančné účty 98 398 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 785 558 €, zásoby 56 176 €, pohľadávky 227 429 €, finančné účty 148 001 €. 2018: dlhodobý majetok 699 262 €, zásoby 350 870 €, pohľadávky 264 024 €, finančné účty 163 830 €. 2019: dlhodobý majetok 616 708 €, zásoby 319 194 €, pohľadávky 253 046 €, finančné účty 226 985 €. 2020: dlhodobý majetok 558 678 €, zásoby 157 850 €, pohľadávky 395 793 €, finančné účty 138 607 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 37 684 €, pohľadávky 405 107 €, finančné účty 98 398 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 785 558 €, zásoby 56 176 €, pohľadávky 227 429 €, finančné účty 148 001 €. 2018: dlhodobý majetok 699 262 €, zásoby 350 870 €, pohľadávky 264 024 €, finančné účty 163 830 €. 2019: dlhodobý majetok 616 708 €, zásoby 319 194 €, pohľadávky 253 046 €, finančné účty 226 985 €. 2020: dlhodobý majetok 558 678 €, zásoby 157 850 €, pohľadávky 395 793 €, finančné účty 138 607 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 37 684 €, pohľadávky 405 107 €, finančné účty 98 398 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 510 904 €, dlhodobé záväzky 258 685 €, krátkodobé záväzky 448 187 €. 2018: vlastné imanie 509 039 €, dlhodobé záväzky 148 940 €, krátkodobé záväzky 822 922 €. 2019: vlastné imanie 503 789 €, dlhodobé záväzky 81 439 €, krátkodobé záväzky 831 908 €. 2020: vlastné imanie 533 079 €, dlhodobé záväzky 180 274 €, krátkodobé záväzky 538 231 €. 2021: vlastné imanie 332 190 €, dlhodobé záväzky 8 041 €, krátkodobé záväzky 201 020 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 510 904 €, dlhodobé záväzky 258 685 €, krátkodobé záväzky 448 187 €. 2018: vlastné imanie 509 039 €, dlhodobé záväzky 148 940 €, krátkodobé záväzky 822 922 €. 2019: vlastné imanie 503 789 €, dlhodobé záväzky 81 439 €, krátkodobé záväzky 831 908 €. 2020: vlastné imanie 533 079 €, dlhodobé záväzky 180 274 €, krátkodobé záväzky 538 231 €. 2021: vlastné imanie 332 190 €, dlhodobé záväzky 8 041 €, krátkodobé záväzky 201 020 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 510 904 €, dlhodobé záväzky 258 685 €, krátkodobé záväzky 448 187 €. 2018: vlastné imanie 509 039 €, dlhodobé záväzky 148 940 €, krátkodobé záväzky 822 922 €. 2019: vlastné imanie 503 789 €, dlhodobé záväzky 81 439 €, krátkodobé záväzky 831 908 €. 2020: vlastné imanie 533 079 €, dlhodobé záväzky 180 274 €, krátkodobé záväzky 538 231 €. 2021: vlastné imanie 332 190 €, dlhodobé záväzky 8 041 €, krátkodobé záväzky 201 020 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 3 479 €. 2018: daň z príjmu 2 374 €. 2019: daň z príjmu 848 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.03,5 tis.2,4 tis.8480020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 3 479 €. 2018: daň z príjmu 2 374 €. 2019: daň z príjmu 848 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.03,5 tis.2,4 tis.8480020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 3 479 €. 2018: daň z príjmu 2 374 €. 2019: daň z príjmu 848 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.08480201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,27 mil.893,4 tis.1,2 mil.905,1 tis.295,6 tis.
Výsledok hospodárenia19,3 tis.−1,9 tis.49429,3 tis.−200,9 tis.
Aktíva1,22 mil.1,48 mil.1,42 mil.1,25 mil.541,3 tis.
Vlastné imanie510,9 tis.509 tis.503,8 tis.533,1 tis.332,2 tis.
Daň z príjmu3,5 tis.2,4 tis.84800
Zadlženosť58,0 %65,6 %64,4 %57,4 %38,6 %

aj 2013–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
295,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−200,9 tis.
Aktíva
541,3 tis.
Vlastné imanie
332,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
38,6 %

2020

Tržby
905,1 tis.
Výsledok hospodárenia
29,3 tis.
Aktíva
1,25 mil.
Vlastné imanie
533,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
57,4 %

2019

Tržby
1,2 mil.
Výsledok hospodárenia
494
Aktíva
1,42 mil.
Vlastné imanie
503,8 tis.
Daň z príjmu
848
Zadlženosť
64,4 %

2018

Tržby
893,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,9 tis.
Aktíva
1,48 mil.
Vlastné imanie
509 tis.
Daň z príjmu
2,4 tis.
Zadlženosť
65,6 %

2017

Tržby
1,27 mil.
Výsledok hospodárenia
19,3 tis.
Aktíva
1,22 mil.
Vlastné imanie
510,9 tis.
Daň z príjmu
3,5 tis.
Zadlženosť
58,0 %

aj 2013–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API