Súhrn
- Vznik
- 30. 04. 199333 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 613 924 €2020
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- HYDROMONT spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31434398
- daňové identifikačné číslo
- 2021191722
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Račaokres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 30. 04. 1993
- V registri
- 33 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 151435/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 863824
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 10. 05. 2016 | — |
| Osadzovanie a údržba dopravného značenia a inštalovanie dopravných značiek | 10. 05. 2016 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 10. 05. 2016 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 10. 05. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 10. 05. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 10. 05. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 10. 05. 2016 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 10. 05. 2016 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 10. 05. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021191722 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2020 zvýšila zisk o ▲407 % na 268 794 € a zvýšila tržby o ▲355 % na 613,9 tisíc eur.
Tržby
613 924 €
▲ 354,6 %Výsledok hospodárenia
268 794 €
▲ 407,1 %Aktíva
319 775 €
▲ 514,4 %Vlastné imanie
211 591 €
▲ 469,9 %Zadlženosť
33,8 %
Hrubá marža
55,9 %
Čistá marža
43,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 484,7 tis. | 59,3 tis. | 0 | 135,1 tis. | 613,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 3,9 tis. | −120,4 tis. | 0 | 53 tis. | 268,8 tis. |
| Aktíva | 202,1 tis. | 31,8 tis. | 31,8 tis. | 52 tis. | 319,8 tis. |
| Vlastné imanie | 10,2 tis. | −110,2 tis. | −110,2 tis. | −57,2 tis. | 211,6 tis. |
| Daň z príjmu | 1,1 tis. | 960 | 0 | 14,8 tis. | 74,5 tis. |
| Zadlženosť | 94,9 % | 446,3 % | 446,3 % | 209,9 % | 33,8 % |
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
2020
- Tržby
- 613,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 268,8 tis.
- Aktíva
- 319,8 tis.
- Vlastné imanie
- 211,6 tis.
- Daň z príjmu
- 74,5 tis.
- Zadlženosť
- 33,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 135,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 53 tis.
- Aktíva
- 52 tis.
- Vlastné imanie
- −57,2 tis.
- Daň z príjmu
- 14,8 tis.
- Zadlženosť
- 209,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 31,8 tis.
- Vlastné imanie
- −110,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 446,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 59,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −120,4 tis.
- Aktíva
- 31,8 tis.
- Vlastné imanie
- −110,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 446,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 484,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,9 tis.
- Aktíva
- 202,1 tis.
- Vlastné imanie
- 10,2 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 94,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.