Súhrn
- Vznik
- 02. 04. 199333 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 304 066 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- KAMEgroup plus, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31432018
- daňové identifikačné číslo
- 2021222566
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2021222566
- Sídlo
- Hlavná ulica 487, 018 64 Košeca, Slovenská republika
- Územie
- Košecaokres IlavaTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 02. 04. 1993
- V registri
- 33 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 19092/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 363093
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok | 02. 04. 1993 | — |
| - nákup tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj | 02. 04. 1993 | — |
| - maloobchod so zmiešaným tovarom | 02. 04. 1993 | — |
| - sprostr. obchodu mimo činností vyžadujúcich zvlášt. povolenie | 02. 04. 1993 | — |
| - komisionálny predaj | 02. 04. 1993 | — |
| - veľkoobchod s rôznymi výrobkami pre občanov | 02. 04. 1993 | — |
| - prenájom nehnuteľností | 02. 04. 1993 | — |
| Prevádzkovanie pohrebiska | 14. 03. 2020 | — |
| Prevádzkovanie pohrebnej služby | 14. 03. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021222566 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2023 |
| daňové identifikačné číslo | 2021222566 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −2 906 € a znížila tržby o ▼6 % na 304,1 tisíc eur.
Tržby
304 066 €
▼ 5,8 %Výsledok hospodárenia
−2 906 €
▲ 89,6 %Aktíva
109 995 €
▼ 26,1 %Vlastné imanie
23 126 €
▼ 11,2 %Zadlženosť
79,0 %
Hrubá marža
−0,3 %
Čistá marža
−1,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 27,3 tis. | 60,2 tis. | 129,2 tis. | 322,8 tis. | 304,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −2,5 tis. | 1,7 tis. | −3,3 tis. | −28 tis. | −2,9 tis. |
| Aktíva | 33,5 tis. | 36,6 tis. | 95,5 tis. | 148,8 tis. | 110 tis. |
| Vlastné imanie | 5,7 tis. | 7,4 tis. | 4 tis. | 26 tis. | 23,1 tis. |
| Daň z príjmu | 91 | 1,3 tis. | 526 | 1,9 tis. | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 83,1 % | 79,9 % | 95,8 % | 82,5 % | 79,0 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 304,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,9 tis.
- Aktíva
- 110 tis.
- Vlastné imanie
- 23,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 79,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 322,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −28 tis.
- Aktíva
- 148,8 tis.
- Vlastné imanie
- 26 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 82,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 129,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,3 tis.
- Aktíva
- 95,5 tis.
- Vlastné imanie
- 4 tis.
- Daň z príjmu
- 526
- Zadlženosť
- 95,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 60,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,7 tis.
- Aktíva
- 36,6 tis.
- Vlastné imanie
- 7,4 tis.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 79,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 27,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,5 tis.
- Aktíva
- 33,5 tis.
- Vlastné imanie
- 5,7 tis.
- Daň z príjmu
- 91
- Zadlženosť
- 83,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.