prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

C O M F E R R s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 31431046aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 03. 199333 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
358 061 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
C O M F E R R s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
31431046
daňové identifikačné číslo
2020369494
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020369494
Sídlo
Čenkovce 312, 93039 Čenkovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 03. 1993
V registri
33 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 3062/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
878287
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
vykonávanie inžinierských, priemyselných, bytových a občianských stavieb16. 03. 1993—
výroba a montáž oceľových konštrukcií, zámočníctvo16. 03. 1993—
výroba drevárska a stolárstvo16. 03. 1993—
obchodná činnosť v oblasti stavebníctva a hutníctva16. 03. 1993—
leasing osobných a nákladných automobilov, strojov a zariadení16. 03. 1993—
sprostredkovateľská a poradenská činnosť v oblasti stavebníctva16. 03. 1993—
cestná nákladná doprava16. 03. 1993—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov26. 11. 2021—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu26. 11. 2021—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)26. 11. 2021—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave26. 11. 2021—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností26. 11. 2021—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom26. 11. 2021—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly26. 11. 2021—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky26. 11. 2021—
Prenájom hnuteľných vecí26. 11. 2021—
Administratívne služby26. 11. 2021—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely24. 01. 2025—
Mimoškolská vzdelávacia činnosť24. 01. 2025—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020369494: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020369494: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020369494IČ DPH SK2020369494Obdobia daňových registráciíDIČ 2020369494: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020369494: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020369494IČ DPH SK2020369494Obdobia daňových registráciíDIČ 2020369494: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020369494: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020369494IČ DPH SK2020369494
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202036949411. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 1993
daňové identifikačné číslo202036949410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 25. 02. 2021, rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −172 063 € a znížila tržby o ▼28 % na 358,1 tisíc eur.

Tržby

358 061 €

▼ 28,2 %

Výsledok hospodárenia

−172 063 €

▼ 5 636,1 %

Aktíva

425 097 €

▼ 31,9 %

Vlastné imanie

202 027 €

▼ 46,0 %

Zadlženosť

52,5 %

Hrubá marža

−47,5 %

Čistá marža

−48,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 700 615 €. 2022: tržby 791 768 €. 2023: tržby 754 122 €. 2024: tržby 498 812 €. 2025: tržby 358 061 €.1 mil.500 tis.0700,6 tis.791,8 tis.754,1 tis.498,8 tis.358,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 700 615 €. 2022: tržby 791 768 €. 2023: tržby 754 122 €. 2024: tržby 498 812 €. 2025: tržby 358 061 €.1 mil.500 tis.0700,6 tis.791,8 tis.754,1 tis.498,8 tis.358,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 700 615 €. 2022: tržby 791 768 €. 2023: tržby 754 122 €. 2024: tržby 498 812 €. 2025: tržby 358 061 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 216 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 147 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 555 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 108 €. 2025: výsledok hospodárenia −172 063 €.10 tis.0−200 tis.+3,2 tis.+5,1 tis.+1,6 tis.+3,1 tis.−172,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 216 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 147 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 555 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 108 €. 2025: výsledok hospodárenia −172 063 €.10 tis.0−200 tis.+3,2 tis.+1,6 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 216 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 147 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 555 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 108 €. 2025: výsledok hospodárenia −172 063 €.10 tis.0−200 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 629 077 €, vlastné imanie 363 181 €. 2022: aktíva 610 701 €, vlastné imanie 369 328 €. 2023: aktíva 620 245 €, vlastné imanie 370 683 €. 2024: aktíva 624 325 €, vlastné imanie 373 791 €. 2025: aktíva 425 097 €, vlastné imanie 202 027 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 629 077 €, vlastné imanie 363 181 €. 2022: aktíva 610 701 €, vlastné imanie 369 328 €. 2023: aktíva 620 245 €, vlastné imanie 370 683 €. 2024: aktíva 624 325 €, vlastné imanie 373 791 €. 2025: aktíva 425 097 €, vlastné imanie 202 027 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 629 077 €, vlastné imanie 363 181 €. 2022: aktíva 610 701 €, vlastné imanie 369 328 €. 2023: aktíva 620 245 €, vlastné imanie 370 683 €. 2024: aktíva 624 325 €, vlastné imanie 373 791 €. 2025: aktíva 425 097 €, vlastné imanie 202 027 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 123 473 €, zásoby 274 037 €, pohľadávky 205 297 €, finančné účty 22 874 €. 2022: dlhodobý majetok 119 741 €, zásoby 213 129 €, pohľadávky 204 935 €, finančné účty 69 979 €. 2023: dlhodobý majetok 117 552 €, zásoby 161 857 €, pohľadávky 313 520 €, finančné účty 22 885 €. 2024: dlhodobý majetok 113 505 €, zásoby 207 947 €, pohľadávky 243 436 €, finančné účty 55 370 €. 2025: dlhodobý majetok 87 932 €, zásoby 84 818 €, pohľadávky 236 621 €, finančné účty 9 715 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 123 473 €, zásoby 274 037 €, pohľadávky 205 297 €, finančné účty 22 874 €. 2022: dlhodobý majetok 119 741 €, zásoby 213 129 €, pohľadávky 204 935 €, finančné účty 69 979 €. 2023: dlhodobý majetok 117 552 €, zásoby 161 857 €, pohľadávky 313 520 €, finančné účty 22 885 €. 2024: dlhodobý majetok 113 505 €, zásoby 207 947 €, pohľadávky 243 436 €, finančné účty 55 370 €. 2025: dlhodobý majetok 87 932 €, zásoby 84 818 €, pohľadávky 236 621 €, finančné účty 9 715 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 123 473 €, zásoby 274 037 €, pohľadávky 205 297 €, finančné účty 22 874 €. 2022: dlhodobý majetok 119 741 €, zásoby 213 129 €, pohľadávky 204 935 €, finančné účty 69 979 €. 2023: dlhodobý majetok 117 552 €, zásoby 161 857 €, pohľadávky 313 520 €, finančné účty 22 885 €. 2024: dlhodobý majetok 113 505 €, zásoby 207 947 €, pohľadávky 243 436 €, finančné účty 55 370 €. 2025: dlhodobý majetok 87 932 €, zásoby 84 818 €, pohľadávky 236 621 €, finančné účty 9 715 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 363 181 €, dlhodobé záväzky 13 697 €, krátkodobé záväzky 252 199 €. 2022: vlastné imanie 369 328 €, dlhodobé záväzky 14 637 €, krátkodobé záväzky 226 736 €. 2023: vlastné imanie 370 683 €, dlhodobé záväzky 15 515 €, krátkodobé záväzky 234 047 €. 2024: vlastné imanie 373 791 €, dlhodobé záväzky 16 277 €, krátkodobé záväzky 234 257 €. 2025: vlastné imanie 202 027 €, dlhodobé záväzky 16 987 €, krátkodobé záväzky 206 083 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 363 181 €, dlhodobé záväzky 13 697 €, krátkodobé záväzky 252 199 €. 2022: vlastné imanie 369 328 €, dlhodobé záväzky 14 637 €, krátkodobé záväzky 226 736 €. 2023: vlastné imanie 370 683 €, dlhodobé záväzky 15 515 €, krátkodobé záväzky 234 047 €. 2024: vlastné imanie 373 791 €, dlhodobé záväzky 16 277 €, krátkodobé záväzky 234 257 €. 2025: vlastné imanie 202 027 €, dlhodobé záväzky 16 987 €, krátkodobé záväzky 206 083 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 363 181 €, dlhodobé záväzky 13 697 €, krátkodobé záväzky 252 199 €. 2022: vlastné imanie 369 328 €, dlhodobé záväzky 14 637 €, krátkodobé záväzky 226 736 €. 2023: vlastné imanie 370 683 €, dlhodobé záväzky 15 515 €, krátkodobé záväzky 234 047 €. 2024: vlastné imanie 373 791 €, dlhodobé záväzky 16 277 €, krátkodobé záväzky 234 257 €. 2025: vlastné imanie 202 027 €, dlhodobé záväzky 16 987 €, krátkodobé záväzky 206 083 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 000 €. 2022: daň z príjmu 4 883 €. 2023: daň z príjmu 2 365 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.02 tis.4,9 tis.2,4 tis.3,8 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 000 €. 2022: daň z príjmu 4 883 €. 2023: daň z príjmu 2 365 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.02 tis.4,9 tis.2,4 tis.3,8 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 000 €. 2022: daň z príjmu 4 883 €. 2023: daň z príjmu 2 365 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby700,6 tis.791,8 tis.754,1 tis.498,8 tis.358,1 tis.
Výsledok hospodárenia3,2 tis.5,1 tis.1,6 tis.3,1 tis.−172,1 tis.
Aktíva629,1 tis.610,7 tis.620,2 tis.624,3 tis.425,1 tis.
Vlastné imanie363,2 tis.369,3 tis.370,7 tis.373,8 tis.202 tis.
Daň z príjmu2 tis.4,9 tis.2,4 tis.3,8 tis.1,9 tis.
Zadlženosť42,3 %39,5 %40,2 %40,1 %52,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
358,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−172,1 tis.
Aktíva
425,1 tis.
Vlastné imanie
202 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
52,5 %

2024

Tržby
498,8 tis.
Výsledok hospodárenia
3,1 tis.
Aktíva
624,3 tis.
Vlastné imanie
373,8 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
40,1 %

2023

Tržby
754,1 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
620,2 tis.
Vlastné imanie
370,7 tis.
Daň z príjmu
2,4 tis.
Zadlženosť
40,2 %

2022

Tržby
791,8 tis.
Výsledok hospodárenia
5,1 tis.
Aktíva
610,7 tis.
Vlastné imanie
369,3 tis.
Daň z príjmu
4,9 tis.
Zadlženosť
39,5 %

2021

Tržby
700,6 tis.
Výsledok hospodárenia
3,2 tis.
Aktíva
629,1 tis.
Vlastné imanie
363,2 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
42,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API