Súhrn
- Vznik
- 18. 02. 199333 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 234 090 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- KONAKO spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31429530
- daňové identifikačné číslo
- 2020416640
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020416640
- Sídlo
- Partizánska cesta 73, 95701 Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
- Územie
- Bánovce nad Bebravouokres Bánovce nad BebravouTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 02. 1993
- V registri
- 33 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 1607/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 298835
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| -konštrukcia,projekcia a poradenská činnosť v oblasti výrobných pomôcok a strojných zariadení ,zastupovanie spoločností a podnikov | 18. 02. 1993 | — |
| výroba kovového tovaru | 30. 03. 2005 | — |
| výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 30. 03. 2005 | — |
| sprostredkovanie obchodu a služieb | 30. 03. 2005 | — |
| maloobchod v rozsahu voľných živností | 30. 03. 2005 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 23. 03. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020416640 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 12. 1994 |
| daňové identifikačné číslo | 2020416640 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 12. 10. 2026 – 26. 10. 2026 ukončené | 22. 10. 2026 |
| Pohľadávky štátu | 16. 09. 2026 – 31. 10. 2026 ukončené | 30. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené | 11. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 10. 2026.
Pohľadávky štátu
- 16. 09. 2026 – 31. 10. 2026 ukončené
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲100 % na 10 208 € a zvýšila tržby o ▲15 % na 234,1 tisíc eur.
Tržby
234 090 €
▲ 15,1 %Výsledok hospodárenia
10 208 €
▲ 100,0 %Aktíva
77 942 €
▲ 35,9 %Vlastné imanie
−7 707 €
▲ 57,0 %Zadlženosť
109,9 %
Hrubá marža
5,7 %
Čistá marža
4,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 189 tis. | 185,6 tis. | 174,9 tis. | 203,4 tis. | 234,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,1 tis. | 1,3 tis. | 1,3 tis. | 5,1 tis. | 10,2 tis. |
| Aktíva | 37,6 tis. | 37,2 tis. | 55,4 tis. | 57,3 tis. | 77,9 tis. |
| Vlastné imanie | −25,6 tis. | −24,3 tis. | −23 tis. | −17,9 tis. | −7,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 3 tis. | 3 tis. |
| Zadlženosť | 168,2 % | 165,3 % | 141,5 % | 131,2 % | 109,9 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 234,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 10,2 tis.
- Aktíva
- 77,9 tis.
- Vlastné imanie
- −7,7 tis.
- Daň z príjmu
- 3 tis.
- Zadlženosť
- 109,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 203,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,1 tis.
- Aktíva
- 57,3 tis.
- Vlastné imanie
- −17,9 tis.
- Daň z príjmu
- 3 tis.
- Zadlženosť
- 131,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 174,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,3 tis.
- Aktíva
- 55,4 tis.
- Vlastné imanie
- −23 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 141,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 185,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,3 tis.
- Aktíva
- 37,2 tis.
- Vlastné imanie
- −24,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 165,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 189 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,1 tis.
- Aktíva
- 37,6 tis.
- Vlastné imanie
- −25,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 168,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.