Súhrn
- Vznik
- 09. 12. 199233 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- KLINIKA OKA NITRA s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31425631
- daňové identifikačné číslo
- 2020395861
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Lahne 511, 95122 Alekšince, Slovenská republika
- Územie
- Alekšinceokres NitraNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 09. 12. 1992
- V registri
- 33 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 49265/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 934461
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| obchodná činnosť - sprostredkovanie obchodu kúpa, predaj vecí hnuteľných a nehnuteľných, vrátane zahranično-obchodnej činností podľa platných právnych predpisov | 09. 12. 1992 | — |
| reklamná činnosť v oblasti všetkých druhov reklamy a propagačných výrobkov | 09. 12. 1992 | — |
| zastupovanie tuzemských a zahraničných firiem | 09. 12. 1992 | — |
| montáž, opravy a servis strojov a zariadení | 09. 12. 1992 | — |
| konštrukčná činnosť | 09. 12. 1992 | — |
| zámočnícka výroba a kovoobrábanie | 09. 12. 1992 | — |
| aplikácia solárnych, bezpečnostných okenných fólií | 18. 07. 1995 | — |
| vykonávanie inžinierskych stavieb, priemyselných stavieb, občianskych a bytových stavieb | 13. 11. 1996 | — |
| osobná cestná motorová doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby | 08. 07. 2006 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 23. 01. 2020 do 04. 03. 2021 · na vlastnú žiadosť
- Oprávnená osoba
- Advokátska kancelária JUDr. Edit Balážiková s. r. o. · od 23. 01. 2020
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020395861 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −170 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−170 €
▲ 74,4 %Aktíva
17 995 €
bez zmenyVlastné imanie
17 204 €
▼ 1,0 %Zadlženosť
4,4 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −277 | 0 | −100 | −663 | −170 |
| Aktíva | 18,5 tis. | 18,5 tis. | 18,5 tis. | 18 tis. | 18 tis. |
| Vlastné imanie | 18,1 tis. | 18,1 tis. | 18 tis. | 17,4 tis. | 17,2 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 2,1 % | 2,1 % | 2,7 % | 3,5 % | 4,4 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −170
- Aktíva
- 18 tis.
- Vlastné imanie
- 17,2 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 4,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −663
- Aktíva
- 18 tis.
- Vlastné imanie
- 17,4 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 3,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −100
- Aktíva
- 18,5 tis.
- Vlastné imanie
- 18 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 2,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 18,5 tis.
- Vlastné imanie
- 18,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 2,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −277
- Aktíva
- 18,5 tis.
- Vlastné imanie
- 18,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 2,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.