Súhrn
- Vznik
- 20. 10. 199234 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 16 582 €2016
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Famili s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31422985
- daňové identifikačné číslo
- 2020380626
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Záhumenská 1824/45, 91101 Trenčín, Slovenská republika
- Územie
- Trenčínokres TrenčínTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 20. 10. 1992
- V registri
- 34 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 1551/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 313856
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| -výroba a montáž protislnečných zariadení | 20. 10. 1992 | — |
| -zámočnícke a strojárske práce | 20. 10. 1992 | — |
| -servis strojov a zariadení | 20. 10. 1992 | — |
| -nákup a predaj uvedených zariadení | 20. 10. 1992 | — |
| -sprostredkovanie obchodu v uvedenej oblasti | 20. 10. 1992 | — |
| -podnikateľské poradenstvo | 20. 10. 1992 | — |
| -zahranično-obchodná činnosť | 20. 10. 1992 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020380626 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 02. 2018 (rok porušenia 2017).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2016 znížila stratu na −2 449 € a zvýšila tržby o ▲89 % na 16,6 tisíc eur.
Tržby
16 582 €
▲ 89,4 %Výsledok hospodárenia
−2 449 €
▲ 80,8 %Aktíva
28 602 €
▲ 107,6 %Vlastné imanie
−10 289 €
▼ 31,2 %Zadlženosť
136,0 %
Hrubá marža
−9,0 %
Čistá marža
−14,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 9,5 tis. | 8,8 tis. | 16,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −12,6 tis. | −12,8 tis. | −2,4 tis. |
| Aktíva | 26,4 tis. | 13,8 tis. | 28,6 tis. |
| Vlastné imanie | 4,9 tis. | −7,8 tis. | −10,3 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 81,3 % | 156,9 % | 136,0 % |
2016
- Tržby
- 16,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,4 tis.
- Aktíva
- 28,6 tis.
- Vlastné imanie
- −10,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 136,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 8,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −12,8 tis.
- Aktíva
- 13,8 tis.
- Vlastné imanie
- −7,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 156,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 9,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −12,6 tis.
- Aktíva
- 26,4 tis.
- Vlastné imanie
- 4,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 81,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.