Súhrn
- Vznik
- 24. 08. 199234 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 266 429 €2020
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- DIDO Autopreprava, s. r. o. v likvidácii
- identifikačné číslo organizácie
- 31419372
- daňové identifikačné číslo
- 2021112742
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- ul. 29. augusta 1524/24, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
- Územie
- Banská Bystricaokres Banská BystricaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 08. 1992
- V registri
- 34 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 42783/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 963513
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| cestná nákladná doprava | 24. 08. 1992 | — |
| obchodná činnosť: nákup tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj /s tovarom, na ktorý sa vyžaduje osobitné povolenie oprávnenie môže sa obchodovať len s týmto povolením - oprávnením/ | 24. 08. 1992 | — |
| predaj a nákup nehnuteľností | 24. 08. 1992 | — |
| poradenské, zastupiteľské a sprostredkovateľské služby v predmete činnosti | 24. 08. 1992 | — |
| vedenie účtovníctva | 15. 07. 2003 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 15. 07. 2003 | — |
| sprostredkovanie kúpy a predaja tovaru a služieb na základe zmluvy o obstarávaní v rozsahu voľnej živnosti | 15. 07. 2003 | — |
| vykonávanie úpravy výrobkov a poskytovanie výkonov súvisiacich s veľkoobchodnou a maloobchodnou činnosťou v rozsahu voľnej živnosti | 15. 07. 2003 | — |
| poskytovanie služieb formou leasingových zmlúv | 15. 07. 2003 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021112742 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 08. 2022 (rok porušenia 2019).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2020 znížila stratu na −5 541 € a znížila tržby o ▼46 % na 266,4 tisíc eur.
Tržby
266 429 €
▼ 45,6 %Výsledok hospodárenia
−5 541 €
▲ 43,4 %Aktíva
186 824 €
▼ 8,4 %Vlastné imanie
83 138 €
▼ 6,2 %Zadlženosť
55,5 %
Hrubá marža
−2,1 %
Čistá marža
−2,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 9,3 tis. | 95,5 tis. | 638,5 tis. | 489,4 tis. | 266,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 3,8 tis. | −8,6 tis. | 37 tis. | −9,8 tis. | −5,5 tis. |
| Aktíva | 28,8 tis. | 123,9 tis. | 265 tis. | 204 tis. | 186,8 tis. |
| Vlastné imanie | 19,9 tis. | 50,1 tis. | 98,5 tis. | 88,7 tis. | 83,1 tis. |
| Daň z príjmu | 1,1 tis. | 0 | 12,4 tis. | 124 | 56 |
| Zadlženosť | 30,8 % | 59,5 % | 62,8 % | 56,5 % | 55,5 % |
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
2020
- Tržby
- 266,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5,5 tis.
- Aktíva
- 186,8 tis.
- Vlastné imanie
- 83,1 tis.
- Daň z príjmu
- 56
- Zadlženosť
- 55,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 489,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −9,8 tis.
- Aktíva
- 204 tis.
- Vlastné imanie
- 88,7 tis.
- Daň z príjmu
- 124
- Zadlženosť
- 56,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 638,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 37 tis.
- Aktíva
- 265 tis.
- Vlastné imanie
- 98,5 tis.
- Daň z príjmu
- 12,4 tis.
- Zadlženosť
- 62,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 95,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −8,6 tis.
- Aktíva
- 123,9 tis.
- Vlastné imanie
- 50,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 59,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 9,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,8 tis.
- Aktíva
- 28,8 tis.
- Vlastné imanie
- 19,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 30,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).