Súhrn
- Vznik
- 25. 06. 199234 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 52 674 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Poruchy a havárie - kanál, voda, plyn s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31416535
- daňové identifikačné číslo
- 2020390977
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020390977
- Sídlo
- Karpatské námestie 7770/10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Račaokres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 25. 06. 1992
- V registri
- 34 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 190576/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 807569
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| sprostredkovanie a veľkoobchod s valcovaným a hutným materiálom, drevom, výrobkami z dreva, kovu, plastických hmôt | 25. 06. 1992 | — |
| zámočníctvo | 23. 05. 1995 | — |
| kovoobrábanie | 23. 05. 1995 | — |
| poskytovanie služieb žeriavom | 23. 04. 1998 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 17. 07. 2000 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 17. 07. 2000 | — |
| sprostredkovateľská činnosť (s výnimkou činností vylúčených z pôsobnosti živnostenského zákona) | 17. 07. 2000 | — |
| piliarska výroba, kálanie a spracovanie dreva mechanizmom | 17. 07. 2000 | — |
| výroba drevených obalov | 17. 07. 2000 | — |
| ťažba, približovanie a zvoz dreva dopravným vozidlom | 07. 08. 2001 | — |
| cestná motorová doprava - nákladná cestná doprava | 07. 08. 2001 | — |
| Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov | 05. 08. 2025 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 05. 08. 2025 | — |
| Prípravné práce k realizáci stavby | 05. 08. 2025 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 05. 08. 2025 | — |
| Verejné obstarávanie | 05. 08. 2025 | — |
| Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy | 05. 08. 2025 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 05. 08. 2025 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 14. 02. 2026
- Oprávnená osoba
- BUKNA, advokátska kancelária, s.r.o. · od 14. 02. 2026
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020390977 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 04. 04. 2025 |
| daňové identifikačné číslo | 2020390977 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 8 442 € a zvýšila tržby z nuly na 52,7 tisíc eur.
Tržby
52 674 €
Výsledok hospodárenia
8 442 €
▲ 1 001,9 %Aktíva
92 394 €
▲ 229,5 %Vlastné imanie
36 125 €
▲ 30,5 %Zadlženosť
60,9 %
Hrubá marža
17,8 %
Čistá marža
16,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3,3 tis. | 0 | 0 | 0 | 52,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 18,6 tis. | −526 | −552 | −936 | 8,4 tis. |
| Aktíva | 33,4 tis. | 29,2 tis. | 28,6 tis. | 28 tis. | 92,4 tis. |
| Vlastné imanie | 29,7 tis. | 29,2 tis. | 28,6 tis. | 27,7 tis. | 36,1 tis. |
| Daň z príjmu | 3 tis. | 0 | 0 | 340 | 960 |
| Zadlženosť | 11,0 % | 0,0 % | 0,0 % | 1,3 % | 60,9 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 52,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,4 tis.
- Aktíva
- 92,4 tis.
- Vlastné imanie
- 36,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 60,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −936
- Aktíva
- 28 tis.
- Vlastné imanie
- 27,7 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 1,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −552
- Aktíva
- 28,6 tis.
- Vlastné imanie
- 28,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −526
- Aktíva
- 29,2 tis.
- Vlastné imanie
- 29,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 3,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 18,6 tis.
- Aktíva
- 33,4 tis.
- Vlastné imanie
- 29,7 tis.
- Daň z príjmu
- 3 tis.
- Zadlženosť
- 11,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.