Súhrn
- Vznik
- 24. 05. 199234 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 137 363 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- AGAT s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31412815
- daňové identifikačné číslo
- 2020398798
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020398798
- Sídlo
- Hlavná 1635/1 C, 94632 Marcelová, Slovenská republika
- Územie
- Marcelováokres KomárnoNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 05. 1992
- V registri
- 34 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 49/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 344336
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Veľkoobchod a maloobchod s drevom a drevárskymi polotovarmi, hutným a stavebným materiálom, poľnohospodárskymi produktami rastlinnej výroby, ovocím, zeleninou, kvetmi, originálne balenými požívatinami, nápojmi, tabakovými výrobkami, športovými a turistickými potrebami. | 24. 04. 1992 | — |
| -sprostredkovanie obchodu podľa platných všeobecne záväzných právnych predpisov | 20. 04. 1993 | — |
| -obchodná činnosť s komoditami v rozsahu voľnej živnosti | 20. 04. 1993 | — |
| -obchodná činnosť s motorovými vozidlami, vrátane ojazdených | 20. 04. 1993 | — |
| -obchodná činnosť s nosičmi zvukových a zvukovo-obrazových záznamov | 20. 04. 1993 | — |
| -prevádzkovanie verejného parkoviska | 16. 02. 1994 | — |
| - vykonávanie nakládky a vykládky tovaru mechanickou rukou | 26. 09. 1995 | — |
| opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 25. 08. 2020 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 25. 08. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020398798 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 1993 |
| daňové identifikačné číslo | 2020398798 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 03. 2018 (rok porušenia 2013).
Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 01. 05. 2024, rok porušenia 2024).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 08. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené | 31. 08. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼61 % na 1 202 € a znížila tržby o ▼6 % na 137,4 tisíc eur.
Tržby
137 363 €
▼ 6,0 %Výsledok hospodárenia
1 202 €
▼ 61,1 %Aktíva
345 863 €
▼ 16,1 %Vlastné imanie
112 635 €
▲ 1,1 %Zadlženosť
66,6 %
Hrubá marža
1,6 %
Čistá marža
0,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 155,3 tis. | 225,4 tis. | 173,6 tis. | 146,2 tis. | 137,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 23,8 tis. | 6,7 tis. | 6,3 tis. | 3,1 tis. | 1,2 tis. |
| Aktíva | 319,5 tis. | 416,7 tis. | 420,9 tis. | 412,3 tis. | 345,9 tis. |
| Vlastné imanie | 95,4 tis. | 102,1 tis. | 108,3 tis. | 111,4 tis. | 112,6 tis. |
| Daň z príjmu | 3 tis. | 1,9 tis. | 91 | 960 | 967 |
| Zadlženosť | 66,3 % | 73,1 % | 72,4 % | 71,7 % | 66,6 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 137,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,2 tis.
- Aktíva
- 345,9 tis.
- Vlastné imanie
- 112,6 tis.
- Daň z príjmu
- 967
- Zadlženosť
- 66,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 146,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,1 tis.
- Aktíva
- 412,3 tis.
- Vlastné imanie
- 111,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 71,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 173,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,3 tis.
- Aktíva
- 420,9 tis.
- Vlastné imanie
- 108,3 tis.
- Daň z príjmu
- 91
- Zadlženosť
- 72,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 225,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,7 tis.
- Aktíva
- 416,7 tis.
- Vlastné imanie
- 102,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 73,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 155,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 23,8 tis.
- Aktíva
- 319,5 tis.
- Vlastné imanie
- 95,4 tis.
- Daň z príjmu
- 3 tis.
- Zadlženosť
- 66,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.