prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

NONA, spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 31400400aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 08. 199531 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
NONA, spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
31400400
daňové identifikačné číslo
2020306706
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Obchodná 9, 81499 Bratislava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 08. 1995
V registri
31 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 9409/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
529004
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- maloobchod a veľkoobchod so všetkými druhmi tovaru v rozsahu voľnej živnosti,09. 08. 1995—
- vydavateľská činnosť,09. 08. 1995—
- reklamná činnosť,09. 08. 1995—
- sprostredkovateľská agentúra a distribučná činnosť,09. 08. 1995—
- prieskum trhu,25. 11. 1996—
- producentská činnosť v oblasti televíznej videotvorby,03. 09. 2001—
- propagačná činnosť, výroba reklamných materiálov,03. 09. 2001—
- výroba audiozáznamov a audiovizuálnych záznamov,03. 09. 2001—
sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností (realitná spoločnosť),28. 05. 2002—
usporadúvanie výstav, veľtrhov, kultúrnych, spoločenských a športových podujatí,28. 05. 2002—
organizovanie školení, seminárov a vzdelávacích podujatí,28. 05. 2002—
prieskum verejnej mienky,28. 05. 2002—
obstarávanie technických a dokumentačných prác v oblasti spoločenských a humanitných vied,05. 08. 2005—
výskum v oblasti spoločenských a humanitných vied,05. 08. 2005—
zemné a výkopové práce, terénne úpravy,05. 08. 2005—
obstarávateľská činnosť spojená so správou a prenájmom nehnuteľností,05. 08. 2005—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,05. 08. 2005—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020306706: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020306706Obdobia daňových registráciíDIČ 2020306706: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020306706Obdobia daňových registráciíDIČ 2020306706: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020306706
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202030670610. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila stratu na −1 152 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−1 152 €

▲ 79,7 %

Aktíva

15 050 €

▼ 6,4 %

Vlastné imanie

14 092 €

▼ 7,6 %

Zadlženosť

6,4 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 0 €. 2018: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.1100000020172018202020212022Tržby2017: tržby 0 €. 2018: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.1100000020172018202020212022Tržby2017: tržby 0 €. 2018: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.1100000020172018202020212022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −12 718 €. 2018: výsledok hospodárenia −22 865 €. 2020: výsledok hospodárenia −5 700 €. 2021: výsledok hospodárenia −5 687 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 152 €.0−25 tis.−12,7 tis.−22,9 tis.−5,7 tis.−5,7 tis.−1,2 tis.20172018202020212022Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −12 718 €. 2018: výsledok hospodárenia −22 865 €. 2020: výsledok hospodárenia −5 700 €. 2021: výsledok hospodárenia −5 687 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 152 €.0−25 tis.−12,7 tis.−22,9 tis.−5,7 tis.−5,7 tis.−1,2 tis.20172018202020212022Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −12 718 €. 2018: výsledok hospodárenia −22 865 €. 2020: výsledok hospodárenia −5 700 €. 2021: výsledok hospodárenia −5 687 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 152 €.0−25 tis.201720202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 58 414 €, vlastné imanie 55 186 €. 2018: aktíva 36 289 €, vlastné imanie 32 322 €. 2020: aktíva 21 827 €, vlastné imanie 20 931 €. 2021: aktíva 16 071 €, vlastné imanie 15 244 €. 2022: aktíva 15 050 €, vlastné imanie 14 092 €.100 tis.50 tis.020172018202020212022Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 58 414 €, vlastné imanie 55 186 €. 2018: aktíva 36 289 €, vlastné imanie 32 322 €. 2020: aktíva 21 827 €, vlastné imanie 20 931 €. 2021: aktíva 16 071 €, vlastné imanie 15 244 €. 2022: aktíva 15 050 €, vlastné imanie 14 092 €.100 tis.50 tis.020172018202020212022Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 58 414 €, vlastné imanie 55 186 €. 2018: aktíva 36 289 €, vlastné imanie 32 322 €. 2020: aktíva 21 827 €, vlastné imanie 20 931 €. 2021: aktíva 16 071 €, vlastné imanie 15 244 €. 2022: aktíva 15 050 €, vlastné imanie 14 092 €.100 tis.50 tis.020172018202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 18 490 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 582 €, finančné účty 23 342 €. 2018: dlhodobý majetok 13 868 €, zásoby 0 €, pohľadávky 73 €, finančné účty 22 348 €. 2020: dlhodobý majetok 4 623 €, zásoby 0 €, pohľadávky 69 €, finančné účty 17 135 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 71 €, finančné účty 16 000 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 74 €, finančné účty 14 976 €.100 tis.50 tis.020172018202020212022Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 18 490 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 582 €, finančné účty 23 342 €. 2018: dlhodobý majetok 13 868 €, zásoby 0 €, pohľadávky 73 €, finančné účty 22 348 €. 2020: dlhodobý majetok 4 623 €, zásoby 0 €, pohľadávky 69 €, finančné účty 17 135 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 71 €, finančné účty 16 000 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 74 €, finančné účty 14 976 €.100 tis.50 tis.020172018202020212022Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 18 490 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 582 €, finančné účty 23 342 €. 2018: dlhodobý majetok 13 868 €, zásoby 0 €, pohľadávky 73 €, finančné účty 22 348 €. 2020: dlhodobý majetok 4 623 €, zásoby 0 €, pohľadávky 69 €, finančné účty 17 135 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 71 €, finančné účty 16 000 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 74 €, finančné účty 14 976 €.100 tis.50 tis.020172018202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 55 186 €, dlhodobé záväzky 246 €, krátkodobé záväzky 2 982 €. 2018: vlastné imanie 32 322 €, dlhodobé záväzky 264 €, krátkodobé záväzky 3 703 €. 2020: vlastné imanie 20 931 €, dlhodobé záväzky 264 €, krátkodobé záväzky 632 €. 2021: vlastné imanie 15 244 €, dlhodobé záväzky 263 €, krátkodobé záväzky 564 €. 2022: vlastné imanie 14 092 €, dlhodobé záväzky 263 €, krátkodobé záväzky 695 €.100 tis.50 tis.020172018202020212022Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 55 186 €, dlhodobé záväzky 246 €, krátkodobé záväzky 2 982 €. 2018: vlastné imanie 32 322 €, dlhodobé záväzky 264 €, krátkodobé záväzky 3 703 €. 2020: vlastné imanie 20 931 €, dlhodobé záväzky 264 €, krátkodobé záväzky 632 €. 2021: vlastné imanie 15 244 €, dlhodobé záväzky 263 €, krátkodobé záväzky 564 €. 2022: vlastné imanie 14 092 €, dlhodobé záväzky 263 €, krátkodobé záväzky 695 €.100 tis.50 tis.020172018202020212022Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 55 186 €, dlhodobé záväzky 246 €, krátkodobé záväzky 2 982 €. 2018: vlastné imanie 32 322 €, dlhodobé záväzky 264 €, krátkodobé záväzky 3 703 €. 2020: vlastné imanie 20 931 €, dlhodobé záväzky 264 €, krátkodobé záväzky 632 €. 2021: vlastné imanie 15 244 €, dlhodobé záväzky 263 €, krátkodobé záväzky 564 €. 2022: vlastné imanie 14 092 €, dlhodobé záväzky 263 €, krátkodobé záväzky 695 €.100 tis.50 tis.020172018202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018202020212022Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018202020212022Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby00000
Výsledok hospodárenia−12,7 tis.−22,9 tis.−5,7 tis.−5,7 tis.−1,2 tis.
Aktíva58,4 tis.36,3 tis.21,8 tis.16,1 tis.15,1 tis.
Vlastné imanie55,2 tis.32,3 tis.20,9 tis.15,2 tis.14,1 tis.
Daň z príjmu9600000
Zadlženosť5,5 %10,9 %4,1 %5,1 %6,4 %

aj 2016 — v pláne Štandard

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,2 tis.
Aktíva
15,1 tis.
Vlastné imanie
14,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
6,4 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−5,7 tis.
Aktíva
16,1 tis.
Vlastné imanie
15,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
5,1 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−5,7 tis.
Aktíva
21,8 tis.
Vlastné imanie
20,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
4,1 %

2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−22,9 tis.
Aktíva
36,3 tis.
Vlastné imanie
32,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
10,9 %

2017

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−12,7 tis.
Aktíva
58,4 tis.
Vlastné imanie
55,2 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
5,5 %

aj 2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API