prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

Oil W-power s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 31398553aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 07. 199531 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
137 241 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Oil W-power s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
31398553
daňové identifikačné číslo
2020306453
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020306453
Sídlo
Jégého 16999/8, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 07. 1995
V registri
31 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 9244/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
387001
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
čistiace práce v rozsahu voľnej živnosti,18. 07. 1995—
kúpa a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti - maloobchod, veľkoobchod,18. 07. 1995—
sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností,28. 07. 1998—
sprostredkovanie služieb spojených so správou bytového a nebytového hospodárstva,28. 07. 1998—
podnikanie v oblasti nakladania s nebezpečným odpadom,01. 05. 2004—
činnosť v oblasti nakladania s odpadmi,01. 05. 2004—
poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autormi,17. 03. 2008—
automatizované spracovanie údajov,17. 03. 2008—
poradenská služba v oblasti výpočtovej techniky,17. 03. 2008—
organizovanie kurzov, školení a seminárov v rozsahu voľnej živnosti,17. 03. 2008—
projektovanie, riešenie a vyhodnocovanie geologických úloh geologického prieskumu životného prostredia,21. 06. 2011—
vykonávanie geofyzikálnych prác pre geologický výskum a geologický prieskum,21. 06. 2011—
výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied,21. 06. 2011—
reklamné a marketingové služby,21. 06. 2011—
prieskum trhu a verejnej mienky,21. 06. 2011—
sanácia geologického prostredia,28. 03. 2012—
sanácia enviromentálnej záťaže,28. 03. 2012—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 20. 05. 2017
Oprávnená osoba
Advokátska kancelária MHS Legal, s. r. o. · od 03. 02. 2026

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020306453: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020306453: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020306453IČ DPH SK2020306453Obdobia daňových registráciíDIČ 2020306453: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020306453: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020306453IČ DPH SK2020306453Obdobia daňových registráciíDIČ 2020306453: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020306453: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020306453IČ DPH SK2020306453
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202030645311. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 08. 1996
daňové identifikačné číslo202030645310. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 01. 10. 2013, rok porušenia 2013).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 zvýšila zisk o ▲1 768 % na 3 195 € a zvýšila tržby o ▲2 % na 137,2 tisíc eur.

Tržby

137 241 €

▲ 1,8 %

Výsledok hospodárenia

3 195 €

▲ 1 768,4 %

Aktíva

1 219 055 €

bez zmeny

Vlastné imanie

1 203 600 €

▲ 0,3 %

Zadlženosť

1,3 %

Hrubá marža

3,0 %

Čistá marža

2,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 90 837 €. 2022: tržby 119 788 €. 2023: tržby 134 873 €. 2024: tržby 137 241 €.200 tis.100 tis.0090,8 tis.119,8 tis.134,9 tis.137,2 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 90 837 €. 2022: tržby 119 788 €. 2023: tržby 134 873 €. 2024: tržby 137 241 €.200 tis.100 tis.0090,8 tis.119,8 tis.134,9 tis.137,2 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 90 837 €. 2022: tržby 119 788 €. 2023: tržby 134 873 €. 2024: tržby 137 241 €.200 tis.100 tis.00202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia 664 €. 2022: výsledok hospodárenia 147 €. 2023: výsledok hospodárenia 171 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 195 €.5 tis.2,5 tis.00+664+147+171+3,2 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia 664 €. 2022: výsledok hospodárenia 147 €. 2023: výsledok hospodárenia 171 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 195 €.5 tis.2,5 tis.00+664+147+171+3,2 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia 664 €. 2022: výsledok hospodárenia 147 €. 2023: výsledok hospodárenia 171 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 195 €.5 tis.2,5 tis.00+147202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 1 465 037 €, vlastné imanie 1 194 362 €. 2021: aktíva 1 548 351 €, vlastné imanie 1 200 087 €. 2022: aktíva 1 231 138 €, vlastné imanie 1 200 234 €. 2023: aktíva 1 218 740 €, vlastné imanie 1 200 405 €. 2024: aktíva 1 219 055 €, vlastné imanie 1 203 600 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 1 465 037 €, vlastné imanie 1 194 362 €. 2021: aktíva 1 548 351 €, vlastné imanie 1 200 087 €. 2022: aktíva 1 231 138 €, vlastné imanie 1 200 234 €. 2023: aktíva 1 218 740 €, vlastné imanie 1 200 405 €. 2024: aktíva 1 219 055 €, vlastné imanie 1 203 600 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 1 465 037 €, vlastné imanie 1 194 362 €. 2021: aktíva 1 548 351 €, vlastné imanie 1 200 087 €. 2022: aktíva 1 231 138 €, vlastné imanie 1 200 234 €. 2023: aktíva 1 218 740 €, vlastné imanie 1 200 405 €. 2024: aktíva 1 219 055 €, vlastné imanie 1 203 600 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 34 220 €, zásoby 2 642 €, pohľadávky 1 371 901 €, finančné účty 56 274 €. 2021: dlhodobý majetok 34 220 €, zásoby 2 642 €, pohľadávky 1 410 331 €, finančné účty 101 158 €. 2022: dlhodobý majetok 34 220 €, zásoby 2 642 €, pohľadávky 1 039 380 €, finančné účty 154 896 €. 2023: dlhodobý majetok 34 220 €, zásoby 3 673 €, pohľadávky 1 068 652 €, finančné účty 112 195 €. 2024: dlhodobý majetok 34 220 €, zásoby 12 217 €, pohľadávky 933 808 €, finančné účty 238 810 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 34 220 €, zásoby 2 642 €, pohľadávky 1 371 901 €, finančné účty 56 274 €. 2021: dlhodobý majetok 34 220 €, zásoby 2 642 €, pohľadávky 1 410 331 €, finančné účty 101 158 €. 2022: dlhodobý majetok 34 220 €, zásoby 2 642 €, pohľadávky 1 039 380 €, finančné účty 154 896 €. 2023: dlhodobý majetok 34 220 €, zásoby 3 673 €, pohľadávky 1 068 652 €, finančné účty 112 195 €. 2024: dlhodobý majetok 34 220 €, zásoby 12 217 €, pohľadávky 933 808 €, finančné účty 238 810 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 34 220 €, zásoby 2 642 €, pohľadávky 1 371 901 €, finančné účty 56 274 €. 2021: dlhodobý majetok 34 220 €, zásoby 2 642 €, pohľadávky 1 410 331 €, finančné účty 101 158 €. 2022: dlhodobý majetok 34 220 €, zásoby 2 642 €, pohľadávky 1 039 380 €, finančné účty 154 896 €. 2023: dlhodobý majetok 34 220 €, zásoby 3 673 €, pohľadávky 1 068 652 €, finančné účty 112 195 €. 2024: dlhodobý majetok 34 220 €, zásoby 12 217 €, pohľadávky 933 808 €, finančné účty 238 810 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 1 194 362 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 270 675 €. 2021: vlastné imanie 1 200 087 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 348 264 €. 2022: vlastné imanie 1 200 234 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 30 904 €. 2023: vlastné imanie 1 200 405 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 335 €. 2024: vlastné imanie 1 203 600 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 455 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 1 194 362 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 270 675 €. 2021: vlastné imanie 1 200 087 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 348 264 €. 2022: vlastné imanie 1 200 234 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 30 904 €. 2023: vlastné imanie 1 200 405 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 335 €. 2024: vlastné imanie 1 203 600 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 455 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 1 194 362 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 270 675 €. 2021: vlastné imanie 1 200 087 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 348 264 €. 2022: vlastné imanie 1 200 234 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 30 904 €. 2023: vlastné imanie 1 200 405 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 335 €. 2024: vlastné imanie 1 203 600 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 455 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 176 €. 2022: daň z príjmu 40 €. 2023: daň z príjmu 45 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.50000176404596020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 176 €. 2022: daň z príjmu 40 €. 2023: daň z príjmu 45 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.50000176404596020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 176 €. 2022: daň z príjmu 40 €. 2023: daň z príjmu 45 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.50000176404596020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby090,8 tis.119,8 tis.134,9 tis.137,2 tis.
Výsledok hospodárenia06641471713,2 tis.
Aktíva1,47 mil.1,55 mil.1,23 mil.1,22 mil.1,22 mil.
Vlastné imanie1,19 mil.1,2 mil.1,2 mil.1,2 mil.1,2 mil.
Daň z príjmu01764045960
Zadlženosť18,5 %22,5 %2,5 %1,5 %1,3 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
137,2 tis.
Výsledok hospodárenia
3,2 tis.
Aktíva
1,22 mil.
Vlastné imanie
1,2 mil.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
1,3 %

2023

Tržby
134,9 tis.
Výsledok hospodárenia
171
Aktíva
1,22 mil.
Vlastné imanie
1,2 mil.
Daň z príjmu
45
Zadlženosť
1,5 %

2022

Tržby
119,8 tis.
Výsledok hospodárenia
147
Aktíva
1,23 mil.
Vlastné imanie
1,2 mil.
Daň z príjmu
40
Zadlženosť
2,5 %

2021

Tržby
90,8 tis.
Výsledok hospodárenia
664
Aktíva
1,55 mil.
Vlastné imanie
1,2 mil.
Daň z príjmu
176
Zadlženosť
22,5 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
1,47 mil.
Vlastné imanie
1,19 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
18,5 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API