Súhrn
- Vznik
- 08. 05. 199531 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ŠK Cassovia, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31394931
- daňové identifikačné číslo
- 2020843781
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Čapajevova 10, 04011 Košice, Slovenská republika
- Územie
- Košický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 05. 1995
- V registri
- 31 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 14128/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1073184
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - nákup a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti, | 08. 05. 1995 | — |
| - sprostredkovanie obchodu, | 08. 05. 1995 | — |
| - prenájom motorových vozidiel, | 08. 05. 1995 | — |
| poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 24. 12. 2010 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 24. 12. 2010 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 24. 12. 2010 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 24. 12. 2010 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 24. 12. 2010 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 24. 12. 2010 | — |
| prevádzkovanie športových zariadení | 24. 12. 2010 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 24. 12. 2010 | — |
| reklamné a marketingové služby | 24. 12. 2010 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 22. 07. 2015 | — |
| Pestovanie, spracovanie a obchodovanie s chránenými rastlinami | 22. 07. 2015 | — |
| Chov vybraných druhov zvierat | 22. 07. 2015 | — |
| Chov, spracovanie a obchodovanie s chránenými živočíchmi | 22. 07. 2015 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 22. 07. 2015 | — |
| Poskytovanie služieb v rybárstve | 22. 07. 2015 | — |
| Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava | 22. 07. 2015 | — |
| Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m | 22. 07. 2015 | — |
| Kopanie studní | 22. 07. 2015 | — |
| Údenárska výroba | 22. 07. 2015 | — |
| Spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny | 22. 07. 2015 | — |
| Výroba chuťových prísad a korenín | 22. 07. 2015 | — |
| Spracovanie a úprava čaju a kávy | 22. 07. 2015 | — |
| Spracovanie prírodného medu | 22. 07. 2015 | — |
| Výroba nápojov | 22. 07. 2015 | — |
| Výroba kŕmnych zmesí | 22. 07. 2015 | — |
| Textilná výroba | 22. 07. 2015 | — |
| Odevná výroba | 22. 07. 2015 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 22. 07. 2015 | — |
| Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba | 22. 07. 2015 | — |
| Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva | 22. 07. 2015 | — |
| Výroba výrobkov zo slamy, šúpolia, prútia, korku | 22. 07. 2015 | — |
| Výroba celulózy a papiera | 22. 07. 2015 | — |
| Výroba výrobkov z papiera | 22. 07. 2015 | — |
| Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín | 22. 07. 2015 | — |
| Výroba farbív a pigmentov | 22. 07. 2015 | — |
| Výroba mydla, pracích prostriedkov a éterických olejov, čistiacich, leštiacich, parfumérskych a toaletných prípravkov | 22. 07. 2015 | — |
| Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov | 22. 07. 2015 | — |
| Výroba nekovových minerálnych výrobkov z betónu, sadrya cementu | 22. 07. 2015 | — |
| Výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z asfaltu | 22. 07. 2015 | — |
| Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava | 22. 07. 2015 | — |
| Keramická výroba | 22. 07. 2015 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 22. 07. 2015 | — |
| Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 22. 07. 2015 | — |
| Výroba strojov a prístrojov pre domácnosť | 22. 07. 2015 | — |
| Výroba hračiek a hier | 22. 07. 2015 | — |
| Výroba bižutérie a suvenírov | 22. 07. 2015 | — |
| Výroba hudobných nástrojov | 22. 07. 2015 | — |
| Výroba metiel, kief a maliarskeho náradia | 22. 07. 2015 | — |
| Výroba matracov | 22. 07. 2015 | — |
| Výroba sviečok | 22. 07. 2015 | — |
| Výroba a montáž tieniacej techniky | 22. 07. 2015 | — |
| Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí | 22. 07. 2015 | — |
| Čistenie kanalizačných systémov | 22. 07. 2015 | — |
| Diagnostika kanalizačných potrubí | 22. 07. 2015 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 22. 07. 2015 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 22. 07. 2015 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 22. 07. 2015 | — |
| Zhotovovanie mozaikových obrazov z rozličných materiálov podľa predložených návrhov | 22. 07. 2015 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 22. 07. 2015 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 22. 07. 2015 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 22. 07. 2015 | — |
| Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky | 22. 07. 2015 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 22. 07. 2015 | — |
| Vykonávanie odťahovej služby | 22. 07. 2015 | — |
| Sťahovacie služby | 22. 07. 2015 | — |
| Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 22. 07. 2015 | — |
| Predaj leteckých prepravných služieb | 22. 07. 2015 | — |
| Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami | 22. 07. 2015 | — |
| Prevádzka malých plavidiel | 22. 07. 2015 | — |
| Preprava zbraní a streliva | 22. 07. 2015 | — |
| Skladovanie | 22. 07. 2015 | — |
| Baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 22. 07. 2015 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 22. 07. 2015 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 22. 07. 2015 | — |
| Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie) | 22. 07. 2015 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 22. 07. 2015 | — |
| Počítačové služby | 22. 07. 2015 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým sprcovaním údajov | 22. 07. 2015 | — |
| Vydavateľská činnosť | 22. 07. 2015 | — |
| Finančný leasing | 22. 07. 2015 | — |
| Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 22. 07. 2015 | — |
| Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 22. 07. 2015 | — |
| Faktoring a forfaiting | 22. 07. 2015 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 22. 07. 2015 | — |
| Administratívne služby | 22. 07. 2015 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 22. 07. 2015 | — |
| Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty | 22. 07. 2015 | — |
| Vedenie účtovníctva | 22. 07. 2015 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 22. 07. 2015 | — |
| Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie | 22. 07. 2015 | — |
| Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu | 22. 07. 2015 | — |
| Prevádzkovanie jaslí | 22. 07. 2015 | — |
| Poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôb | 22. 07. 2015 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 22. 07. 2015 | — |
| Prevádzkovanie čistiarne a práčovne | 22. 07. 2015 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 22. 07. 2015 | — |
| Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť | 22. 07. 2015 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 22. 07. 2015 | — |
| Fotografické služby | 22. 07. 2015 | — |
| Montáž bezpečnostných dverí s menej ako 3-bodovým uzamykacím mechanizmom | 22. 07. 2015 | — |
| Spracovávanie rodokmeňov | 22. 07. 2015 | — |
| Činnosť astrológov a numerológov | 22. 07. 2015 | — |
| Veštenie z karát a iných podkladov | 22. 07. 2015 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov a videozáznamov | 22. 07. 2015 | — |
| Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu | 22. 07. 2015 | — |
| Opravy, plnenie a revízie hasiacich prístrojov | 22. 07. 2015 | — |
| Verejné obstarávanie | 22. 07. 2015 | — |
| Manikúra | 22. 07. 2015 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020843781 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2021).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 znížila stratu na −8 903 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−8 903 €
▲ 47,1 %Aktíva
38 917 €
▼ 17,4 %Vlastné imanie
−11 015 €
▼ 421,8 %Zadlženosť
128,3 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 476 tis. | 454,8 tis. | 588 tis. | 2,8 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −17,6 tis. | −18,7 tis. | 1,1 tis. | −16,8 tis. | −8,9 tis. |
| Aktíva | 170,5 tis. | 105,8 tis. | 152,6 tis. | 47,1 tis. | 38,9 tis. |
| Vlastné imanie | −47,6 tis. | −66,3 tis. | 4,5 tis. | −2,1 tis. | −11 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 2,9 tis. | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 127,9 % | 162,6 % | 97,1 % | 104,5 % | 128,3 % |
aj 2014 — v pláne Štandard
2019
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −8,9 tis.
- Aktíva
- 38,9 tis.
- Vlastné imanie
- −11 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 128,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 2,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −16,8 tis.
- Aktíva
- 47,1 tis.
- Vlastné imanie
- −2,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 104,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 588 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,1 tis.
- Aktíva
- 152,6 tis.
- Vlastné imanie
- 4,5 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 97,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 454,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −18,7 tis.
- Aktíva
- 105,8 tis.
- Vlastné imanie
- −66,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 162,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 476 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −17,6 tis.
- Aktíva
- 170,5 tis.
- Vlastné imanie
- −47,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 127,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.