Súhrn
- Vznik
- 19. 01. 199531 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 97 564 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Nautiservis, spol. s r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31387721
- daňové identifikačné číslo
- 2020330147
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Pestovateľská 4, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Ružinovokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 01. 1995
- V registri
- 31 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 8272/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1053398
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| opravy a servis čerpacej techniky-mechanických častí, | 19. 01. 1995 | — |
| výroba, opravy, servis a montáž vodohospodárskych zariadení, | 19. 01. 1995 | — |
| reklamná a propagačná, | 19. 01. 1995 | — |
| sprostredkovateľská činnosť, | 19. 01. 1995 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj - obchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 19. 01. 1995 | — |
| montáž, rekonštrukcie, údržba vyhradených technických zariadení, | 31. 03. 2008 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 07. 05. 2014 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020330147 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 06. 2024 (rok porušenia 2023).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 prepadlo do straty −8 614 € a zvýšila tržby o ▲6 % na 97,6 tisíc eur.
Tržby
97 564 €
▲ 6,2 %Výsledok hospodárenia
−8 614 €
▼ 2 216,5 %Aktíva
40 039 €
▼ 10,6 %Vlastné imanie
−10 356 €
▼ 267,8 %Zadlženosť
125,9 %
Hrubá marža
−8,8 %
Čistá marža
−8,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 241,9 tis. | 178,4 tis. | 112,3 tis. | 91,8 tis. | 97,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 7,2 tis. | 2,7 tis. | 1,1 tis. | 407 | −8,6 tis. |
| Aktíva | −33,9 tis. | 90,6 tis. | 1,7 tis. | 44,8 tis. | 40 tis. |
| Vlastné imanie | −14,9 tis. | 2,7 tis. | 5,8 tis. | 6,2 tis. | −10,4 tis. |
| Daň z príjmu | 2,9 tis. | 1,5 tis. | 708 | 138 | 0 |
| Zadlženosť | — | 42,9 % | −242,4 % | 86,2 % | 125,9 % |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 97,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −8,6 tis.
- Aktíva
- 40 tis.
- Vlastné imanie
- −10,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 125,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 91,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 407
- Aktíva
- 44,8 tis.
- Vlastné imanie
- 6,2 tis.
- Daň z príjmu
- 138
- Zadlženosť
- 86,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 112,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,1 tis.
- Aktíva
- 1,7 tis.
- Vlastné imanie
- 5,8 tis.
- Daň z príjmu
- 708
- Zadlženosť
- −242,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 178,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,7 tis.
- Aktíva
- 90,6 tis.
- Vlastné imanie
- 2,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,5 tis.
- Zadlženosť
- 42,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 241,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,2 tis.
- Aktíva
- −33,9 tis.
- Vlastné imanie
- −14,9 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.