Súhrn
- Vznik
- 30. 01. 199531 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 44 908 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ELEKTROSTAVBY s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31387551
- daňové identifikačné číslo
- 2020913389
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020913389
- Sídlo
- Hviezdna ulica 585/3, 90067 Láb, Slovenská republika
- Územie
- Lábokres MalackyBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 30. 01. 1995
- V registri
- 31 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 8256/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 649805
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti, | 30. 01. 1995 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti, | 30. 01. 1995 | — |
| - sprostredkovanie obchodu a služieb, | 30. 01. 1995 | — |
| - vydavateľská činnosť s výnimkou remeselných živností uvedených v prílohe č.1 živnos- tenského zákona, | 30. 01. 1995 | — |
| - sprostredkovanie prenájmu nehnuteľostí, | 30. 01. 1995 | — |
| - reklama - výroba, predaj a sprostredkovanie v rozsahu voľnej živnosti, | 30. 01. 1995 | — |
| - poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb, | 02. 06. 1997 | — |
| - prevádzkovanie multikárových zábavných dráh, | 02. 06. 1997 | — |
| Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených elektrických zariadení | 05. 01. 2018 | — |
| Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení- elektrických | 05. 01. 2018 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 05. 01. 2018 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 05. 01. 2018 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenkých podujatí | 05. 01. 2018 | — |
| výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok | 27. 10. 2018 | — |
| projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 27. 10. 2018 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 27. 10. 2018 | — |
| Pánske, dámske a detské kaderníctvo | 09. 04. 2026 | — |
| Poskytovanie sociálnych služieb | 09. 04. 2026 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 09. 04. 2026 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 09. 04. 2026 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 09. 04. 2026 | — |
| Mimoškolská vzdelávacia činnosť | 09. 04. 2026 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 09. 04. 2026 | — |
| Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 09. 04. 2026 | — |
| Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia | 09. 04. 2026 | — |
| Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy | 09. 04. 2026 | — |
| Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy | 09. 04. 2026 | — |
| Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 09. 04. 2026 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov | 09. 04. 2026 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 09. 04. 2026 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 09. 04. 2026 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 09. 04. 2026 | — |
| Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu, konzultačná a poradenská činnosť v ručených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií | 09. 04. 2026 | — |
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 09. 04. 2026 | — |
| Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky | 09. 04. 2026 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 09. 04. 2026 | — |
| Aranžovanie výkladov, viazanie kytíc a vencov, úpravy výstavných miestností | 09. 04. 2026 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 09. 04. 2026 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020913389 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 10. 2018 |
| daňové identifikačné číslo | 2020913389 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼23 % na 5 620 € a znížila tržby o ▼43 % na 44,9 tisíc eur.
Tržby
44 908 €
▼ 43,0 %Výsledok hospodárenia
5 620 €
▼ 23,2 %Aktíva
77 801 €
▲ 41,2 %Vlastné imanie
56 240 €
▲ 11,1 %Zadlženosť
27,7 %
Hrubá marža
14,7 %
Čistá marža
12,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 82,6 tis. | 54,7 tis. | 88,2 tis. | 78,8 tis. | 44,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 800 | −5,2 tis. | 8,6 tis. | 7,3 tis. | 5,6 tis. |
| Aktíva | 58 tis. | 42,8 tis. | 49,2 tis. | 55,1 tis. | 77,8 tis. |
| Vlastné imanie | 39,9 tis. | 34,7 tis. | 43,3 tis. | 50,6 tis. | 56,2 tis. |
| Daň z príjmu | 1,5 tis. | 0 | 3,3 tis. | 2,5 tis. | 960 |
| Zadlženosť | 31,2 % | 18,9 % | 12,0 % | 8,1 % | 27,7 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 44,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,6 tis.
- Aktíva
- 77,8 tis.
- Vlastné imanie
- 56,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 27,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 78,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,3 tis.
- Aktíva
- 55,1 tis.
- Vlastné imanie
- 50,6 tis.
- Daň z príjmu
- 2,5 tis.
- Zadlženosť
- 8,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 88,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,6 tis.
- Aktíva
- 49,2 tis.
- Vlastné imanie
- 43,3 tis.
- Daň z príjmu
- 3,3 tis.
- Zadlženosť
- 12,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 54,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5,2 tis.
- Aktíva
- 42,8 tis.
- Vlastné imanie
- 34,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 18,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 82,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 800
- Aktíva
- 58 tis.
- Vlastné imanie
- 39,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,5 tis.
- Zadlženosť
- 31,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.