Súhrn
- Vznik
- 06. 12. 199431 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 89 475 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- OMNIPRESS s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31384536
- daňové identifikačné číslo
- 2020320841
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020320841
- Sídlo
- Budovateľská 12, 82108 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 12. 1994
- V registri
- 31 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 7994/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 776245
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| vydavatelská činnosť, | 06. 12. 1994 | — |
| kúpa a predaj tovaru všetkého druhu v rozsahu voľnej živnosti formou maloobchodu, | 06. 12. 1994 | — |
| kúpa a predaj tovaru všetkého druhu v rozsahu voľnej živnosti formou veľkoobchodu, | 06. 12. 1994 | — |
| činnosť reklamnej agentúry, | 06. 12. 1994 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu predmetu podnikania, | 06. 12. 1994 | — |
| nákup a predaj motorových vozidiel, náhradných dielov a príslušenstva motorových vozidiel, pohonných hmôt, motorových olejov a motoristických potireb (okrem autoalarmov) | 06. 04. 2004 | — |
| autoservis - opravy cestných motorových vozidiel | 06. 04. 2004 | — |
| autoservis - oprava karosérií | 06. 04. 2004 | — |
| pneuservis | 06. 04. 2004 | — |
| prenájom strojov a prístrojov | 06. 04. 2004 | — |
| prenájom motorových vozidiel | 06. 04. 2004 | — |
| prenájom priemyselného a spotrebného tovaru | 06. 04. 2004 | — |
| nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 06. 04. 2004 | — |
| osobná cestná doprava (nezahŕňa vnútroštátnu taxislužbu a autobusovú dopravu) | 06. 04. 2004 | — |
| leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 06. 04. 2004 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020320841 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 1995 |
| daňové identifikačné číslo | 2020320841 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 25. 02. 2021, rok porušenia 2020).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 12. 10. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −8 096 € a znížila tržby o ▼5 % na 89,5 tisíc eur.
Tržby
89 475 €
▼ 5,5 %Výsledok hospodárenia
−8 096 €
▼ 2 509,5 %Aktíva
40 786 €
▼ 12,9 %Vlastné imanie
−13 047 €
▲ 47,7 %Zadlženosť
132,0 %
Hrubá marža
−8,0 %
Čistá marža
−9,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 80,6 tis. | 95,4 tis. | 93,8 tis. | 94,6 tis. | 89,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −1,7 tis. | −990 | 714 | 336 | −8,1 tis. |
| Aktíva | 56 tis. | 44,9 tis. | 41,5 tis. | 46,9 tis. | 40,8 tis. |
| Vlastné imanie | −25 tis. | −26 tis. | −25,3 tis. | −25 tis. | −13 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 144 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 144,7 % | 157,9 % | 160,9 % | 153,3 % | 132,0 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 89,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −8,1 tis.
- Aktíva
- 40,8 tis.
- Vlastné imanie
- −13 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 132,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 94,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 336
- Aktíva
- 46,9 tis.
- Vlastné imanie
- −25 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 153,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 93,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 714
- Aktíva
- 41,5 tis.
- Vlastné imanie
- −25,3 tis.
- Daň z príjmu
- 144
- Zadlženosť
- 160,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 95,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −990
- Aktíva
- 44,9 tis.
- Vlastné imanie
- −26 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 157,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 80,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,7 tis.
- Aktíva
- 56 tis.
- Vlastné imanie
- −25 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 144,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.