prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

TransferShurn s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 31384145aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 11. 199431 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TransferShurn s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
31384145
daňové identifikačné číslo
2020303868
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Sedmokrásková 6, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 11. 1994
V registri
31 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 7956/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
513834
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov25. 01. 2013—
organizačné zabezpečenie vzdelávacej činnosti,24. 11. 1994—
organizovanie školení, kurzov, seminárov, rekvalifikačných kurzov25. 01. 2013—
poradenstvo a odborné konzultácie v oblasti ekonómie, podnikovom hospodárstve, management,24. 11. 1994—
vydavateľská činnosť-študijné materiály, pomocné študijné materiály, pracovné materiály a pomôcky, študijné príručky,24. 11. 1994—
spracovanie projektov a technicko-organizačné zabezpečenie pri realizácii projektov pre predvstupové a štrukturálne nástroje EÚ v rozsahu voľnej živnosti25. 01. 2013—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/,24. 11. 1994—
výskum a vývoj v špecifickej oblasti spoločenských a humanitných vied, interdisciplinárny výskum a vývoj25. 01. 2013—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,24. 11. 1994—
konzultačné, poradenské, tréningové a koučovacie služby v oblasti rozvoja ľudských zdrojov25. 01. 2013—
sprostredkovateľská činnosť,24. 11. 1994—
reklamná činnosť,24. 11. 1994—
marketing,24. 11. 1994—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 06. 02. 2023 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
Mgr. Matej Vida · od 02. 06. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020303868: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020303868Obdobia daňových registráciíDIČ 2020303868: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020303868Obdobia daňových registráciíDIČ 2020303868: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020303868
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202030386810. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 25. 09. 2025 (rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila stratu na −44 256 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−44 256 €

▲ 2,1 %

Aktíva

21 071 €

▼ 56,5 %

Vlastné imanie

1 449 €

▼ 96,8 %

Zadlženosť

80,8 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 413 927 €. 2020: tržby 1 533 579 €. 2021: tržby 67 800 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €.2 mil.1 mil.0413,9 tis.1,53 mil.67,8 tis.0020192020202120222023Tržby2019: tržby 413 927 €. 2020: tržby 1 533 579 €. 2021: tržby 67 800 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €.2 mil.1 mil.0413,9 tis.1,53 mil.67,8 tis.0020192020202120222023Tržby2019: tržby 413 927 €. 2020: tržby 1 533 579 €. 2021: tržby 67 800 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €.2 mil.1 mil.00201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 69 333 €. 2020: výsledok hospodárenia 275 036 €. 2021: výsledok hospodárenia −125 263 €. 2022: výsledok hospodárenia −45 220 €. 2023: výsledok hospodárenia −44 256 €.500 tis.0−200 tis.+69,3 tis.+275 tis.−125,3 tis.−45,2 tis.−44,3 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 69 333 €. 2020: výsledok hospodárenia 275 036 €. 2021: výsledok hospodárenia −125 263 €. 2022: výsledok hospodárenia −45 220 €. 2023: výsledok hospodárenia −44 256 €.500 tis.0−200 tis.+69,3 tis.−44,3 tis.201920212023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 69 333 €. 2020: výsledok hospodárenia 275 036 €. 2021: výsledok hospodárenia −125 263 €. 2022: výsledok hospodárenia −45 220 €. 2023: výsledok hospodárenia −44 256 €.500 tis.0−200 tis.20202023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 387 463 €, vlastné imanie 79 152 €. 2020: aktíva 776 780 €, vlastné imanie 354 188 €. 2021: aktíva 167 064 €, vlastné imanie 133 926 €. 2022: aktíva 48 390 €, vlastné imanie 45 705 €. 2023: aktíva 21 071 €, vlastné imanie 1 449 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 387 463 €, vlastné imanie 79 152 €. 2020: aktíva 776 780 €, vlastné imanie 354 188 €. 2021: aktíva 167 064 €, vlastné imanie 133 926 €. 2022: aktíva 48 390 €, vlastné imanie 45 705 €. 2023: aktíva 21 071 €, vlastné imanie 1 449 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 387 463 €, vlastné imanie 79 152 €. 2020: aktíva 776 780 €, vlastné imanie 354 188 €. 2021: aktíva 167 064 €, vlastné imanie 133 926 €. 2022: aktíva 48 390 €, vlastné imanie 45 705 €. 2023: aktíva 21 071 €, vlastné imanie 1 449 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 16 687 €, zásoby 0 €, pohľadávky 222 717 €, finančné účty 106 002 €. 2020: dlhodobý majetok 45 988 €, zásoby 0 €, pohľadávky 78 355 €, finančné účty 651 092 €. 2021: dlhodobý majetok 36 306 €, zásoby 0 €, pohľadávky 102 876 €, finančné účty 26 440 €. 2022: dlhodobý majetok 24 212 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 666 €, finančné účty 5 411 €. 2023: dlhodobý majetok 12 383 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 698 €, finančné účty 645 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 16 687 €, zásoby 0 €, pohľadávky 222 717 €, finančné účty 106 002 €. 2020: dlhodobý majetok 45 988 €, zásoby 0 €, pohľadávky 78 355 €, finančné účty 651 092 €. 2021: dlhodobý majetok 36 306 €, zásoby 0 €, pohľadávky 102 876 €, finančné účty 26 440 €. 2022: dlhodobý majetok 24 212 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 666 €, finančné účty 5 411 €. 2023: dlhodobý majetok 12 383 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 698 €, finančné účty 645 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 16 687 €, zásoby 0 €, pohľadávky 222 717 €, finančné účty 106 002 €. 2020: dlhodobý majetok 45 988 €, zásoby 0 €, pohľadávky 78 355 €, finančné účty 651 092 €. 2021: dlhodobý majetok 36 306 €, zásoby 0 €, pohľadávky 102 876 €, finančné účty 26 440 €. 2022: dlhodobý majetok 24 212 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 666 €, finančné účty 5 411 €. 2023: dlhodobý majetok 12 383 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 698 €, finančné účty 645 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 79 152 €, dlhodobé záväzky 138 €, krátkodobé záväzky 302 721 €. 2020: vlastné imanie 354 188 €, dlhodobé záväzky 856 €, krátkodobé záväzky 380 369 €. 2021: vlastné imanie 133 926 €, dlhodobé záväzky 1 115 €, krátkodobé záväzky 3 863 €. 2022: vlastné imanie 45 705 €, dlhodobé záväzky 1 104 €, krátkodobé záväzky 2 757 €. 2023: vlastné imanie 1 449 €, dlhodobé záväzky 1 124 €, krátkodobé záväzky 15 894 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 79 152 €, dlhodobé záväzky 138 €, krátkodobé záväzky 302 721 €. 2020: vlastné imanie 354 188 €, dlhodobé záväzky 856 €, krátkodobé záväzky 380 369 €. 2021: vlastné imanie 133 926 €, dlhodobé záväzky 1 115 €, krátkodobé záväzky 3 863 €. 2022: vlastné imanie 45 705 €, dlhodobé záväzky 1 104 €, krátkodobé záväzky 2 757 €. 2023: vlastné imanie 1 449 €, dlhodobé záväzky 1 124 €, krátkodobé záväzky 15 894 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 79 152 €, dlhodobé záväzky 138 €, krátkodobé záväzky 302 721 €. 2020: vlastné imanie 354 188 €, dlhodobé záväzky 856 €, krátkodobé záväzky 380 369 €. 2021: vlastné imanie 133 926 €, dlhodobé záväzky 1 115 €, krátkodobé záväzky 3 863 €. 2022: vlastné imanie 45 705 €, dlhodobé záväzky 1 104 €, krátkodobé záväzky 2 757 €. 2023: vlastné imanie 1 449 €, dlhodobé záväzky 1 124 €, krátkodobé záväzky 15 894 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 14 083 €. 2020: daň z príjmu 73 292 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.100 tis.50 tis.014,1 tis.73,3 tis.00020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 14 083 €. 2020: daň z príjmu 73 292 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.100 tis.50 tis.014,1 tis.73,3 tis.00020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 14 083 €. 2020: daň z príjmu 73 292 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.100 tis.50 tis.000201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby413,9 tis.1,53 mil.67,8 tis.00
Výsledok hospodárenia69,3 tis.275 tis.−125,3 tis.−45,2 tis.−44,3 tis.
Aktíva387,5 tis.776,8 tis.167,1 tis.48,4 tis.21,1 tis.
Vlastné imanie79,2 tis.354,2 tis.133,9 tis.45,7 tis.1,4 tis.
Daň z príjmu14,1 tis.73,3 tis.000
Zadlženosť78,2 %49,1 %3,0 %8,0 %80,8 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−44,3 tis.
Aktíva
21,1 tis.
Vlastné imanie
1,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
80,8 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−45,2 tis.
Aktíva
48,4 tis.
Vlastné imanie
45,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
8,0 %

2021

Tržby
67,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−125,3 tis.
Aktíva
167,1 tis.
Vlastné imanie
133,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
3,0 %

2020

Tržby
1,53 mil.
Výsledok hospodárenia
275 tis.
Aktíva
776,8 tis.
Vlastné imanie
354,2 tis.
Daň z príjmu
73,3 tis.
Zadlženosť
49,1 %

2019

Tržby
413,9 tis.
Výsledok hospodárenia
69,3 tis.
Aktíva
387,5 tis.
Vlastné imanie
79,2 tis.
Daň z príjmu
14,1 tis.
Zadlženosť
78,2 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API