prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

CORUM GROUP, spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 31382339aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
28. 10. 199432 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
72 338 €2017

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CORUM GROUP, spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
31382339
daňové identifikačné číslo
2020337528
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020337528
Sídlo
Kozia 12, 81103 Bratislava-mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
28. 10. 1994
V registri
32 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 7802/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
565913
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),17. 12. 2002—
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),17. 12. 2002—
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodno technických služieb,17. 12. 2002—
- vykonávanie administratívnych prác a kopírovacích služieb,17. 12. 2002—
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby,17. 12. 2002—
- prenájom hnuteľných vecí - leasingová činnosť,17. 12. 2002—
- organizovanie školení, seminárov a kurzov,17. 12. 2002—
- organizovanie kultúrnych, športových a spoločenských podujatí,17. 12. 2002—
- reklamná a propagačná činnosť,17. 12. 2002—
- audiovízia,17. 12. 2002—
- fotografické práce,17. 12. 2002—
- technicko-organizačné zabezpečenie výstav,17. 12. 2002—
- nákup a predaj výpočtovej techniky,17. 12. 2002—
- návrh a optimalizácia informačných technológií a ich realizácia,17. 12. 2002—
- automatizované spracovanie dát,17. 12. 2002—
- vedenie účtovníctva,17. 12. 2002—
- činnosť účtovných poradcov,17. 12. 2002—
- činnosť organizačných a ekonomických poradcov,17. 12. 2002—
- poradenstvo v predmetoch podnikania,17. 12. 2002—
Prípravné práce k realizácii stavby01. 04. 2014—
Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín01. 04. 2014—
Vydavateľská činnosť01. 04. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020337528: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020337528: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020337528IČ DPH SK2020337528Obdobia daňových registráciíDIČ 2020337528: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020337528: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020337528IČ DPH SK2020337528Obdobia daňových registráciíDIČ 2020337528: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020337528: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020337528IČ DPH SK2020337528
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202033752811. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 1996
daňové identifikačné číslo202033752810. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený26. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2017 prepadlo do straty −2 601 € a znížila tržby o ▼38 % na 72,3 tisíc eur.

Tržby

72 338 €

▼ 38,3 %

Výsledok hospodárenia

−2 601 €

▼ 253,6 %

Aktíva

240 372 €

▲ 2,4 %

Vlastné imanie

133 107 €

▼ 1,9 %

Zadlženosť

44,6 %

Hrubá marža

−3,6 %

Čistá marža

−3,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 64 541 €. 2015: tržby 68 150 €. 2016: tržby 117 170 €. 2017: tržby 72 338 €.200 tis.100 tis.064,5 tis.68,2 tis.117,2 tis.72,3 tis.2014201520162017Tržby2014: tržby 64 541 €. 2015: tržby 68 150 €. 2016: tržby 117 170 €. 2017: tržby 72 338 €.200 tis.100 tis.064,5 tis.68,2 tis.117,2 tis.72,3 tis.2014201520162017Tržby2014: tržby 64 541 €. 2015: tržby 68 150 €. 2016: tržby 117 170 €. 2017: tržby 72 338 €.200 tis.100 tis.020152017

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −17 925 €. 2015: výsledok hospodárenia −727 €. 2016: výsledok hospodárenia 1 693 €. 2017: výsledok hospodárenia −2 601 €.2 tis.0−20 tis.−17,9 tis.−727+1,7 tis.−2,6 tis.2014201520162017Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −17 925 €. 2015: výsledok hospodárenia −727 €. 2016: výsledok hospodárenia 1 693 €. 2017: výsledok hospodárenia −2 601 €.2 tis.0−20 tis.−17,9 tis.−727+1,7 tis.−2,6 tis.2014201520162017Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −17 925 €. 2015: výsledok hospodárenia −727 €. 2016: výsledok hospodárenia 1 693 €. 2017: výsledok hospodárenia −2 601 €.2 tis.0−20 tis.−72720152017

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 237 019 €, vlastné imanie 171 742 €. 2015: aktíva 238 935 €, vlastné imanie 171 016 €. 2016: aktíva 234 842 €, vlastné imanie 135 708 €. 2017: aktíva 240 372 €, vlastné imanie 133 107 €.250 tis.125 tis.02014201520162017Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 237 019 €, vlastné imanie 171 742 €. 2015: aktíva 238 935 €, vlastné imanie 171 016 €. 2016: aktíva 234 842 €, vlastné imanie 135 708 €. 2017: aktíva 240 372 €, vlastné imanie 133 107 €.250 tis.125 tis.02014201520162017Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 237 019 €, vlastné imanie 171 742 €. 2015: aktíva 238 935 €, vlastné imanie 171 016 €. 2016: aktíva 234 842 €, vlastné imanie 135 708 €. 2017: aktíva 240 372 €, vlastné imanie 133 107 €.250 tis.125 tis.02014201520162017

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 12 451 €, zásoby 18 256 €, pohľadávky 182 386 €, finančné účty 23 926 €. 2015: dlhodobý majetok 9 202 €, zásoby 18 256 €, pohľadávky 188 121 €, finančné účty 23 356 €. 2016: dlhodobý majetok 7 848 €, zásoby 0 €, pohľadávky 204 462 €, finančné účty 22 532 €. 2017: dlhodobý majetok 7 848 €, zásoby 0 €, pohľadávky 203 330 €, finančné účty 29 194 €.250 tis.125 tis.02014201520162017Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 12 451 €, zásoby 18 256 €, pohľadávky 182 386 €, finančné účty 23 926 €. 2015: dlhodobý majetok 9 202 €, zásoby 18 256 €, pohľadávky 188 121 €, finančné účty 23 356 €. 2016: dlhodobý majetok 7 848 €, zásoby 0 €, pohľadávky 204 462 €, finančné účty 22 532 €. 2017: dlhodobý majetok 7 848 €, zásoby 0 €, pohľadávky 203 330 €, finančné účty 29 194 €.250 tis.125 tis.02014201520162017Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 12 451 €, zásoby 18 256 €, pohľadávky 182 386 €, finančné účty 23 926 €. 2015: dlhodobý majetok 9 202 €, zásoby 18 256 €, pohľadávky 188 121 €, finančné účty 23 356 €. 2016: dlhodobý majetok 7 848 €, zásoby 0 €, pohľadávky 204 462 €, finančné účty 22 532 €. 2017: dlhodobý majetok 7 848 €, zásoby 0 €, pohľadávky 203 330 €, finančné účty 29 194 €.250 tis.125 tis.02014201520162017
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 171 742 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 65 277 €. 2015: vlastné imanie 171 016 €, dlhodobé záväzky 66 €, krátkodobé záväzky 67 853 €. 2016: vlastné imanie 135 708 €, dlhodobé záväzky 66 €, krátkodobé záväzky 99 068 €. 2017: vlastné imanie 133 107 €, dlhodobé záväzky 127 €, krátkodobé záväzky 107 138 €.250 tis.125 tis.02014201520162017Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 171 742 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 65 277 €. 2015: vlastné imanie 171 016 €, dlhodobé záväzky 66 €, krátkodobé záväzky 67 853 €. 2016: vlastné imanie 135 708 €, dlhodobé záväzky 66 €, krátkodobé záväzky 99 068 €. 2017: vlastné imanie 133 107 €, dlhodobé záväzky 127 €, krátkodobé záväzky 107 138 €.250 tis.125 tis.02014201520162017Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 171 742 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 65 277 €. 2015: vlastné imanie 171 016 €, dlhodobé záväzky 66 €, krátkodobé záväzky 67 853 €. 2016: vlastné imanie 135 708 €, dlhodobé záväzky 66 €, krátkodobé záväzky 99 068 €. 2017: vlastné imanie 133 107 €, dlhodobé záväzky 127 €, krátkodobé záväzky 107 138 €.250 tis.125 tis.02014201520162017
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 0 €. 2015: daň z príjmu 161 €. 2016: daň z príjmu 717 €. 2017: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000016171702014201520162017Daň z príjmu2014: daň z príjmu 0 €. 2015: daň z príjmu 161 €. 2016: daň z príjmu 717 €. 2017: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000016171702014201520162017Daň z príjmu2014: daň z príjmu 0 €. 2015: daň z príjmu 161 €. 2016: daň z príjmu 717 €. 2017: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000016171702014201520162017
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok
Tržby64,5 tis.68,2 tis.117,2 tis.72,3 tis.
Výsledok hospodárenia−17,9 tis.−7271,7 tis.−2,6 tis.
Aktíva237 tis.238,9 tis.234,8 tis.240,4 tis.
Vlastné imanie171,7 tis.171 tis.135,7 tis.133,1 tis.
Daň z príjmu01617170
Zadlženosť27,5 %28,4 %42,2 %44,6 %

2017

Tržby
72,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,6 tis.
Aktíva
240,4 tis.
Vlastné imanie
133,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
44,6 %

2016

Tržby
117,2 tis.
Výsledok hospodárenia
1,7 tis.
Aktíva
234,8 tis.
Vlastné imanie
135,7 tis.
Daň z príjmu
717
Zadlženosť
42,2 %

2015

Tržby
68,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−727
Aktíva
238,9 tis.
Vlastné imanie
171 tis.
Daň z príjmu
161
Zadlženosť
28,4 %

2014

Tržby
64,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−17,9 tis.
Aktíva
237 tis.
Vlastné imanie
171,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
27,5 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API