Súhrn
- Vznik
- 20. 10. 199432 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 146 151 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- h.a. TÁLIA, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31381278
- daňové identifikačné číslo
- 2020320500
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020320500
- Sídlo
- Miletičova 32/568, 82108 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 20. 10. 1994
- V registri
- 32 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 7720/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 849917
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - sprostredkovateľská a poradenská činnosť v oblasti umenia a kultúry, | 20. 10. 1994 | — |
| - reklamná a propagačná činnosť, | 20. 10. 1994 | — |
| - sprostredkovanie služieb umelecko-tvorivého a realizačného charakteru pri príprave, výrobe a exploatácii javiskových a audiovizuálnych projektov, vrátane ich laboratórneho a technického spracovanie, bez ohľadu na spôsob ich zaznamenania a nosič záznamu, | 20. 10. 1994 | — |
| - sprostredkovanie služieb pri výrobe hra- ných, publicistických, populárno-vedeckých a náučných audiovizuálnych programov všet- kých druhov a metráže vyrobených akoukoľvek technológiou a uložených na akýchkoľvek známych a neznámych druhoch nosičov, | 20. 10. 1994 | — |
| - sprostredkovanie služieb pri tvorbe a realizácii dramaturgicky ucelených programov, ktorých súčasťou sú interpretačné vystúpenia výkonných umelcov, | 20. 10. 1994 | — |
| - výroba a predaj nenahraných nosičov zvukových alebo zvukovo-obrazových záznamov, predaj a požičiavanie nahraných zukových a zvukovoobrazových záznamov, | 20. 10. 1994 | — |
| - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), | 16. 05. 2003 | — |
| - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 16. 05. 2003 | — |
| - sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, reklamy, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti, | 16. 05. 2003 | — |
| výroba, predaj a rozmnožovanie zvukových a zvukovoobrazových záznamov so súhlasom autora, | 18. 03. 2006 | — |
| producentská činnosť v oblasti televíznej a filmovej tvorby v rozsahu voľnej živnosti, | 18. 03. 2006 | — |
| technicko-organizačné zabezpečenie pri výrobe filmov, | 18. 03. 2006 | — |
| technické služby pri výrobe filmov, | 18. 03. 2006 | — |
| výroba videofilmov a filmov v zmysle autorského zákona, | 18. 03. 2006 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020320500 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 11. 03. 2015 |
| daňové identifikačné číslo | 2020320500 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 12. 10. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 28. 09. 2026 ukončené | 25. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −7 082 € a znížila tržby o ▼22 % na 146,2 tisíc eur.
Tržby
146 151 €
▼ 21,9 %Výsledok hospodárenia
−7 082 €
▼ 121,0 %Aktíva
111 736 €
▼ 14,5 %Vlastné imanie
104 155 €
▼ 6,4 %Zadlženosť
6,8 %
Hrubá marža
−4,2 %
Čistá marža
−4,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 142,2 tis. | 164,3 tis. | 161,9 tis. | 187 tis. | 146,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −26,5 tis. | 14,7 tis. | 20,1 tis. | 33,7 tis. | −7,1 tis. |
| Aktíva | 74,6 tis. | 79,4 tis. | 91 tis. | 130,7 tis. | 111,7 tis. |
| Vlastné imanie | 42,8 tis. | 57,4 tis. | 77,5 tis. | 111,2 tis. | 104,2 tis. |
| Daň z príjmu | 121 | 4,7 tis. | 5 tis. | 7,6 tis. | 960 |
| Zadlženosť | 42,7 % | 27,7 % | 14,8 % | 14,9 % | 6,8 % |
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 146,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7,1 tis.
- Aktíva
- 111,7 tis.
- Vlastné imanie
- 104,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 6,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 187 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 33,7 tis.
- Aktíva
- 130,7 tis.
- Vlastné imanie
- 111,2 tis.
- Daň z príjmu
- 7,6 tis.
- Zadlženosť
- 14,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 161,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 20,1 tis.
- Aktíva
- 91 tis.
- Vlastné imanie
- 77,5 tis.
- Daň z príjmu
- 5 tis.
- Zadlženosť
- 14,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 164,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,7 tis.
- Aktíva
- 79,4 tis.
- Vlastné imanie
- 57,4 tis.
- Daň z príjmu
- 4,7 tis.
- Zadlženosť
- 27,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 142,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −26,5 tis.
- Aktíva
- 74,6 tis.
- Vlastné imanie
- 42,8 tis.
- Daň z príjmu
- 121
- Zadlženosť
- 42,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.