Súhrn
- Vznik
- 18. 07. 199432 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 146 480 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ALBION, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31375197
- daňové identifikačné číslo
- 2020807173
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Hroznová 4, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Nové Mestookres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 07. 1994
- V registri
- 32 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 7239/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 416337
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - nákup a predaj tovarov v rozsahu voľnej živnosti, | 18. 07. 1994 | — |
| - sprostredkovanie obchodu, | 18. 07. 1994 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 04. 01. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020807173 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 prehĺbila stratu na −20 907 € a zvýšila tržby o ▲10 % na 146,5 tisíc eur.
Tržby
146 480 €
▲ 9,8 %Výsledok hospodárenia
−20 907 €
▼ 753,3 %Aktíva
15 179 €
▼ 45,8 %Vlastné imanie
−11 485 €
▼ 312,2 %Zadlženosť
175,7 %
Hrubá marža
−13,6 %
Čistá marža
−14,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 92,5 tis. | 62,5 tis. | 66,1 tis. | 133,4 tis. | 146,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −31,7 tis. | −6,6 tis. | −12,5 tis. | −2,5 tis. | −20,9 tis. |
| Aktíva | 25,7 tis. | 40,3 tis. | 49,6 tis. | 28 tis. | 15,2 tis. |
| Vlastné imanie | −7 tis. | 7,8 tis. | 1,9 tis. | 5,4 tis. | −11,5 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 960 |
| Zadlženosť | 127,2 % | 80,7 % | 96,2 % | 80,7 % | 175,7 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 146,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −20,9 tis.
- Aktíva
- 15,2 tis.
- Vlastné imanie
- −11,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 175,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 133,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,5 tis.
- Aktíva
- 28 tis.
- Vlastné imanie
- 5,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 80,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 66,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −12,5 tis.
- Aktíva
- 49,6 tis.
- Vlastné imanie
- 1,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 96,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 62,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,6 tis.
- Aktíva
- 40,3 tis.
- Vlastné imanie
- 7,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 80,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 92,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −31,7 tis.
- Aktíva
- 25,7 tis.
- Vlastné imanie
- −7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 127,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.