prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

GEOSAN, spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 31372368aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 05. 199432 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
GEOSAN, spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
31372368
daňové identifikačné číslo
2020329718
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Dunajská 8, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 05. 1994
V registri
32 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 6989/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
487024
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,11. 09. 1997—
kúpa tovaru za účelom jehp predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,11. 09. 1997—
sprostredkovateľská činnosť,11. 09. 1997—
staviteľ-vykonávanie jednoduchých stavieb,07. 10. 1998—
montáž vnútorných plášťov z plastov a indikácia netesnosti existujúcich nádrží na ropné produkty,07. 10. 1998—
čistenie nádrží na ropné produkty,07. 10. 1998—
návrhy technológií na sanácie kontaminovaných podzemných vôd, zemín a ich realizácie,07. 10. 1998—
výroba prvkov technológií z plastických hmôt na ochranu životného prostredia,07. 10. 1998—
podnikanie v oblasti nakladania s odpadmi,07. 10. 1998—
zámočníctvo,07. 10. 1998—
geologické práce v rozsahu: projektovanie, riešenie a vyhodnocovanie geologických úloh hydrogeologického prieskumu a geologického prieskumu životného prostredia; vykonávanie terénnych meračských prác pre geologický výskum a geologický prieskum; monitorovanie geologických faktorov životného prostredia; sanácia geologického prostredia; sanácia environmentálnej záťaže,23. 02. 2011—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020329718: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020329718Obdobia daňových registráciíDIČ 2020329718: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020329718Obdobia daňových registráciíDIČ 2020329718: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020329718
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202032971810. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila stratu na −252 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−252 €

▲ 96,0 %

Aktíva

55 €

▼ 99,9 %

Vlastné imanie

55 €

▼ 99,9 %

Zadlženosť

0,0 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 3 206 €. 2019: tržby 3 206 €. 2020: tržby 4 747 €. 2021: tržby 4 372 €. 2022: tržby 0 €.5 tis.2,5 tis.03,2 tis.3,2 tis.4,7 tis.4,4 tis.020182019202020212022Tržby2018: tržby 3 206 €. 2019: tržby 3 206 €. 2020: tržby 4 747 €. 2021: tržby 4 372 €. 2022: tržby 0 €.5 tis.2,5 tis.03,2 tis.3,2 tis.4,7 tis.4,4 tis.020182019202020212022Tržby2018: tržby 3 206 €. 2019: tržby 3 206 €. 2020: tržby 4 747 €. 2021: tržby 4 372 €. 2022: tržby 0 €.5 tis.2,5 tis.00201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −3 868 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 544 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 017 €. 2021: výsledok hospodárenia −6 333 €. 2022: výsledok hospodárenia −252 €.0−10 tis.−3,9 tis.−2,5 tis.−1 tis.−6,3 tis.−25220182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −3 868 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 544 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 017 €. 2021: výsledok hospodárenia −6 333 €. 2022: výsledok hospodárenia −252 €.0−10 tis.−3,9 tis.−2,5 tis.−1 tis.−6,3 tis.−25220182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −3 868 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 544 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 017 €. 2021: výsledok hospodárenia −6 333 €. 2022: výsledok hospodárenia −252 €.0−10 tis.−252201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 764 823 €, vlastné imanie 764 823 €. 2019: aktíva 762 279 €, vlastné imanie 762 279 €. 2020: aktíva 561 261 €, vlastné imanie 561 261 €. 2021: aktíva 54 928 €, vlastné imanie 54 928 €. 2022: aktíva 55 €, vlastné imanie 55 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 764 823 €, vlastné imanie 764 823 €. 2019: aktíva 762 279 €, vlastné imanie 762 279 €. 2020: aktíva 561 261 €, vlastné imanie 561 261 €. 2021: aktíva 54 928 €, vlastné imanie 54 928 €. 2022: aktíva 55 €, vlastné imanie 55 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 764 823 €, vlastné imanie 764 823 €. 2019: aktíva 762 279 €, vlastné imanie 762 279 €. 2020: aktíva 561 261 €, vlastné imanie 561 261 €. 2021: aktíva 54 928 €, vlastné imanie 54 928 €. 2022: aktíva 55 €, vlastné imanie 55 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 5 514 €, zásoby 0 €, pohľadávky 677 417 €, finančné účty 81 892 €. 2019: dlhodobý majetok 3 445 €, zásoby 0 €, pohľadávky 557 417 €, finančné účty 201 417 €. 2020: dlhodobý majetok 2 495 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 417 €, finančné účty 521 349 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 302 €, finančné účty 17 626 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 55 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 5 514 €, zásoby 0 €, pohľadávky 677 417 €, finančné účty 81 892 €. 2019: dlhodobý majetok 3 445 €, zásoby 0 €, pohľadávky 557 417 €, finančné účty 201 417 €. 2020: dlhodobý majetok 2 495 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 417 €, finančné účty 521 349 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 302 €, finančné účty 17 626 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 55 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 5 514 €, zásoby 0 €, pohľadávky 677 417 €, finančné účty 81 892 €. 2019: dlhodobý majetok 3 445 €, zásoby 0 €, pohľadávky 557 417 €, finančné účty 201 417 €. 2020: dlhodobý majetok 2 495 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 417 €, finančné účty 521 349 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 302 €, finančné účty 17 626 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 55 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 764 823 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 762 279 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 561 261 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2021: vlastné imanie 54 928 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 55 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 764 823 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 762 279 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 561 261 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2021: vlastné imanie 54 928 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 55 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 764 823 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 762 279 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 561 261 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2021: vlastné imanie 54 928 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 55 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby3,2 tis.3,2 tis.4,7 tis.4,4 tis.0
Výsledok hospodárenia−3,9 tis.−2,5 tis.−1 tis.−6,3 tis.−252
Aktíva764,8 tis.762,3 tis.561,3 tis.54,9 tis.55
Vlastné imanie764,8 tis.762,3 tis.561,3 tis.54,9 tis.55
Daň z príjmu00000
Zadlženosť0,0 %0,0 %0,0 %0,0 %0,0 %

aj 2015–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−252
Aktíva
55
Vlastné imanie
55
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2021

Tržby
4,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,3 tis.
Aktíva
54,9 tis.
Vlastné imanie
54,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2020

Tržby
4,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−1 tis.
Aktíva
561,3 tis.
Vlastné imanie
561,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2019

Tržby
3,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,5 tis.
Aktíva
762,3 tis.
Vlastné imanie
762,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2018

Tržby
3,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,9 tis.
Aktíva
764,8 tis.
Vlastné imanie
764,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

aj 2015–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API