Súhrn
- Vznik
- 24. 05. 199432 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 66 967 €2017
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Švihel - Móda v daždi, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31372210
- daňové identifikačné číslo
- 2020333788
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Lichnerova 8/A, 90301 Senec, Slovenská republika
- Územie
- Senecokres SenecBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 05. 1994
- V registri
- 32 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 119105/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 883056
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| nákup a predaj tovarov /na tovar, na ktorý sa vyžaduje osobitné povolenie, možno nákup a predaj tovarov vykonávať len s osobitným povolením/, | 24. 05. 1994 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020333788 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 06. 2021 (rok porušenia 2014).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 sa zo straty dostalo na zisk 6 010 € a znížila tržby o ▼6 % na 67 tisíc eur.
Tržby
66 967 €
▼ 5,7 %Výsledok hospodárenia
6 010 €
▲ 154,0 %Aktíva
72 674 €
▲ 17,2 %Vlastné imanie
60 659 €
▲ 11,0 %Zadlženosť
16,5 %
Hrubá marža
10,4 %
Čistá marža
9,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | 50,2 tis. | 71 tis. | 67 tis. |
| Výsledok hospodárenia | — | 11,3 tis. | −11,1 tis. | 6 tis. |
| Aktíva | — | 67,2 tis. | 62 tis. | 72,7 tis. |
| Vlastné imanie | — | 66,3 tis. | 54,6 tis. | 60,7 tis. |
| Daň z príjmu | — | 960 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | — | 1,4 % | 11,9 % | 16,5 % |
2017
- Tržby
- 67 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6 tis.
- Aktíva
- 72,7 tis.
- Vlastné imanie
- 60,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 16,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 71 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −11,1 tis.
- Aktíva
- 62 tis.
- Vlastné imanie
- 54,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 11,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 50,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,3 tis.
- Aktíva
- 67,2 tis.
- Vlastné imanie
- 66,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 1,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- —
- Výsledok hospodárenia
- —
- Aktíva
- —
- Vlastné imanie
- —
- Daň z príjmu
- —
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.