Súhrn
- Vznik
- 14. 03. 199432 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 401 908 €2016
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- avior s.r.o. v likvidácii
- identifikačné číslo organizácie
- 31368387
- daňové identifikačné číslo
- 2020345844
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Šustekova 17, 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Petržalkaokres Bratislava VBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 03. 1994
- V registri
- 32 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 6637/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 681294
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| vypracovávanie cenových kalkulácií stavebných prác, | 14. 03. 1994 | — |
| výsadba a úprava trávnych porastov, | 14. 03. 1994 | — |
| grafická a reprodukčná činnosť, | 14. 03. 1994 | — |
| vydavateľská činnosť, | 14. 03. 1994 | — |
| sprostredkovanie kúpy, predaja a nehnuteľností, | 11. 08. 2003 | — |
| inžinierska činnosť /okrem vybraných činností vo výstavbe/, | 11. 08. 2003 | — |
| zariaďovanie interiérov a inštalácia nábytku a žalúzií, | 11. 08. 2003 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 29. 03. 2004 | — |
| konzultačná a poradenská činnosť v oblasti obchodu, reklamy a rozsahu predmetu podnikania, | 29. 03. 2004 | — |
| reklamná a propagačná činnosť, | 29. 03. 2004 | — |
| sprostredkovateľská činnosť, | 29. 03. 2004 | — |
| prieskum trhu, | 29. 03. 2004 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 05. 06. 2015 | — |
| Vedenie účtovníctva | 05. 06. 2015 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 05. 06. 2015 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 09. 10. 2015 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 09. 10. 2015 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 09. 10. 2015 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 09. 10. 2015 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 09. 10. 2015 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020345844 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 29. 01. 2020 (rok porušenia 2019).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2016 sa zo straty dostalo na zisk 23 602 € a zvýšila tržby o ▲198 % na 401,9 tisíc eur.
Tržby
401 908 €
▲ 198,1 %Výsledok hospodárenia
23 602 €
▲ 377,1 %Aktíva
64 438 €
▲ 1 050,5 %Vlastné imanie
4 786 €
▲ 117,0 %Zadlženosť
92,6 %
Hrubá marža
6,7 %
Čistá marža
5,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 21 tis. | 134,8 tis. | 401,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 3,1 tis. | −8,5 tis. | 23,6 tis. |
| Aktíva | 8 tis. | 5,6 tis. | 64,4 tis. |
| Vlastné imanie | −19,6 tis. | −28,2 tis. | 4,8 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 0 | 3,3 tis. |
| Zadlženosť | 344,3 % | 602,9 % | 92,6 % |
2016
- Tržby
- 401,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 23,6 tis.
- Aktíva
- 64,4 tis.
- Vlastné imanie
- 4,8 tis.
- Daň z príjmu
- 3,3 tis.
- Zadlženosť
- 92,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 134,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −8,5 tis.
- Aktíva
- 5,6 tis.
- Vlastné imanie
- −28,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 602,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 21 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,1 tis.
- Aktíva
- 8 tis.
- Vlastné imanie
- −19,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 344,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.