Súhrn
- Vznik
- 02. 03. 199432 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 165 140 €2017
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MS 01 s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31367844
- daňové identifikačné číslo
- 2020345965
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Rázusova 49, 040 01 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Juhokres Košice IVKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 02. 03. 1994
- V registri
- 32 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 47401/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 681470
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov | 20. 04. 2013 | — |
| Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí | 20. 04. 2013 | — |
| Poskytovanie služieb informátora | 20. 04. 2013 | — |
| Prevádzkovanie čistiarne a práčovne | 20. 04. 2013 | — |
| Sprostredkovanie predaja a prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť) | 20. 04. 2013 | — |
| činnosť organizačného a ekonomického poradcu, | 02. 03. 1994 | — |
| inžinierska činnosť pre strojársku výrobu, drevovýrobu a servis zariadení a komponentov, | 02. 03. 1994 | — |
| poradensko - konzultačná činnosť v oblasti strojárskej výroby, drevovýroby a servisu zariadení a komponentov, | 02. 03. 1994 | — |
| nákup a predaj zariadení, strojov a strojárskych výrobkov, | 02. 03. 1994 | — |
| sprostredkovnie v oblasti obchodu, | 02. 03. 1994 | — |
| vymáhanie pohľadávok od dlžníkov - FAKTORING A FORFAITING, | 02. 03. 1994 | — |
| upratovacie a čistiace služby, | 02. 03. 1994 | — |
| sprostredkovnie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností, | 02. 03. 1994 | — |
| prenájom strojov, prístrojov, zariadení a technologických celkov, | 31. 08. 2004 | — |
| prenájom motorových vozidiel, | 31. 08. 2004 | — |
| predaj pohonných hmôt, | 31. 08. 2004 | — |
| výroba transportného betónu, | 31. 08. 2004 | — |
| chemické čistenie a pranie, | 31. 08. 2004 | — |
| sadovnícke práce, | 31. 08. 2004 | — |
| prevádzkovanie autoumyvárok, | 31. 08. 2004 | — |
| prieskum trhu, | 31. 08. 2004 | — |
| reklamná činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 31. 08. 2004 | — |
| aranžérska činnosť, | 31. 08. 2004 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti, | 31. 08. 2004 | — |
| prípravné práce pre stavbu - výkopové, zemné a búracie práce, | 31. 08. 2004 | — |
| prenájom nebytových priestorov spojený s poskytovaním iných než základných služieb - obstarávateľská činnosť spojená s prenájmom, | 31. 08. 2004 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), | 28. 06. 2005 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 28. 06. 2005 | — |
| obstarávanie služieb spojených so správou nehnuteľností, | 02. 10. 2009 | — |
| údržba a úprava verejných priestranstiev a parkov, | 02. 10. 2009 | — |
| prenájom hnuteľných vecí, | 02. 10. 2009 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, | 02. 10. 2009 | — |
| baliace činnosti - výroba a predaj baliacich a obalových materiálov, | 02. 10. 2009 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí, | 02. 10. 2009 | — |
| výstavníctvo v rozsahu voľnej živnosti, | 02. 10. 2009 | — |
| prevádzkovanie verejných WC, | 02. 10. 2009 | — |
| administratívne služby, | 02. 10. 2009 | — |
| sťahovacie služby, | 02. 10. 2009 | — |
| sprostredkovanie služieb v oblasti dopravy, | 02. 10. 2009 | — |
| skladovanie, | 02. 10. 2009 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti, | 02. 10. 2009 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, | 02. 10. 2009 | — |
| prevádzkovanie čerpacích staníc, | 02. 10. 2009 | — |
| počítačové služby, | 02. 10. 2009 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov, | 02. 10. 2009 | — |
| logistika - optimalizácia prepravných ciest, | 02. 10. 2009 | — |
| oprava a montáž regulačnej techniky, | 02. 10. 2009 | — |
| prevádzkovanie garáží alebo odstavných plôch pre motorové vozidlá slúžiacich na umiestnenie najmenej piatich vozidiel patriacich iným osobám než majiteľovi alebo nájomcovi nehnuteľnosti, | 02. 10. 2009 | — |
| poradenská činnosť v oblasti personalistiky okrem personálneho leasingu, | 02. 10. 2009 | — |
| finančný leasing, | 02. 10. 2009 | — |
| čistenie a zimná údržba komunikácií, | 01. 06. 2010 | — |
| dezinfekcia, dezinsekcia a deratizácia, | 01. 06. 2010 | — |
| správa bytového alebo nebytového fondu, | 28. 12. 2010 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradnictve | 21. 12. 2013 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 21. 12. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 21. 12. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 21. 12. 2013 | — |
| Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu | 21. 12. 2013 | — |
| Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky | 21. 12. 2013 | — |
| výroba stavebných hmôt a dielcov | 21. 12. 2013 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 25. 09. 2017 · z úradnej moci
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020345965 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 prepadlo do straty −289 943 € a zvýšila tržby o ▲7 % na 165,1 tisíc eur.
Tržby
165 140 €
▲ 7,3 %Výsledok hospodárenia
−289 943 €
▼ 931,8 %Aktíva
17 462 €
▼ 94,5 %Vlastné imanie
−305 954 €
▼ 1 810,8 %Zadlženosť
1 846,9 %
Hrubá marža
−175,0 %
Čistá marža
−175,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 259,5 tis. | 250,1 tis. | 153,9 tis. | 165,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −30,1 tis. | −53 tis. | 34,9 tis. | −289,9 tis. |
| Aktíva | 487,1 tis. | 411,6 tis. | 317,8 tis. | 17,5 tis. |
| Vlastné imanie | 2,1 tis. | −50,9 tis. | −16 tis. | −306 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 99,3 % | 112,1 % | 104,8 % | 1 846,9 % |
2017
- Tržby
- 165,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −289,9 tis.
- Aktíva
- 17,5 tis.
- Vlastné imanie
- −306 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 1 846,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 153,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 34,9 tis.
- Aktíva
- 317,8 tis.
- Vlastné imanie
- −16 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 104,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 250,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −53 tis.
- Aktíva
- 411,6 tis.
- Vlastné imanie
- −50,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 112,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 259,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −30,1 tis.
- Aktíva
- 487,1 tis.
- Vlastné imanie
- 2,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 99,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.