Súhrn
- Vznik
- 14. 01. 199432 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PSB - EKO, s.r.o. v likvidácii
- identifikačné číslo organizácie
- 31367453
- daňové identifikačné číslo
- 2020870258
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Zámocké schody 2/A, 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Staré Mestookres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 01. 1994
- V registri
- 32 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 6551/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 376660
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - marketing - prieskum trhu a sprostredkovnie obchodu a služieb, | 16. 02. 1994 | — |
| - propagačná činnosť, | 16. 02. 1994 | — |
| - obchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 16. 02. 1994 | — |
| - vypracovávanie štúdií, návrhov v technickej a vedecko - technickej oblasti, | 16. 02. 1994 | — |
| - poradensko - konzultačná činnosť v životnom prostredí, | 16. 02. 1994 | — |
| - podnikanie v oblasti nakladania s nebezpečným odpadom, | 12. 07. 2005 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020870258 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 sa zo straty dostalo na zisk 0 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
0 €
▲ 100,0 %Aktíva
11 744 €
▼ 3,9 %Vlastné imanie
9 279 €
bez zmenyZadlženosť
21,0 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 4,8 tis. | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −480 | −480 | 4,3 tis. | −480 | 0 |
| Aktíva | 6,9 tis. | 8,4 tis. | 12,7 tis. | 12,2 tis. | 11,7 tis. |
| Vlastné imanie | 5,9 tis. | 5,4 tis. | 9,8 tis. | 9,3 tis. | 9,3 tis. |
| Daň z príjmu | 480 | 480 | 480 | 480 | 0 |
| Zadlženosť | 13,8 % | 35,1 % | 23,2 % | 24,1 % | 21,0 % |
2018
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 11,7 tis.
- Vlastné imanie
- 9,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 21,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −480
- Aktíva
- 12,2 tis.
- Vlastné imanie
- 9,3 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 24,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 4,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,3 tis.
- Aktíva
- 12,7 tis.
- Vlastné imanie
- 9,8 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 23,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −480
- Aktíva
- 8,4 tis.
- Vlastné imanie
- 5,4 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 35,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −480
- Aktíva
- 6,9 tis.
- Vlastné imanie
- 5,9 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 13,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.